ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wzruszające Mikołajki w "Ogrodzie Marzeń" [VIDEO+FOTO]

› Aktualności 5 miesięcy temu    10.12.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A

Tylu osób na Mikołajkach Fundacji „Ogród Marzeń” nie było chyba nigdy. Hala Odlotów, w której odbywała się impreza z ledwością pomieściła wszystkich gości.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Mikołajki Fundacji „Ogród Marzeń” odbyły się 6 grudnia w siedzibie organizacji na Hali Odlotów. Przybyli nie tylko podopieczni fundacji, ale całe ich rodziny, wolontariusze i sympatycy fundacji – m.in. starosta powiatu – Lidia Czechak i jej zastępczyni – Katarzyna Szymkowiak.

- Co roku spotykamy się tutaj jak w jednej wielkiej rodzinie. Z każdym rokiem jest ona większa. Mamy nowych podopiecznych, nowych stypendystów, wolontariuszy. Cieszymy się bardzo, że nasz fundacyjna rodzina rozrasta się – powiedziała Beata Frąckowiak-Piotrowicz – prezes Fundacji „Ogród Marzeń”

 

Część artystyczną poprowadziła Kinga Regulska, która wcześniej poprowadziła warsztaty plastyczne z wolontariuszami i podopiecznymi, w trakcie których powstała świąteczna dekoracja sali. Uczniowie Zespołu Szkół w Rusku przygotowali bardzo sympatyczne jasełki. Oczywiście było też śpiewanie kolęd, odwiedziny Mikołaja z prezentami, słodki poczęstunek, a na koniec szaleńcza zabawa.

 

Przy organizacji spotkania pomagali wolontariusze. Uczniowie Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 oraz Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach upiekli pyszne pierniki.

Relację ze spotkania mikołajkowego w Fundacji "Ogród Marzeń" możecie zobaczyć na naszym VIDEO. Przygotowaliśmy tez dla was galerię z mnóstwem zdjęć.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A