ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Z dymem poszło całe poddasze. Zobacz WIDEO

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    10.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 3 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Straty po pożarze w Witaszycach są większe niż początkowo sądzono. Wymienić trzeba cały dach.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

27 grudnia tuż po świętach Bożego Narodzenia wybuch pożar w jednym z domów jednorodzinnych w Witaszycach. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ. Na skutek żywiołu całkowitemu zniszczeniu uległo poddasze oraz dach.

 

Początkowo wydawało się, że wymieniona w 2017 roku blachodachówka, nie będzie musiała być wymieniona. Niestety oględziny przeprowadzone przez fachowca wykazały, że nie nadaje się do użytku.

 

O sytuacji rodziny tuz po pożarze pisaliśmy również TUTAJ. 

 

 

Koszty odbudowy domu znacznie wzrosły. Dużo zniszczeń jest również w pomieszczeniach zajmowanych przez brata Izabeli Piotrowskiej. Uległy zalaniu w trakcie gaszenia pożaru.

 

 

Czytaj również: 100 tys. nadwyżki w budżecie. Na co chcą ją przeznaczyć?

 

 

Trwa zbiórka na odbudowę domu w Witaszycach, spalonego w dramatycznym dla rodziny pożarze. Pomóc może każdy! Liczy się każda złotówka. Wystarczy wziąć udział w zbiórce zorganizowanej na Pomagamy.pl.

 

 

Do dnia dzisiejszego zebrano przeszło 7 tys. zł na portalu Pomagamy.pl. Organizowane są również zbiórki przez inne instytucje oraz dodatkowe formy pomocy. To jednak kropla w morzu potrzeb. Liczymy na wasza pomoc. Pieniądze można wpłacać na stronie Pmagamy.pl TUTAJ. 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A