ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wyjedź na jeden lub cztery dni z uniwersytetem. Zobacz Pragę

› Aktualności› Wydarzenia 8 dni temu    30.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Zarząd Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza na dwie wycieczki: jednodniową i czterodniową. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

We wtorek 18 sierpnia wycieczkę jednodniową do Russowa, Turku i Koła. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt wyjazdu to 110 zł od osoby. W cenie uwzględniono przejazd, opiekę pilota, ubezpieczenie, obiad oraz bilety wstępu.

Wspólnie z biurem podróży zarząd JUTW zaplanował też 4-dniowy wyjazd, który potrwa od 21 do 24 września. W trakcie można będzie zwiedzić zabytki Książa, Kudowy, Pragi i Dusznik. Koszt udziału to 650 zł od osoby (transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety wstępu i opieka przewodnika). Zapisy i więcej informacji - w jednym i drugim przypadku - pod nr telefonu 661/801-051.

 

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ironiczna
8 dni temu 1
Fantastyczna propozycja dla osób starszych na czas przewidywanego wzrostu zachorowań.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A