ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Wypadek w Golinie. Przyleciało pogotowie lotnicze. Jedna ofiara śmiertelna

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    2.04.2019
Redakcja
komentarzy 24 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. Radek Żyto

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło na drodze krajowej nr 15 w Golinie. Dwie osoby są poszkodowane.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na miejscu pracują dwa zastępy z JRG Jarocin oraz dwa z OSP Golina.

[AKTUALIZACJA]

- Doszło do zderzenia między samochodem renaultem kangoo, którym kierowała kobieta, jadącym od strony Koźmina Wlkp. z samochodem marki opel corsa jadącym od strony Jarocina, którym kierował mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia kierujący corsą pomimo reanimacji prowadzonej najpierw przez policjantów, a potem przez pogotowie, zmarł - informuje Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.   

 

Droga krajowa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Jadący od Jarocina powinni kierować się na Zakrzew – Galew i Wałków. Od Krotoszyna na objazdy kierują tamtejsi funkcjonariusze. Objazd wyznaczono przez Obrę.

 

[AKTUALIZACJA 16:30]

 Policja podała kolejne informacje odnośnie wypadku.

 

 

- 19-letnia kierująca renault kangoo jadąc od strony Koźmina Wielkopolskiego, zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z oplem corsą. Jego kierowca - 44-letni mieszkaniec powiatu  krotoszyńskiego - zginął na miejscu - informuje asp. Agnieszka Zaworska. 

 

 

19-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego trafiła do szpitala w Jarocinie.   

 

  [AKTUALIZACJA 17:30]

 Służby zakończyły prace na miejscu tragedii. Ruch odbywa się bez utrudnień.

 

To już druga osoba, która zginęła w tym roku na jarocińskich drogach. W lutym w Roszkowie w wyniku zderzenia dwóch aut osobowych życie stracił 79-letni mieszkaniec Jarocina [ZOBACZ TUTAJ]  

 

W ubiegłym roku na terenie powiatu jarocińskiego odnotowano 38 wypadków, w  których 43 osoby odniosły obrażenia. Życie na naszych drogach straciło aż 9 osób.  Większość z nich nie miała nawet 30 lat [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.