ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Wybory odwołane. Kolejny termin - może za 6 miesięcy

› Aktualności› Samorząd 6 miesięcy temu    26.03.2020
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pixabay

Taka decyzja zapadła w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.W okrojonym składzie pracowała od tygodni nowomiejska rada - po tym, jak rezygnację złożyła radna Wiesława Miśkiewicz. Termin wyborów uzupełniających wyznaczony był na najbliższą niedzielę.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Przeprowadzenie głosowania przygotowywane było z uwzględnieniem wszelkich środków ostrożności - m.in. przy użyciu rękawiczek. Każdy wyborca miał też mieć do dyspozycji osobny długopis.

 

Problemem było jednak ustalenie składu osobowego komisji wyborczej - wiele osób nie chciało się zgodzić (z uwagi na obecne zagrożenie epidemiologiczne), a kiedy w końcu udało się powołać 7-osobowy skład, 2 osoby zrezygnowały.

 

ZOBACZ TEŻ - KORONAWIRUS - NAJNOWSZE INFORMACJE

 

W wyborach miały wystartować dwie kandydatki: Milena Kot i Aneta Suś. Obydwie panie złożyły jednak rezygnację - powołując się na obecne zagrożenie epidemiologiczne.

Gdyby jedna z kandydatek zrezygnowała ze startu, wyborów nie trzeba byłoby przeprowadzać.

Teraz kolejny termin zostanie wyznaczony w terminie od 6 do 9 miesięcy. Nie wcześniej więc jak za pół roku mieszkańcy dwóch wiosek - Stramnic i Wolicy Pustej wybiorą swoją przedstawicielkę.

 

ZOBACZ TEŻ - URZĄD NIECZYNNY DO ODWOŁANIA

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Defacto
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Przede wszystkim jak ktoś daje to powinien to robić po cichu a nie wielkie larum. A w JAro jest zakaźny ze tak potrzebujă? Biorą na stanowiska ludzi którzy rządzą jak rządzą a późni odprawa i następny proszę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BBR LAST
6 miesięcy temu ocena: 75%  3
KASA przekazana przez bydlęcą firmę z Żerkowa to żaden szał.To raczej forsa podarowana przez hodowców bydła, bo to na ich ciężkiej pracy się dorobiła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ,,
6 miesięcy temu ocena: 33%  2
a czy na szpital przekazała jakoś kwotę firma RBB STAL?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BBR LAST
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
A musiała ? A czy starosta i prezes szpitala zrzekli się 13 pensji na rzecz szpitala ? Skoro tak beznadziejnie zarządzają szpitalem powinni zarabiać 3 tys miesięcznie, resztę apanaży dać na ratowanie szpitala.