ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wycięli dziurę w ścianie hurtowni. Teraz szuka ich policja

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    25.03.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1


Policja poszukuje rabusiów, którzy usiłowali się włamać do hurtowni spożywczej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie.

 


Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie zgłoszenie o usiłowaniu włamania do budynku otrzymała w piątek rano. Funkcjonariusze udali się na miejsce, aby wykonać niezbędne czynności.

 

 

Co udało się ustalić?Jesteś na kwarantannie? Musisz selfie wysłać policji [ZOBACZ TUTAJ]
 

 

- Nieustalony sprawca lub sprawcy wycięli fragment ściany w budynku hurtowni. Na szczęście nie doszło do kradzieży. Niewykluczone, że zostali spłoszeni. Prowadzimy czynności w celu zatrzymania osób, które usiłowały się włamać do budynku hurtowni - informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
 

 

 

Czytaj również: Więcej z sytuacją związaną z walką z koronawirusem, przeczytasz TUTAJ

 

Czytaj również: Prezes szpitala apeluje o pomoc: Zapowiada się długa i kosztowna walka
Szpitalowi potrzebne są: środki ochrony osobistej - maski chirurgiczne jednorazowe, maski FFP2, FFP3, fartuchy i kombinezony barierowe, gogle, przyłbice, osłony głowy, osłony chirurgiczne na buty i środki dezynfekcyjne, a także aparatura medyczna potrzebna do leczenia i monitorowania parametrów życiowych: kardiomonitory, respiratory, puls oksymetry, materace przeciwodleżynowe oraz urządzenia do wysokoprzepływowej tlenoterapii [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A