ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Wyjątkowi goście, czyli jak pani starosta została przewodnikiem [ZDJĘCIA]

10 miesięcy temu    21.11.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wycieczka przedszkolaków w starostwie Wycieczka przedszkolaków w starostwie  fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

Śmiało wędrowali po korytarzach starostwa i zaciekawieniem zaglądali w każdy kącik - powiatowy urząd odwiedzili wyjątkowi goście. Przyszli całą grupą i o wszystko pytali. Okazało się, że kilku z nich chętnie zasiadłoby na stałe w fotelu włodarza powiatu.

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Jarocińskie urzędy - starostwo i miejski magistrat co jakiś czas odwiedzają różni goście. Przychodzą nie tylko w interesach albo, żeby załatwić jakąś sprawę.

 

 

Tradycją już się stały wycieczki ze szkół i przedszkoli. I to właśnie grupa dzieci z przedszkola „Promyczek” zawitała ostatnio do starostwa.

 

 

[o wizycie Lidii Czechak u premiera Mateusza Morawieckiego - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Ich przewodnikiem została najważniejsza osoba w powiecie - starosta Lidia Czechak, która tuż po wizycie napisała w mediach społecznościowych:

 

 

[jarocińscy samorządowcy na spotkaniu z prezydentem - więcej czytaj TUTAJ]

 

 

 

„Dzisiaj z przedszkolakami z Promyczka rozmawiałam o naszym pięknym powiecie i pracy w starostwie. Były fajne pytania, prośby o nowy park wodny i deklaracja, że kilku z nich chętnie by mnie zastąpiło. Rośnie nam nowe pokolenie. Brawo!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Duda
  10 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Kiedy Lida wezmie się do pracy? Jak dotąd tylko się bawi i ma mokro.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji