ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wypadł z transportu. Konieczna była interwencja policji i straży pożarnej

› Aktualności› Na sygnale 16 dni temu    22.06.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Adam Majewski

Policjanci i strażacy zostali wezwani wczoraj na nietypową interwencję.
 

Strażacy nie tylko wyjeżdżają do pożarów i wypadków drogowych, ale ratują z opresji ptaki i zwierzęta. Ratownicy uwalniali już uwięzione w ogrodzeniu sarny [ZOBACZ TUTAJ].

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1Innym razem wypędzili do lasu daniela, który pojawił się w okolicy drogi S11[ZOBACZ TUTAJ]Wczoraj również interweniowali na obwodnicy Jarocina. Po godzinie 18.00 policja otrzymała informacje, że na drodze S11 w okolicy Cielczy znajduje się indyk. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Poprosili o pomoc straż pożarną.

 - W wyniku rozpoznania ustalono, że indyk przedostał się na teren ochronny drogi ekspresowej S11 poprzez otwór w siatce ogrodzeniowej. Działania ratowników polegały złapaniu ptaka i zabezpieczeniu go do momentu przyjazdu weterynarza. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz zdecydował o uśpieniu indyka ze względu na jego obrażenia – relacjonuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

 

Ptak najprawdopodobniej wypadł z klatki podczas transportu. W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Mieszków.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
R E K L A M A