ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wybory u diabetyków. Już w najbliższą środę

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    2.03.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w kole powiatowym Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarocinie odbędzie się w środę 6 marca.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30 w Centrum Socjalnym (Jarocin, ul. Wrocławska 39). Zarząd koła apeluje o jak najliczniejszy udział członków z uwagi na konieczność podjęcia uchwał i wyboru nowych władz. Obecnie funkcję prezesa pełni Marian Bryl. Dzięki staraniom zarządu udało się w Jarocinie przywrócić poradnię diabetologiczną, w której przyjmuje dr Hanna Byks - internista i diabetolog. Lekarka co miesiąc prowadzi też prelekcje na temat cukrzycy i jej powikłań, a także odpowiada na pytania uczestników spotkań organizowanych przez koło powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarocinie. 

 

Siedziba koła mieści się w Jarocińskim Ośrodku Kultury (p. 31). Zarząd dyżuruje w każdą środę w godz. 11.00-13.00. Na miejscu zapisać się do organizacji, uregulować składki. Można również skorzystać z czasopism i wydawnictw fachowych, jak również np. otrzymać glukometr. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A