ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Wyłowiono zwłoki wędkarza [AKTUALIZACJA FOTO, WIDEO]

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    9.07.2017
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami dziś około godz. 10.00 wznowiono poszukiwania młodego mieszkańca gminy Miejska Górka (powiat rawicki), który w sobotę wypadł z pontonu podczas zawodów wędkarskich w okolicach Dłoni.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Do miejscowych jednostek Straży Pożarnej z Rawicza, Miejskiej Górki i Dłoni dołączyły specjalistyczne jednostki ratownictwa wodnego z Kościana i Poznania. Trwa skanowanie dna zbiornika wodnego przy pomocy sonaru.

 

AKTUALIZACJA
Przy pomocy sonaru udało się zlokalizować ciało młodego mężczyzny z gminy Miejska Górka, który wczoraj wypadł z pontonu podczas zawodów wędkarskich na zbiorniku w Dłoni (powiat rawicki).

Jak wynika z informacji, którą uzyskał od dyżurnego rawickiej straży pożarnej portal rawicz24.pl około godziny 16.30 nurkowie zlokalizowali ciało na głębokości ok. 4 metrów – 45 metrów od brzegu.

Teraz sprawą zajmie się prokurator.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!