ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Wybudowali prawie 260 mieszkań, zrobili wrażenie i zostali docenieni

› Aktualności ponad rok temu    20.04.2019
Anna Konieczna
komentarzy 11 ocen 3 / 100%
A A A

Wybudowali prawie 260 mieszkań. Ich działania wzbudzały duże zainteresowanie - nawet w sferach rządowych. Teraz doceniła ich Gazeta Prawna. Taki sukces spółka osiągnęła pierwszy raz w historii swojej działalności.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Dziennik Gazeta Prawna co roku publikuje ogólnopolski ranking Towarzystwa Budownictwa Społecznego. W tym roku będzie podobnie. I choć wyniki ujrzą światło dzienne dopiero w czwartek - 25 kwietnia, to wyniki są już znane.

 

 

[najnowsze informacje dotyczate tegorocznego Jarocin Festiwalu - czytaj TUTAJ]

 

 

Ogólnopolski ranking Towarzystw Budownictwa Społecznego Dziennik Gazeta Prawna tworzy na podstawie ankiet, które rozsyła do spółek mieszkaniowych. Jedna z nich trafiła do JTBS-u.

 

 

- Trzeba było podać między innymi wyniki finansowe za trzy ostatnie lata, nakłady inwestycyjne z opisem tego, co zostało za te pieniądze zrobione, ile TBS wydaje na szkolenie pracowników, czy bierze udział w dofinansowaniu lokalnych wydarzeń sportowych czy kulturalnych oraz plany na przyszłość - wyjaśnia Jerzy Wolski, prezes JTBS-u.

 

 

Ankietę pomogli prezesowi wypełnić pracownicy spółki. Główny nacisk został położony na program budowy mieszkań czynszowych, który w gminie Jarocin prowadzi JTBS [więcej TUTAJ].

 

 

[o projekcie budowy osiedla, "jakiego w Jarocinie jeszcze nie było" - czytaj TUTAJ]

 

 

 

- Bardzo szeroko opisaliśmy kwestie systemu deweloperskiego oraz remontów w starych zasobach, które też zrobiły wrażenie - zaznacza Jerzy Wolski. - Twórców ankiet interesowały także kwestie organizacyjne spółki takie, jak elektroniczne biuro obsługi klienta czy prowadzenie dwóch programów społecznych - możliwość odpracowania zaległości czynszowych przez najemców oraz „mieszkanie do remontu”, gdzie podaliśmy kwoty, które dzięki tym programom zaoszczędziliśmy. W planach na przyszłość wskazaliśmy Osiedle Zielone Tarasy - dodaje szef JTBS.

 

 

[o przerwanej budowie osiedla mieszkań czynszowych przy ulicy Siedlemińskiej - czytaj TUTAJ]

 

 

Uzupełniony dokument został odesłany do redakcji Gazety Prawnej. Po dokonaniu oceny Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego okazało się jednym z najlepszych w Polsce - zostało sklasyfikowane na czwartym miejscu. Uczestnictwo w rankingu jest bezpłatne.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 0%  10
Dlaczego no zdjęciu jest wizualizacja, a nie stan rzeczywisty?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skazany za .... Rozwój
ponad rok temu ocena: 36%  9
Czy ja dostanę nagrodę za najtańszy łącznik na świecie??? Przypominam że kosztował jedyne 40 mln zł za 3 km ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mokra i Kateringowa
ponad rok temu ocena: 67%  8
Dostaniesz od nas. Nam się udało tylko doprowadzić szpital do bankructwa i za dwa miliony (wy)budować kawałek ścieżki rowerowej z Żerkowa do Lutyni.
~ Uczeń i rodzic
ponad rok temu ocena: 0%  7
Po świętach wracamy do szkoły
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mm
ponad rok temu ocena: 54%  6
Cztery osoby poniżej muszą być naprawdę "dobrymi" ludźmi, że w Święta Wielkanocy chce im się wykazywać tyle jadu... Na te święta życzę głębokich przemyśleń nad sobą. A JTBS gratuluję, widać, że dużo robią w ostatnich latach. Mieszkam na jednym z nowych osiedli, może pewne problemy wystąpiły, ale ogólnie jest ok, jesteśmy zadowoleni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mm
ponad rok temu ocena: 100%  5
O jakim niby rowie piszesz? Napisz dokładnie, bo jestem ciekawy co autor ma na myśli.
~ ja
ponad rok temu ocena: 31%  4
jedyny problem jaki jest to z Twoja głową...dopytam sie czy na tym "jednym" z Twoich osiedli naprawili ten wykopany rów miedzy budynkami czy nadal kładki budujecie ?
~ ja
ponad rok temu ocena: 41%  3
teraz bym prosił" bardzo szeroko" opisać drugą część osiedla na ul. Siedlemińskiej, która niebawem otrzyma nazwę "Ruiny osiedla 500+" i tytuł "Mieszkania roku" w popularnym szmatławcu zwanym "Fakt" (o tym się mówi)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 37%  2
Wspomnieli, że z trzech osiedli, jak na razie udało się oddać tylko jedno?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 5000 zł za metr
ponad rok temu ocena: 42%  1
To jednak tanio
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji