ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

WYBORY PARLAMENTARNE 2019. Zaskakująca decyzja wiceburmistrza [SONDA]

10 miesięcy temu    9.09.2019
Anna Konieczna
komentarzy 179 ocen 10 / 30%
A A A
 fot. A. Konieczna

Wybory Parlamentarne 2019. Wiadomość z ostatniej chwili - wiceburmistrz Bartosz Walczak zwołał konferencję prasową, na której ogłosił swoją decyzję w sprawie kandydowania w tegorocznych wyborach parlamentarnych. To, co powiedział zaskoczyło wszystkich.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Wiceburmistrz Bartosz Walczak zadeklarował swój start w tegorocznych wyborach parlamentarnych z 2 miejsca listy komitetu Bezpartyjni i Samorządowcy. Był jednak pewien problem - w okręgu 36 Kalisz lista tego komitetu nie została do tej pory zarejestrowana. Cały czas trwa sprawdzania podpisów poparcia, które zostały pod nią złożone [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

Dla Walczaka nie ma to jednak już najmniejszego znaczenia. Na konferencji prasowej poinformował bowiem, że rezygnuje z kandydowania. Jednak nie to było najbardziej zaskakujące.

 

 

[więcej mieszkań chronionych w Jarocinie i nowe miejsce dla potrzebujących - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Otóż wiceburmistrz zaapelował, aby w wyborach poprzeć kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości Lidię Czechak. Tymczasem w ubiegłym tygodniu deklarował: Nie chcę brać udziału w partyjnych gierkach i układach. Jestem zmęczony nieustanną wojną polsko-polską. Chcę współdziałać, nie rywalizować!  Zrobię to z ruchem „Bezpartyjni Samorządowcy”

 

Teraz najwyraźniej zmienił zdanie. Warto dodać, że burmistrz Adam Pawlicki, który jest szefem Walczaka, należy do partii Jarosława Gowina, ktora de facto rządzi w koalicji z Prawem i Sprawiedliwością. 

 

 

 

- Wszystkie ręce na pokład. Apelują też do pozostałych kandydatów, żeby zrobili to samo. Zjednoczmy swoje siły i poprzyjmy kandydatkę z Jarocina, która ma największe szanse na mandat posła - stwierdził Bartosz Walczak.

 

 

Internauci portalu jarocinska.pl pytani o to, który z jarocińskich kandydatów na posła ma największe szanse na mandat, Walczakowi dali zaledwie 6 procent. W rankingu prowadzi kandydatka PiS. 

 

 

[burmistrz znalazł sposób na smród, który nie daje żyć mieszkańcom - szczegóły TUTAJ]

 

 

Obecny na konferencji burmistrz Adam Pawlicki dodał, że kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości popiera całe stowarzyszenie Ziemia Jarocińska.

 

 

- Robimy to dla Jarocina, ponad podziałami. Dla nas hierarchia jest taka - na pierwszym miejscu Jarocin i jego mieszkańcy, później stowarzyszenie, a na końcu nasze prywatne ambicje - stwierdził Adam Pawlicki.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

Jak oceniasz decyzję Bartosza Walczaka o rezygnacji ze startu w wyborach?

Wybory Parlamentarne 2019 

ankieta dodana 09.09.2019, ilość wszystkich głosów: 1417
Dobra
9%
Zła
2%
Nie interesuje mnie to
89%
+ 3 głosów: 10 (30%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (179)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lee brown
25 dni temu 179
Custom assignment help services from My Assignment help are the most reliable academic assistance available for students in Australian universities. We have a league of law experts specializing in various subjects providing professional writing services for case studies, assignments, and coursework within your budget. Our services also come with a list of attractive offers for bulk orders and returning customers making us the most preferred among students. https://www.myassignmenthelpon...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emma
4 miesiące temu 178
A very inspiring blog your article is so convincing that I never stop myself to say something about it. https://www.goassignmenthelp.c...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Digitize India
4 miesiące temu 177
Nice post. I found this is an informative and interesting post, so i think it is very useful and knowledgeable. I am glad to read this post hope your next article is are so useful for me so you are meet in next process for more information click this link below :-Supriya https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... https://www.digitalindiagov.in... Supriya
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AllAssignmentHelp
7 miesięcy temu 176
Best Assignment Help Online has been a frequent provider of online services in the US and other countries for more than five years. https://www.allassignmenthelp....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bravo my.
10 miesięcy temu ocena: 100%  175
Boże! W jak h.....j gminie przyszło mi mieszkać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mój głos na 2 22
10 miesięcy temu ocena: 95%  174
A ja będę głosował na Pana Szczerbania. Dla mnie jest najbardziej wiarygodny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
10 miesięcy temu ocena: 8%  173
Dobry żart?
~ !
10 miesięcy temu ocena: 94%  172
Bełkot
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto i co popiera
10 miesięcy temu ocena: 32%  171
Obecny rząd robi z nas łapserdaków i złodziei - ale popieramy ten rząd. Hahahahahhahahahahahahaha bo nie wytrzymam. Kto im wierzy... Nie dokończę bo chce być grzeczna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak trzymać. Cel zwycięstwo Zjednoczonej Prawicy
10 miesięcy temu ocena: 20%  170
Wybór jest prosty. Albo PIS albo komuchy przefarbowane których pełno w Lewicy, PSLu i PEŁO. Brawo dla Ziemi Jarocińskiej że stanęli po stronie tych którym zależy na rozwoju kraju i dobrobycie mieszkańców. A tym którym zależy na zielonej wyspie dla aferzystów paliwowych i Vatowskich też mają wybór. Super decyzja Azdama Pawlickiego i Bartosza Walczaka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pliszka
10 miesięcy temu 169
jesteś głupi jak but!
~ xXx
10 miesięcy temu ocena: 90%  168
Hehe no dobra ale czy to kogoś obchodzi kim tam on se chce być czy na kogo kandydować :d
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 26%  167
Widać że komuchów z PO PSL i Lewicy mocno zabolało poparcie udzielone przez Adama Pawlickiego PISOWI. Nie ma co się dziwić boją się Adama jak diabeł swieconej wody. W końcu to Adam Pawlicki doprowadził że SLD nie ma żadnego radnego w gminie i powiecie na 40 radnych. A PO tylko dwóch. Ostał się tylko ZSL z 7 radnymi, ale i na nich przyjdzie czas. Myślę że jak PiS rozjedzie w najbliższych wyborach parlamentarnych PSL tak że się PSL nie dostanie, to i w Jarocinie rozpocznie się zjazd PSL w kierunku niebytu politycznego jaki spotkał w Jarocinie SLD i PO. Na pewno Adamowi będzie wtedy łatwiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Komuch
10 miesięcy temu ocena: 32%  166
Lepiej być komuchem z prostym kręgosłupem niż ślizgać się od Porozumienia Gowina przez Kukiza , Bezpartyjnych Samorządowców na PISie kończąc. Do porzygu.
~ derty
10 miesięcy temu ocena: 84%  165
Nie wierzę w ani jedno słowo wypowiedziane przez nich. Z mich obserwacji wynika, że dla nich obu, najważniejsi są oni sami potem ich partia zj, a dopiero daleko na końcu mieszkańcy gminy. Gdyby bezpartyjni zarejestrowali listy, to pluli by jadem na PiS. Jeszcze nie tak dawno Pawlicki na dożynkach promował Kaletę. Może sie wytłumaczy, skąd taki zwrot. Jesteście żałośni i myslicie , że ktoś się na wasze gierki nabierze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lisie oko
10 miesięcy temu ocena: 92%  164
Do Hhhh. Tak sobie tłumacz, ja i tak wiem swoje. Tych dwoje nie budzi najmniejszego zaufania. Mowa ciała, mimika twarzy mówią zbyt dużo. Mina Walczaka jak po odwołaniu ze stanowiska starosty. Wszystko wypisane na twarzy. Przepadli w wyborach do UE jak i do parlamentu, więc próbują zatrzeć niesmak. Na nic to, starego lisa na plewy nie nabierzecie.
~ Hhhh
10 miesięcy temu ocena: 19%  163
A Kaleta to z jakiej partii? Chyba z PiS. Wczytaj się uważnie w stanowisko. Adam Pawlicki poparł kandydatów z PiS nie wymieniając nikogo z imienia i nazwiska. Bartosz Walczak poparł PiS i wymienił imiennie Lidkę Czechak. Więc twój zarzut o niekonsekwemcji wypowiedzi Burmistrza nietrafiony. PS a komu wierzysz jeśli nie ZJ? PSL owi koalicjant owi PISu który wystawił Grześka i Rybacką? A może Martuzalskiemu? Nie szukaj na siłę wrogów tam gdzie ich nie ma. Dla PiS w nadchodzących wyborach wrogiem politycznym oczywiście jest PSL, PO i Lewica. Taki jest fakt. A sprzymierzeńcem co widać w deklaracjach Adama Pawlickiego i Bartosza Walczaka jest Ziemia Jarocińska. A spiskowe teorie niech pozostaną w twoim pięknym umyśle.
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 86%  162
Dwóch chlopakow poparło no i fajnie. I co mamy im brawo bić, jakieś pokłony? Trochę pokory chłopaki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 85%  161
Niby tacy prawi Ci Panowie dwaj , a wcześniej Kukiz i teraz Bezpartyjni Samorządowcy podziękowali im za współpracę ..... więc dalej chcą być prawi i postanowili zagrać PISem.... co za kalkulacja, tylko pozazdrościć tak obliczonej strategii. Jakie to słabe :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do mało etycznego.
10 miesięcy temu ocena: 8%  160
Nie prawda. 5 lat temu startował z listy PiS.
~ Mało etyczni. Plują na tych którzy ich wnieśli na piedestał
10 miesięcy temu ocena: 33%  159
Ale mnie rozbawileś. Szczerbań w PIS od dawna? Od dawna to był w Ziemi Jarocińskiej. Jeszcze 5 lat temu dostał się na radnego z list Ziemi Jarocińskiej, dopiero rok temu startował na radnego z list PIS. Drugi Martuzalski. On też był w ZJ.
~ Mylisz fakty
10 miesięcy temu ocena: 18%  158
Chyba Bartosz Walczak podziękował Bezpartyjnym
~ Tomasz
10 miesięcy temu ocena: 71%  157
Do Era. Różnica jest taka, że Szczerbań jest w PiS od dawna, Walczak chciał się zapisać do PiS dopiero wtedy, kiedy chciał startować z ich list wyborczych. Poza tym grał bardzo nie fair. Dlaczego wtedy nie zrezygnował? Poza tym myślę, ze Szczerbań jest celowany w gminę Jaraczewo.
~ Era
10 miesięcy temu ocena: 32%  156
Najpierw B. Walczak był atakowany przez lokalnych działaczy PiS że było to przeciwko Lidce. A teraz jak z tej samej listy startuje Szczerbań to nagle nie słyszę ataku na Szczerbania. Teraz jak Bartosz poparł PiS i Lidkę Czechak to też źle. Ale jakoś nie słyszę krzyku lokalnych działaczy PiS że mają pretensje do koalicjanta powiatowego czyli PSLu że wystawił Grześka, Rybacką. I tym szkodzi Lidce. Nie macie pretensji. Tu jest wszystko OK. Nawet to że pracownik powiatu startuje z PSL. Znowu pretensje do ZJ i Adama Pawlickiego i Bartosza Walczaka. Ludzie ogarnijcie się, trochę konsekwencji i pokazania społeczeństwu, że potraficie logicznie myśleć. A nie tylko ciągle knujecie spiskowe teorie które wam do waszych wynaturzeń intelektualnych pasują.
~ Johny
10 miesięcy temu ocena: 77%  155
Panie tzw burmistrzu kiedy się pan rozliczy ze sponsorami czyli podatnikami z organizacji tzw festiwalu??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dddd
10 miesięcy temu ocena: 48%  154
Komuniści wszelkiej maści poukrywani w PO PSL i standardowo Lewicy w Jarocinie pozamiatani przez Adama Pawlickiego. No może jeszcze PSL w miarę się trzyma. Bo SLD żadnego radnego tak w gminie jak i w powiecie. PO dwóch na czterdziestu. Do tego w opozycji. No ale trudno się dziwić po dwuletnich rządach w szpitalu z wynikiem Mazurka minus 8 milionów w dwa lata i dwa miesiące to dziwię się że tego Stanisława ktoś wybrał i suma sumarum PO ma dwóch rajców. Gdyby lokalny PIS był bardziej prawicowy i bardziej przypominający ten PIS reprezentowany przez liderów krajowych to i oni przeszliby w niebyt polityczny. No ale cóż żeby ich tylko PSL nie pociągnął na dno w lokalnej polityce. Bo wiarygodność najważniejsze hasło krajowego PISu lokalnie jakoś słabo brzmi w świetle koalicji z PSL który rzekomo odpowiada za rozkradanie państwa przez mafie vatowskie i paliwowe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wielki Patriota
10 miesięcy temu ocena: 74%  153
Według mojej opinii to ktoś chyba nabija komentarze z wielu kont. Poza tym mam swoje zdanie(mogę je posiadać) i myślę, że to Walczak nie zrezygnował, tylko po prostu Bezpartyjni Samorządowcy się nie dostali w naszym okręgu. Podobna sytuacja była jak obecny Burmistrz Jarocina też stwierdził, że zrezygnował, a raczej mi się zdaje, że został wydalony z "Kukiz 15". Zanim zaczniesz hejtować i bluzgać w moją stronę to przeczytaj zawsze podkreślone czerwone zdanie na każdym wątku, które się znajduje na końcu artykułu. Mam takie samo prawo się wypowiadać jak każdy, oraz posiadać własnej opinii.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Warto przemyśleć
10 miesięcy temu ocena: 41%  152
Na razie możesz. Ale za chwilę po wyborach jak wrócą pełowcy i zieloni nierozgarnięci to mogą do redakcji gazety jar. wkroczyć agenci ABW i próbować odebrać laptop Naczelnemu żeby Cię namierzyć. Tak jak to wcześniej czynili w redakcji WPROST za rządów POi PSL I ministra MSWiA z PO Sienkiewicza. Tego od "...uj, dupa i kamieni kupa". Napisał nawet buc książkę o tym pod tytułem PAŃSTWO TEORETYCZNE ". Z rządów Platformy Obywatelskiej nabijają się nawet prominenci partyjni z PO. Ale cóż biznes to biznes. Tantiemy ważniejsze niż dobro partii. Hehe. Zresztą Staszko Platfus jak rządził z PiS też złego słowa na PIS nie powiedział. A jego szef partyjny prezio szpitala nawet chwalił ministra. Dopiero jak stracili koryto to Staszko sobie przypomniał o złym NFZ. Teraz jak stracił koryto to NFZ dla niego to Narodowa Fikcja Zdrowia. Wcześniej winny był tylko poprzedni prezes, poprzedni starosta i standardowo burmistrz. FAŁSZ I OBŁUDA.
~ heniu
10 miesięcy temu ocena: 35%  151
To jest bardzo dobry ruch i pokazali że nie zależy im na stołkach . prywacie, tylko na ludziach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko Andrzej z Kanbudu
10 miesięcy temu ocena: 61%  150
Kto wierzy Skazanemu za ... I Kelnerowi????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wylewa żale nieudacznik
10 miesięcy temu ocena: 54%  149
Stanley znowu sobie popiłeś i dorwałeś się do klawiatury? Czemu cię fachowcu i twojego szefa partyjnego koalicjanci posprzątali jak byliście takimi wysokiej klasy specjalistami? Hehe
~ internauta
10 miesięcy temu ocena: 60%  148
co za mydlenie oczu poprostu nie zebrał podpisów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ adam2
10 miesięcy temu ocena: 46%  147
Po co na Czechakową, Przecież ona na niczym się nie zna, przepraszam oprócz prosiaków u babci.
~ Brawo Bartek
10 miesięcy temu ocena: 52%  146
Bo ich nie zbierał matole. I nie tylko zrezygnował ale również czego nie dostrzegasz zaapelował o głosowanie na Lidię Czechak. Brawo Prawica. Prawdziwa gra zespołowa dla dobra Jarocina. Niech się koalicjant powiatowy PISu czyli PSL uczy co to znaczy patriotyzm lokalny.
~ Tak trzymać Ziemia Jarocińska!
10 miesięcy temu ocena: 57%  145
Po tej decyzji uważam że poparcie dla PO będzie na poziomie wyborów samorządowych z 2018 roku. Czyli 2 radnych z PO nna 40 radnych w gminie i powiecie czyli 5%.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZJ brzydzi się komuchami
10 miesięcy temu ocena: 65%  144
Adam Pawlicki swoimi działaniami wykończył komunistów i postkomunistów liberalnych z PO i SLD w Jarocinie. Czego życzymy PISowi w skali kraju.
~ Mireek
10 miesięcy temu ocena: 54%  143
Nie warto walczyć z Adamem Pawlickim, bo kończy się to przejściem w niebyt polityczny jak w przypadku SLD albo kończy się całkowitym zmarginalizowaniem pozycji politycznej jak w przypadku PO. Tym bardziej cenne dla PISu jest poparcie udzielone przez Adama Pawlickiego. To gwarantuje sukces. Byle tylko PIS i Lidka Czechak chcieli to wykorzystać.
~ Brawo
10 miesięcy temu ocena: 62%  142
Dotychczasowe działania ZJ i jej lidera Adama Pawlickiego zapoczątkowane w 2003 roku spowodowały że Lewica w gminie Jarocin i w powiecie nie ma żadnego radnego. A Platforma Obywatelska dwóch radnych. Tak trzymać.
~ Pawełek
10 miesięcy temu ocena: 57%  141
W tym środowisku nie ma już żadnej osoby z PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ok
10 miesięcy temu ocena: 56%  140
Tym bardziej wartościowe poparcie udzielone przez Adama Pawlickiego i ZJ PISowi.
~ latarnik
10 miesięcy temu ocena: 36%  139
no tak, bo ostatnim był kołek w płocie
~ Śmieszne
10 miesięcy temu ocena: 66%  138
Chłopaki ośmieszacie się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nn
10 miesięcy temu ocena: 64%  137
Zrezygnował czy na listach za dużo martwych dusz ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szafarze obłudy
10 miesięcy temu ocena: 36%  136
komentarz nr 71: ~ bezcenne poparcie wczoraj 19:13 ocena: 63% Kolejnym krokiem po tym Wielkim poparciu powinno być pomoc dla PIS i wożenie przez Bartka do sądu w Ostrzeszowie Mirosława D. rzecznika Jacka i Witolda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trybunał
10 miesięcy temu ocena: 42%  135
PiS PO jedno zło!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 56%  134
600 cystern, 24 miliony dziennie nie trafiające do budżetu państwa. Prawie 9 miliardów rocznie. Staszek może skomentuje to dzisiaj na sesji? Super decyzja ZJ. Wybór PiS u najlepszym wyborem dla Polski i Polaków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ adam2
10 miesięcy temu ocena: 54%  133
pogieło kogoś. Może masz na myśli tą super specjalistkę od rolnictwa co się na prosiakach zna.
~ kat
10 miesięcy temu ocena: 38%  132
Tylko nie PIS. Bo moim zdaniem PIS i PO to jedno i to samo dno
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 600 cystern dzienne to znak waszych rządów
10 miesięcy temu ocena: 75%  131
Staszek dostaniesz dzisiaj na sesji matchboxa. Taką ładną cysternę. Żeby Ci przypominała wasze hasło PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE
~ I mamy uwierzyć, że oni politycy PO i PSL nie mieli wiedzy o skali procederu okradania Polaków?
10 miesięcy temu ocena: 59%  130
Nie obrażaj PISu. Takiego przymykania oczu na kradzież VAT jaka była za czasów PO i PSL to już nikt nie pobije. Gdzie były służby? Miliardy szły na ABW, CBA, Policję Skarbową, CBŚ. I co oni robili? Nikt nie dostrzegał tych miliardów które były kradzione z Urzędów Skarbowych? Przestępcy za czasów PO i PSL traktowali Państwo jak bankomat. Ten wyłudzany VAT to była kradzież pieniędzy. Okradanie nas wszystkich. Brawo Adamie i Bartoszu. Tylko PIS stanął po stronie obywateli, a nie złodziei.
~ Mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 60%  129
a to prawda ,że nowa ubojnia drobiu w Golinie jest na sprzedaż?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo Adam Pawlicki. Brawo Bartosz Walczak
10 miesięcy temu ocena: 48%  128
Jedyna słuszna decyzja. ZJednoczona Prawica. Celem wygranie wyborów. I pokonanie fachowców od VAT i handlu paliwami bez akcyzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 600 cystern dzienne to znak waszych rządów
10 miesięcy temu ocena: 62%  127
O widzę w komentarzach że platforma wstydu PSL i PO się uaktywniła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zygmunt
10 miesięcy temu ocena: 62%  126
CYTAT - Robimy to dla Jarocina, ponad podziałami. Dla nas hierarchia jest taka - na pierwszym miejscu Jarocin i jego mieszkańcy, później stowarzyszenie, a na końcu nasze prywatne ambicje - stwierdził Adam Pawlicki - i ponownie pomylił kolejność albo wprowadził celowo ludzi w błąd....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ (*)
10 miesięcy temu ocena: 43%  125
Pan Burmistrz wie co mówi i robi, więc raczej celowo wprowadził ludzi w błąd.
~ POnton
10 miesięcy temu ocena: 62%  124
Staszek możesz wylewać swoje żale. Dzisiaj na sesji dostaniesz małą cysternę jako znak rozpoznawczy, żeby wyborcy wiedzieli z jakiej partii jesteś
~ Brawo Adam! Brawo Bartosz!
10 miesięcy temu ocena: 52%  123
Brawo za wizjonerstwo i dalekosiężne myślenie. Brawo Ziemia Jarocińska! Wybór PiS najlepszym wyborem dla Jarocina. Tylko nie aferusy platfusy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ frajerzy
10 miesięcy temu ocena: 65%  122
Oboje są zmieszani. Chcą wyjść z twarzą, ale niesmak pozostał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ (*)
10 miesięcy temu ocena: 45%  121
Z oczu każdego człowieka można dużo wyczytać. Ja teraz widzę: zróbmy konferencję, może uwierzą i się uda.
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 57%  120
Frajerem to jesteś ty platfusku siedzący w oślej ławce. Miałeś wszystko, A jesteś nikim. Nieudaczniku. Jak można było taki kapitał spieniewierzyć. Pełnić wszystkie najważniejsze funkcje w samorządzie. I zostać opozycją? Najwyższych lotów nieudacznictwo.
~ gminnik
10 miesięcy temu ocena: 59%  119
Typowe partyjniackie myślenie. Interes miasta powinien być reprezentowany w samorządzie. Sejm i senat służą innym celom. Ale kolesiostwo w tym kraju to podstawa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pani Lidko lepiej się uczyć na cudzych błędach
10 miesięcy temu ocena: 78%  118
To co piszesz to pobożne życzenie, ideał. A w praktyce? Rządziło PO, to Gonadzie tak odpaliło, że chciał "posprzątać" politycznie Adama. Poznał paru kolesi z PO to stwierdził, że jest w Jarocinie najważniejszy. Niestety niektórym politykom sodówka uderza jak zaczynają się kontakty z politykami z partii rządzącej. Bo za chwilę to nie warszawka ich wybiera tylko lokalny lud. Pani Lidko, niech przykład Stanisława Franciszka będzie dla Pani przestrogą. Jak skończył przyjaciel Grupy, Witczaka, stronnik Schetyny może Pani obserwować od czasu do czasu. A jego żołnierze to jeden radny na 40 w gminie i powiecie. Oprócz niego.
~ czytelnik
10 miesięcy temu ocena: 52%  117
Poseł Kaleta pomaga Jarocinowi i głosujmy na niego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmieszne
10 miesięcy temu ocena: 38%  116
W czym niby pomaga??? Weź gościu nie żartuj.
~ APEL
10 miesięcy temu ocena: 59%  115
Myślę że po decyzji Bartosza Walczaka i ZJ jest wielce prawdopodobne że Jarocin będzie miał posła na Sejm RP Panią Lidie Czechak. Pani Lidio Czechak do boju, po zwycięstwo Zjednoczonej Prawicy. Wszystkie ręce na pokład. Jeszcze tylko namówić poprzez Kasię Szymkowiak do wycofania kandydatur z PSL Pana Grześka i Panią Rybacką. Pokażmy wszyscy że chcemy mieć posła z Jarocina i do tego jeszcze z partii rządzącej na co wskazują sondaże.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czyteln.
10 miesięcy temu ocena: 48%  114
O jakim uczynku mowa skoro mu list nie zarejestrowali?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo Burmistrzu Pawlicki
10 miesięcy temu ocena: 56%  113
ZJ poparła PIS. Adam Pawlicki poparł kandydatów do Sejmu z PiS i kandydata do Senatu z PiS Pana Wojtyłę. Bartosz Walczak poparł Lidkę Czechak z PiS. Dla rozwoju Jarocina ważne jest aby Jarocin miał posła z Jarocina i do tego z partii rządzącej. Zachowali się jak prawdziwi mężowie stanu. Dobro mieszkańców ważniejsze niż osobiste animozje czy osobiste ambicje. I co najważniejsze bez zakulisowych rozmów. Czyli bez kupczenia jak co niektórzy myślą. Można? Można.
~ Ehhh
10 miesięcy temu ocena: 76%  112
Dobrze radzę lokalnemu PSL, aby poszedł w ślady ZJ i Bartosza Walczaka. Szkoda byłoby stracić stanowisko wicestarosty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niech przeprosi
10 miesięcy temu ocena: 32%  111
Najpierw opalony krytykował PIS a teraz co ? Niech przeprosi Krawca i Drzazgę za to co im robił
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Radny
10 miesięcy temu ocena: 62%  110
NIC IM NIE ZROBIŁ !! Przeprosić to NIE MA ZA CO kolego .A wogóle to opalony możesz mówić do siebie samego . Nie wiem kogo tak nazywasz ??
~ Info
10 miesięcy temu ocena: 62%  109
Adam Pawlicki popiera PIS i prawdziwych pisowców jak Kaleta, Wojtyła czy Czechak. A nie przebierańców.
~ sołtys
10 miesięcy temu ocena: 45%  108
Chcą się pozbyć Starościny i przejąć wszystko w Jarocinie cwaniacy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Partyjniacy wszystko próbują zohydzić
10 miesięcy temu ocena: 86%  107
Chyba Kasia z PSL na to liczy. ZJ nie potrzebuje w powiecie niczego. Tylko dobrej współpracy. Jaka w tej chwili jest.
~ ja nic nie wiem
10 miesięcy temu ocena: 23%  106
Jaka może być max wartość rocznych przetargów drogowych w powiecie? Jakieś łączniki by można zrobić?
~ Ikl
10 miesięcy temu ocena: 75%  105
Wszystko? Czyli co? długi szpitalne? W kwocie 25 milionów. A może brakujące 300.000 miesięcznie których brakuje w szpitalu. 3.600.000 rocznie. Które powiat musi dokładać rocznie do bieżącej działalności szpitala. Wystarczyły dwa lata rządów platfusów w szpitalu, żeby powiat musiał podejmować decyzje o braku likwidacji spółki
~ prorok
10 miesięcy temu ocena: 25%  104
To co, powiat dołoży się do łącznika?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Andrzej
10 miesięcy temu ocena: 62%  103
Jest to nieszczere i wykalkulowane. Nie wierzę ziemianom.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
10 miesięcy temu ocena: 67%  102
Partyjniaku pewnie z pselu albo z peło. Możesz sobie pluć. Faktom nie zaprzeczysz.
~ Psy szczekają karawana jedzie dalej
10 miesięcy temu ocena: 60%  101
Żaden zwolennik PISu by tego nie napisał. Zwolennik PISu jest za zgodą która gwarantuje sukces. Decyzja Bartosza Walczaka przybliża do sukcesu Lidki Czechak. To mógł napisać albo platfusek albo jakiś przebieraniec prawicowy.
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 71%  100
Adam Pawlicki popiera PIS. Rozwój Jarocina priorytetem. Nigdy Jarocin się tak nie rozwijał jak za ostatniej kadencji. Współpraca rządu i samorządu skutkuje rozwojem. Tak trzymać. Oby PO nigdy już nie rządziło. Bo wtedy będzie rozwój ale tych co wyłudzają VAT.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ge>
10 miesięcy temu ocena: 74%  99
600 cystern, 24 miliony dziennie nie trafiające do budżetu państwa. Prawie 9 miliardów rocznie. Staszek może skomentujesz?
~ Brawo Adam Pawlicki. Więcej pieniędzy w budżecie, więcej inwestycji w Jarocinie
10 miesięcy temu ocena: 75%  98
Wybór PISu jedynym trafnym wyborem. No chyba że ktoś robił przekręty na lewym paliwie, to wtedy może głosować na PO i PSL, bo oni przez 8 lat nic nie zrobili, żeby ukrócić proceder wjazdu 600 cystern dziennie,z paliwami od których nie odprowadzano akcyzy ani VATu. i my mamy uwierzyć że Państwo Polskie zarządzane przez działaczy partyjnych PO i PSL, dysponujące ABW, CBA, Policją Skarbową, Celną Policją nie miało o tym wiedzy???
~ warto posłuchać. szczególnie Martuzalski i Grzesiek powinni wziąć przykład dla dobra jarocina
10 miesięcy temu ocena: 100%  97
https://www.facebook.com/searc...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zgoda buduje. Niezgoda rujnuje
10 miesięcy temu ocena: 76%  96
Wnieśli się ponad lokalne podziały, animozje, osobiste ambicje i wcześniejsze przykrości. Brawo Ziemia Jarocińska. Brawo Adam Pawlicki. Brawo Bartosz Walczak. Rozwój gminy Jarocin, rozwój naszej lokalnej społeczności najwyższym dobrem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;-)
10 miesięcy temu ocena: 82%  95
Tylko nieliczni potrafią wznieść się ponad lokalne podziały dla dobra ogółu. Brawo Bartek. Pani Lidko życzymy sukcesu.
~ Jarex
10 miesięcy temu ocena: 38%  94
Nigdy nie zagłosuję na PiS partię któea niszczy przedsiębiorczość a popiera nierobów i patologie rozdaje nie swoje pieniądze leniom i obibokom
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 600 cystern dziennie wjeżdzających do Polski bez uiszczenia podatków. 24 miliony dziennie , kilkadziesiąt tysięcy przekrętów na jednej cysternie
10 miesięcy temu ocena: 93%  93
masz na myśli przedsiębiorczych wyłudzaczy VAT czy sprzedawców paliwa bez akcyzy i VATU
~ FUZJA ZJ Nowy zarzad
10 miesięcy temu ocena: 15%  92
A na walnym ZJ moze koło pólnocy podjać uchwałę o fuzji ZJ i PIS a do nowego zarządu delegować Lide, Mirka D., Janka Sz. Jacka Sz. Janusza K.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo
10 miesięcy temu ocena: 89%  91
Widać że jedność Prawicy w Jarocinie zabolała komuchów i postkomuchów liberalnych z PEŁO. Zacznijcie się bać blamażu waszych ugrupowań, bo Zjednoczona Prawica idzie na rekord. Dzięki decyzji Bartosza Walczaka miejmy nadzieję że Jarocin będzie miał posła i do tego z partii rządzącej
~ to odpowiednie miejsce dla nich
10 miesięcy temu ocena: 23%  90
wyborów dokonać na Sabacie w Cielczy
~ Nie rozbijajcie głosów
10 miesięcy temu ocena: 73%  89
Kasiu Szymkowiak jako zastępczyni Pani Lidki Czechak powinna Pani zalobbować u swoich kolegów partyjnych z PSL wycofanie się z kandydowania przez Pana Grześka i Panią Rybacką. Dla dobra Jarocina. Tak aby Jarocin miał swojego posła. Tym bardziej że byłby to poseł z partii rządzącej, bo na to wskazują sondaże. Schowajcie swoje ambicje osobiste. Dla dobra gminy i powiatu. Bartosz Walczak dał piękny przykład jak należy się zachować dla dobra powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
10 miesięcy temu ocena: 79%  88
Rybacka, Grzesiek, Martuzalski! Bartosz Walczak pokazał Wam jak powinien zachować się lokalny patriota. Czekamy teraz na wasz ruch dla dobra Ziemi Jarocińskiej.
~ taca
10 miesięcy temu ocena: 75%  87
Może dzieki temu poparciu wiecej głosów rozbije Janek Szczerbań dawny kandydujacy z ZJ wogóle to dlaczego wlasnie jego nie poparł ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 39%  86
Między wierszami ukryty cel....? Nie wątpię.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 83%  85
Tym ukrytym celem jest wygrana PiS, i porażka PO i lewicy. Może teraz zaśniesz i nie będziesz knuł spiskowych teorii.
~ ABC
10 miesięcy temu ocena: 23%  84
Czy dokonał wpłaty na fundusz wyborczy popieranej ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dobrze radzę
10 miesięcy temu ocena: 100%  83
podszywanie się pod służbę specjalną to przestępstwo. Licz się z tym, że o 6 rano do ciebie zapukają. Nie zakluczaj drzwi, bo będziesz miał koszty związane z wymianą zamka.
~ idź spać.
10 miesięcy temu ocena: 100%  82
Staszek idź spać. Ty jedyne co potrafisz to pomawiać i straszyć sądami. a kończy się, że to ciebie na glebę chłopaki rzuciły. policz lepiej jak roztrwoniłeś kapitał pełusów w jarocinie. Ilu teraz macie szabel w gminie i powiecie na 40 radnych? Ty i ktoś jeszcze? czyli dwóch? Żenada . i tak będzie za miesiąc jak w jarocinie rok temu
~ CBA
10 miesięcy temu ocena: 20%  81
Na walnym ponoć zrzutę organizują do bucika. Chca uzbierać 40 kilo pyrek tyle co Mirosław pisał ze dali Tadziowi z Pozania w poprzedniej kampani prawie wojewodzie.
~ NEWS Z WALNEGO
10 miesięcy temu ocena: 23%  80
W związku z udzielonym poparciem, kaban podał się do dymisji nię bedzie rywalizował o stołek asystenta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Najlepsze co mógł zrobić dla Jarocina
10 miesięcy temu ocena: 67%  79
Pokazał klasę. Schował dawne urazy do PISu, kiedy lokalni działacze go posprzątali i dla dobra Jarocina poparł Lidkę Czechak z PiS. Brawo Bartosz Walczak. Prawdziwy mąż stanu. Osoba godna podziwu. Prawdziwy lokalny patriota. Chyba nikt komu dobro Polski leży na sercu nie zagłosuje na zlodziejskie PEŁO, za rządów których najlepiej się wiodło przestępcom od wyłudzania VATu i afer paliwowych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 20%  78
Szkoda że cztery lata temu panowie burmistrzowie podłożyli nogę Pani Lidii. Ważniejsze były prywatne urazy Pawlickiego (Pani Czechak była w opozycji do burmistrza), niż to by Jarocin miał swojego przedstawiciela w Parlamencie. A szanse były duże.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wybory do Sejmu to gra zespołowa. A zespół to kandydaci z danej listy. Rywalizacja dla dobra listy
10 miesięcy temu ocena: 92%  77
Idąc twoim tokiem rozumowania to dzisiaj Jan Szczerbań zabiera głosy Lidce. Każdy z wymienionych pracował na sukces listy PiS. A mandat wziął ten co miał najwięcej. Jakoś nie widzę żeby ktoś zarzucał Szczerbaniowi że kandyduje. Tylko wrogowie PISu mogli zarzucać Bartkowi że 4 lata temu kandydował.
~ Qk
10 miesięcy temu ocena: 100%  76
Równie dobrze Lidia Czechak mogła zrezygnować.
~ Der
10 miesięcy temu ocena: 92%  75
Wtedy Bartosz Walczak startował z PiS jak Lidia Czechak. Wybory to gra zespołowa.
~ brak słów
10 miesięcy temu ocena: 39%  74
W kolejnych wyborach samorządowych - przedterminowych twoje poparcie Bartoszu nie będzie już potrzebne. Pozapartyjna Twoja kandydatura Bartku też nie ... ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bezcenne poparcie
10 miesięcy temu ocena: 43%  73
Kolejnym krokiem po tym Wielkim poparciu powinno być pomoc dla PIS i wożenie przez Bartka do sądu w Ostrzeszowie Mirosława D. rzecznika Jacka i Witolda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 91%  72
Ci wymienieni to nie PIS to przebierańcy.
~ jarock
10 miesięcy temu ocena: 89%  71
Brawo Panie Burmistrzu ! Przepraszam , że nazwałem Pana antyjarociniakiem. Wycofuję się z tego. W swoim komentarzu apelowałem aby Pan wycofał się z kandydowania. Teraz apeluję do wszystkich wyborców Jarociniaków- wznieśmy się ponad podziały partyjne i głosujmy na kandydatkę , która jako jedyna ma realne szanse na mandat posła ! Czy po raz kolejny chcemy aby naszym reprezentantem w Sejmie był mieszkaniec Warszawy, Kalisza, Ostrowa Wlkp. czy Leszna ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
10 miesięcy temu ocena: 70%  70
~nie ośmieszaj się : akurat Leszno jest w tym samym okręgu wyborczym co Jarocin...
~ nie ośmieszaj sie
10 miesięcy temu ocena: 13%  69
pretensje kogo wpisują na listę Warszawa Leszno kieruj na Nowogrodzką
~ słowa Adama z poprzednich wyborów
10 miesięcy temu ocena: 36%  68
Ztego co sobie przypominam to ZJ stosowala zasadę popierania w wybory wyłacznie tego kto o takei poparcie sie zwróci do ZJ czy Lida napisała podanie do ZJ umiała ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiechu warte
10 miesięcy temu ocena: 47%  67
Jutro Bartek strój roboczy i rozwieszać plakaty Lidzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ (*)
10 miesięcy temu ocena: 20%  66
Kiedyś ten Pan na targu ziemniaki sprzedawał, to może jutro powtórzyć i rozdawać ulotki..
~ Gonada
10 miesięcy temu ocena: 80%  65
Gosia zabierz myszkę stasinkowi, bo znowu za dużo wypił i się dorwał do klawiatury. Albo nie opłać internetu, bo wstyd całej waszej rodzinie przynosi.
~ TEO
10 miesięcy temu ocena: 83%  64
Czekamy teraz na konferencję Grześka i Martuzalskiego. Bartosz Walczak choć młodszy dał im przykład jak należy się zachować dla dobra Jarocina. Mądrości jak widać latami się nie liczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hipokryci z ziemi.
10 miesięcy temu ocena: 58%  63
Wystartował na złość Lidce, a kiedy się okazało, że listy przepadły, to się przylizują PiSowi. A co z Kaletą, którego Pawlicki wychwala pod niebiosa i zachęcał do głosowania na niego? A może boi się czegoś i chce mieć w PiSie sprzymierzeńców? W kazdym razie to kolejny obciach ziemian. Gdyby listy zostały zarejestrowane wylali by masę pomyj na PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Byłeś przewodniczącym, burmistrzem, starostą, członkiem płatnym. Teraz jesteś nikim. I stąd te twoje wylewane żale. Żal mi ciebie, nieudaczniku
10 miesięcy temu ocena: 67%  62
Rezygnacja to jedno. To jest mniej istotne. Bardziej istotne jest że ZJ poparła PIS, a Bartosz Walczak poparł osobiście Lidkę Czechak. A nie musiał. I za to należy się szacunek. A nie obrażanie.
~ temat szkolenia: jak obrócic porazke w sukces. trener Bartosz
10 miesięcy temu ocena: 44%  61
nie udało sie zarejestrowac w pkw. udzielili poparcia. słabe. kukiz, pis i bezpartyjni co następne?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Serw
10 miesięcy temu ocena: 83%  60
Bzdury opowiadasz platfusowy fachowcu od VAT u. Zabolało że ZJ poparła PIS? A kogo miała poprzeć popaprańców platfusowych? Nie tylko zrezygnował ale również poparł Panią Lidke Czechak. Zwolennicy Zjednoczonej Prawicy powinni się cieszyć. A platfuski będą szczekać, opluwać i szlag ich będzie trafiał. Koalicja Obciachu warczy, a karawana rozwoju Jarocina i rozwoju Polski jedzie dalej.
~ Super
10 miesięcy temu ocena: 90%  59
Mądra decyzja, która mam nadzieję że zaskutkuje posłem z Jarocina. Trzymamy kciuki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ .
10 miesięcy temu ocena: 33%  58
lepszy poseł żadny .... niz ona
~ Grabarz Ziemi
10 miesięcy temu ocena: 47%  57
Tym zapoczątkował koniec ZJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obywatel
10 miesięcy temu ocena: 33%  56
Oby tak się stało
~ Wujek dobra rada
10 miesięcy temu ocena: 90%  55
Stanley nie pij tyle. Nie łączy się c2h5oh z psychotropami.
~ Poczytaj mi mamo
10 miesięcy temu ocena: 33%  54
Że też nie postawił na Mirka, który dziś w 1 czytał dzieciom,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pasowali do siebie będąc w zarządzie. Hehe.
10 miesięcy temu ocena: 100%  53
Mirek ten sam typoszereg co Staś.
~ Tylko zjednoczenie może przynieść sukces dla Jarocina.
10 miesięcy temu ocena: 75%  52
Tak trzymać! Gratulacje za rozsądek i odpowiedzialność za gminę Jarocin. Czekamy na racjonalną i zdroworozsądkową decyzję Pana Martuzalskiego, Grześka, Rybacką i Kłosowskiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo Bartek!
10 miesięcy temu ocena: 69%  51
Bierzcie przykład z Bartosza Walczaka. Swoje ambicje schowajcie. Tym pokażcie swoją wielkość.
~ Jarocin miasto upadłe
10 miesięcy temu ocena: 56%  50
ŻAŁOSNY SPEKTAKL BIEDNYCH LUDZI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Strzał we własne kolano Ziemi Jarocińskiej
10 miesięcy temu ocena: 38%  49
"Świetna decyzja Bartek" teraz możesz zapisać sie do PIS Wprowadzający tak jak ostatnio matka wprowadzająca Mirosław D. ojciec wprowadzający Janusz K
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oj widzę że zabolała decyzja Walczaka
10 miesięcy temu ocena: 62%  48
Tym pokazał klasę. Schował własne urazy. I za to należy mu się szacunek, a nie opluwanie.
~ KABAN LICZYŁ W KASYNIE GŁOSY X 3
10 miesięcy temu ocena: 27%  47
Baruś daj kabana do liczenia głosów pałacowej powiatowej koalicji PIS PSL PO, wówczas Lida będzie posłem w wieczór wyborczy do czasu ogłoszenia wyników przez PKW
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Za miesiąc Stanisław sztandar PO zostanie wyprowadzony. Tak jak rok temu w Jarocinie
10 miesięcy temu ocena: 100%  46
Idź platfusie i wylewaj swoje żale w restauracji Sowa i Przyjaciele. Martw się lepiej żeby lewica nie miała więcej głosów niż PO. Bo wtedy wasz Schetyna, Witczak i Grupinski zostaną spakowani i wróci Tusk i wasze układy Stasia i Lesia w PO pójdą w piz...
~ Bartuś umacnia Lidę na burmistrza po kadencji Adama
10 miesięcy temu ocena: 29%  45
Ciekawe jaką propagandę wpaja teraz na Ziemi Jarocińskiej od 18 00
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Głonada
10 miesięcy temu ocena: 89%  44
Stanisławie Franciszku znowu pijesz? I te swoje dyrdymały wypisujesz? Jak pijesz odstaw myszkę i PC. Bo skończy się jak ostatnio. Będziesz rano kasował wpisy na Facebooku. A internecie nic nie ginie.
~ Wszystkie ręce na pokład. Cel poseł z Jarocina
10 miesięcy temu ocena: 77%  43
Niech się PSL uczy jak się podejmuje decyzje dla dobra powiatu i gminy Jarocin.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Masło wraca
10 miesięcy temu ocena: 33%  42
Wrzesień czy sezon wykopków na Dworcu rozpoczęty ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bezjacew
10 miesięcy temu ocena: 53%  41
Straciłeś Bartosz w oczach wszystkich tą tchórzowską decyzją. Liczysz chyba na to , ze pozwoli ci asystować .... brak słow rece opadają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szew na jajach.
10 miesięcy temu ocena: 89%  40
To mógł tylko napisać Gonada odważny gość szczególnie pod wpływem alkoholu na Facebooku. Jest tak odważny że prosi o adres aby mógł podjechać i pobić się z osobą która ma inne zdanie na obcisłe spodnie prezydenta Dudy.
~ A to ci nowina
10 miesięcy temu ocena: 56%  39
Na Dożynkach Adam Pawlicki popierał Kalete i Wojtyłe skad ta odmiana ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bder
10 miesięcy temu ocena: 67%  38
Adam Pawlicki popiera PIS. Wymienieni należą do PIS. A Bartosz Walczak poparł osobiście Panią Lidke Czechak. Słuchaj ze zrozumieniem.
~ witaszyce
10 miesięcy temu ocena: 42%  37
Jak tak będzie działał jak w swojej miejscowośći Witaszyce to żaden z niego pożytek będzie proszę zobaczyć co zostało zrobione
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie rozbijajcie głosów...
10 miesięcy temu ocena: 63%  36
Kasiu Szymkowiak jako zastępczyni Pani Lidki Czechak powinna Pani zalobbować u swoich kolegów partyjnych z PSL wycofanie się z kandydowania przez Pana Grześka i Panią Rybacką. Dla dobra Jarocina. Tak aby Jarocin miał swojego posła. Tym bardziej że byłby to poseł z partii rządzącej, bo na to wskazują sondaże. Schowajcie swoje ambicje osobiste. Dla dobra gminy i powiatu. Bartosz Walczak dał piękny przykład jak należy się zachować dla dobra powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jadwiga
10 miesięcy temu ocena: 86%  35
chodzi o to, że ta pani wicestarościna K. Szymkowiak może NIC!!!!
~ Brawo Bartosz!
10 miesięcy temu ocena: 53%  34
Rybacka, Grzesiek, Martuzalski! Bartosz Walczak pokazał Wam jak powinien zachować się lokalny patriota. Czekamy teraz na wasz ruch dla dobra Ziemi Jarocińskiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
10 miesięcy temu ocena: 40%  33
do: ~ PO fachowcy od VAT u: muszę to powiedzieć, jesteś idiotą i prostaczkiem. Z politykę nie mam nic wspólnego, tobie środowisko kojarzy się z gminnymi bełkotliwymi "politykami", Ja mówiąc o środowisku miałem na myśli rodzinę i kręgi inteligenckie
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 75%  32
Wiem, że dla twojego środowiska czyli zwolenników 600 cystern które dziennie wjeżdżały do Polski, każda uszczuplująca budżet państwa na kilkadziesiąt tysięcy, łącznie na 24 mln zł Zjednoczona Prawica to diabeł. Więc od ciebie nie oczekuję zachwytu nad decyzją Bartosza Walczaka która przyczynia się do sukcesu PISu który ma takie zasługi w walce z mafiami paliwowymi i vatowskimi.
~ Ja
10 miesięcy temu ocena: 61%  31
mówcie za siebie bo dla mnie i mojego środowiska to ten pan jest nic nie wart! koniec dyskusji bo nie ma o czym, dla mnie pan B. Walczak nic nie znaczy, wszystko zależy jakimi wartościami się kierujemy, gdzie dorastaliśmy, jak nas w domu wychowano i jakie książki przeczytaliśmy. W moim świecie, w moim środowisku, w moim życiu pan Bartosz Walczak byłby jak dziecko we mgle, więc dajmy sobie spokój z tymi zachwytami
~ kat
10 miesięcy temu ocena: 50%  30
Tylko nie PIS. Bo moim zdaniem PIS i PO to jedno i to samo dno
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
10 miesięcy temu ocena: 25%  29
A ktoś za ten VAT już siedzi? z PO
~ PO fachowcy od VAT u
10 miesięcy temu ocena: 64%  28
Nie przyrównuj Prawicy do Partii Oszustów i Koalicji Obciachu.
~ Pati
10 miesięcy temu ocena: 57%  27
Co on pie....rzy! Przecież jest w układzie z Pawlickim. Prowadzi wojnę z mieszkańcami gminy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ (*)
10 miesięcy temu ocena: 67%  26
Tym Panom nie wierzę. Uważam, że jest to następna nie czysta gra..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pliszka
10 miesięcy temu ocena: 38%  25
nieustająca gra
~ Marysia
10 miesięcy temu ocena: 50%  24
A niech sobie idzie ta cała Lidka do sejmu, przez rok nic nie zrobiła dla powiatu mimo że całe życie należy do PiSu, więc coś powinna móc załatwić w Warszawie, a tylko bezczynnie przyglądała się jak szpital zmierza ku przepaści. W Warszawie niczego nie zrobi dla Jarocina, ale chociaż może niczego nie zepsuje na miejscu. Tyle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niuens
10 miesięcy temu ocena: 88%  23
Gonada choo na fioletową, podobno ostatnio lubisz porządnie przetrzepać wątrobe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Luksus
10 miesięcy temu ocena: 67%  22
Haha lokalne poczwary w postaci Jurysia z ługów, zezwotej Hanki, Gonady i reszty internetowych troli już zacierały łapki że przez miesiąc będą mogli wylewać swoją żółć i frustracje na forum a tu taka niespodzianka, co teraz poczną? Chyba sobie zorganizują wycieczke na grzyby i w sumie dla Jarocina najlepiej by było jakby w tym lesie już zostali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawdziwa prawica
10 miesięcy temu ocena: 64%  21
A Szczerbań nie zrezygnował i będzie rozbijał głosy miedzy PISem. Sami między sabą się wycinają a obce ugrupowania im próbują pomóc. Kiepski ten PIS w Jarocinie. Oddam głos na PIS ale nie na tych z Jarocina, którzy oddali władzę PO i PSL. To jest skandal i ich dyskwalifikuje z prawicy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fałszywy święty z powiatu
10 miesięcy temu ocena: 64%  20
Szczerbań nie jest w stanie zrobić tego co zrobił Walczak dla Jarocina. On tylko dla siebie i pod siebie. Ile ma etatów w powiecie? Ile?
~ ZiemiaZiemia
10 miesięcy temu ocena: 69%  19
Chodzi o głosy na pis aby lidka wygrała poszła dodo sejmu A ziemia znów przejęła stery powiatu.........................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szew na jajach
10 miesięcy temu ocena: 100%  18
Lidia nie jest radną więc matematyki powiatowej jej odejście nie zmieni. Więc nie siej fermentu platfusku nieudaczniku, pijany fejsbukowiczu od czasu do czasu.
~ wyborca
10 miesięcy temu ocena: 0%  17
Dokładnie ... Po nich czystej gry i dobra mieszkańców niestety nie można się spodziewać
~ PO z PIS razem z PSL doprowadzili na skraj upadłości szpital i Ziemia Jarocińska nie chce wchodzić do szpitala
10 miesięcy temu ocena: 67%  16
Zapytajcie prezesa Ziemi Jarocińskiej. Z tego co wiem Ziemia Jarocińska nie rozważa i nie bierze pod uwagę przejęcia władzy w powiecie. PIS i PO razem z PSL w ciągu ostatnich 3 lat doprowadziły SZPITAL na skraj upadłości, gdzie utracił płynność finansową i PAWLICKI nie chce słyszeć o żadnej koalicji w powiecie. Ja słyszałem jak powiedział : nie sami zjedzą tą żabę którą wyhodowali. I powiedział żeby powiedzieli Szczerbaniowi, że nie chce ani jednego udziału w bankrutującym szpitalu.
~ Karolek
10 miesięcy temu ocena: 48%  15
Super, pan Walczak śwoetnie pracuje dla Jarocina i nie powinien z niego odchodzić:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sztefen Wons
10 miesięcy temu ocena: 65%  14
Każdy kandydat lepszy niż to co proponuje PO, jak ktoś wystawia kogoś tak skompromitowanego jak Stachu, to jakby mi pluł w twarz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prezes Kozłowski
10 miesięcy temu ocena: 46%  13
Osobiście bardzo się ciesze, moim zdaniem o wiele większy pożytek z burmistrza Walczaka tu na miejscu, aniżeli w Warszawie. Nasza gmina potrzebuje młodych i pełnych energii ludzi tu na miejscu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lala
10 miesięcy temu ocena: 56%  12
pan Walczak jako wiceburmistrz jest nigdzie nie przydatny
~ sygnalista z żerkowa
10 miesięcy temu ocena: 80%  11
Ty w to co piszesz naprawdę wierzysz
~ Muld
10 miesięcy temu ocena: 67%  10
Jaki z niego pożytek
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 74%  9
Falsz i obłuda Panowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MC HAMMER
10 miesięcy temu ocena: 35%  8
Bardzo dobra, dojrzała decyzja zarówno Wicerbumustrza jak i całego Stoearzyszenia. W jedności siła. Czego nie da się powiedzieć o platformianym bankrucie politycznym i niszczycielu publicznej służby zdrowia - Gonadzie, który dtartuje już chyba sam nie wie po raz który a wynik będzie żenujący jak zawsze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gdzie wartości? czy jeszcze kogoś obchodzą czy tylko pieniądz?
10 miesięcy temu ocena: 67%  7
panie Walczak, PIS dokonuje politycznej masturbacji na społeczeństwie a pan wzywa do ich poparcia? kompletnie nie ma pan pojęcia co się w Polsce dokonuje, chyba pomylił pan Sejm z gminą?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gazeto, będzie cenzura?
10 miesięcy temu ocena: 67%  6
panie Walczak ośmieszasz się co raz bardziej, ludzie drwią z ciebie i mają racje, wyszło szydło z worka!, Panie Walczak ile ma pan twarzy? która twarz jest prawdziwa? nie rozumie Pan ze jest pan nie odpowiedzialnym człowiekiem? jednego dnia mówisz to a za dwa dni co innego, mój dziadek powiedziałby : nadaje się do pola a nie do państwowej służby, Teraz apelujesz o poparcie pisowskiej kandydatki? na co liczysz? zobaczyłeś słupki poparcia dla pisu i zwietrzyłeś korzyści dla siebie? Jest pan żałosny, ale pan zrobił wyborców na szaro
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sprawdzam...
10 miesięcy temu ocena: 100%  5
PO niedawny koalicjant lokalnego PIS i PSL aktualny koalicjant. Zamiast wyleważ żale i pomawiać bartosza, schowalibyście ambicje do kieszeni i pokazali ajcy z was koalicjanci i zrobili coś dobrego dla jarocina. Wycofajcie waszych kandydatów i będziemy mieli posła z Jarocina.
~ Zj
10 miesięcy temu ocena: 57%  4
Marzy mu się powrót na starostę
~ rozsądny
10 miesięcy temu ocena: 38%  3
Korzyści dla siebie by miał gdyby kandydował. Wybrał korzyści dla mieszkańców. I za to mu chwała.
R E K L A M A