ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Z Dorotą Masłowską nie tylko o "Wojnie polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną". Dzisiaj w bibliotece

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    15.05.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W środę 15 maja w Jarocinie odbędzie się spotkanie z Dorotą Masłowską - autorką głośnej „Wojny polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną”, za którą otrzymała Paszport Polityki oraz nagrodzonego Nagrodą Nike „Pawia Królowej”.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Jej nazwisko kojarzy się również z wystawianymi na całym świecie dramatami: „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” i „Między nami dobrze jest”. Masłowska jest również felietonistka "Dwutygodnika". W zeszłym roku ukazała się jej nowa powieść - „Inni ludzie", której adaptację można obecnie oglądać w warszawskim „Teatrze Rozmaitości”. Spotkanie autorskie w sali kominkowej pałacu Radolińskich poprowadzi Aleksandra Pilarczyk z Południowej Oficyny Wydawniczej. Podczas spotkania będzie można nabyć książki pisarki. Początek o godz. 17.00.

 

 

Biblioteka Publiczna w Jarocinie przyjmuje również zgłoszenia chętnych do udziału w majowym rajdzie "Odjazdowy Bibliotekarz". Trasa tym razem będzie prowadziła do Dobrzycy, śladami ziemiaństwa. [SZCZEGÓŁY ZOBACZ TUTAJ]

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A