ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

WYBORY 2020. Z tym zaświadczeniem zagłosujesz wszędzie, ale się pośpiesz

29 dni temu    9.07.2020
Anna Konieczna
komentarzy 18 ocen 1 / 0%
A A A
Jarocin.Głosowanie w I turze wyborów prezydenckich Jarocin.Głosowanie w I turze wyborów prezydenckich  fot. Archiwum jarocinska.pl

W najbliższą niedzielę odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Dwa tygodnie temu - w I turze, frekwencja była rekordowa - w powiecie jarocińskim wyniosła 62,06%. Czy to się powtórzy?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Ilość wydanych przez jarociński urząd miejski zaświadczeń o prawie do głosowania w dowolnym miejscu w kraju, może świadczyć o tym, że i tym razem liczba głosujących będzie duża.

 

Takie zaświadczenie do piątku - 10 lipca można otrzymać w każdym urzędzie gminy. Uprawnia ono do głosowania w dowolnej komisji w kraju i za granicą. Nie można go uzyskać drogą elektroniczną, trzeba odebrać je osobiście lub przez upoważnioną osobę.

 

[o zasadach głosowania w II turze wyborów przeczytasz TUTAJ]

 

W Urzędzie Miejskim w Jarocinie zaświadczenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Któregoś dnia zabrakło nawet hologramów, które muszą być umieszczona na dokumencie, tak wiele osób się zgłosiło.

 

Jak podają urzędnicy z jarocińskiego magistratu przed I turą zaświadczenia odebrało 170 osób - obowiązują one również na II turę.

 

Z kolei przed niedzielnym głosowaniem (II turą) wydano dodatkowo 253 zaświadczeń (dane na 9 lipca, godz. 10.30).

 

 

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (18)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ŻERKÓW
28 dni temu ocena: 50%  18
ANDRZEJ DUDA !!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIESZKAŃCY
28 dni temu ocena: 50%  17
JAROCIN, KOTLIN. ŻERKÓW, CIELCZA, GÓRA, JARACZEWO, NOWE MIASTO, GOLINA, WITASZYCE , TARCE, WILKOWYJA, HILARÓW, STęGOSZ, CEREKWICA, MIESZKÓW, ZAKRZEW, POTARZYCA, ŚRODA WLKP, POZNAŃ< WARSZAWA< GDAŃSK< ZAKOPANE, SOPOT, , KOŁOBRZEG, . GORZÓW WLKP> WROCŁAW, KURNIK , LUBLIN, KRAKÓW, BIAŁYSTOK. wszystkie MIASTA I WSIE W POLSCE I za GRANICĄ GŁOSUJEMY NA ANDRZEJA DUDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GŁOSUJEMY NA ANDRZEJA DUDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ doktor
28 dni temu 16
Kościan wita...
~ ojciec 2 córek
29 dni temu ocena: 50%  15
Prezydent ułaskawia pedofila, gratuluję empatii, w końcu to tylko pedofil czy gwałciciel, czy to twój prezydent?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ G30
29 dni temu ocena: 100%  14
Przecież obecna władza tak weszła niektórym w łeb, że wg nich wszystko im się należy i to kaczka wypłaca zasiłki. Dzieci to dla większości metoda zarobku, taki etacik. Nie jest to związane z ich dobrem i wychowaniem. Sztuka dla sztuki. Przed 2015 na dzieci decydowali się ci, którzy chcieli i robili to świadomie. Dzisiaj im większy buhaj i nierób tym lepiej żyje. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy i roszczeniowe pincetplusy poddani będą weryfikacji.Już niedługo.
~ boibek
29 dni temu ocena: 25%  13
wybieramy DUDA !!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ katolik
29 dni temu ocena: 67%  12
TYLKO DUDA tak ojciec 2 córek. Apropo Papież Jan Paweł II przebaczył swojemu mordercy ALI ,,,,....proszę oto przykład ....Ojcze nasz" proszę powtórzyć.....jako i my odpuszczamy naszym winowajcom .......
~ Do Gosia
29 dni temu ocena: 60%  11
Niech Pani zagłosuje na kogo chce , ale proszę nie sugerować ludziom swoich poglądów , bo jest pani żona pana Stasia z PO i swoim autorytetem chce Pani ludzi zwabić ale my sie nie damy. Takie spostrzeżenia może sobie pani przekazywać swojej rodzince. My mieszkańcy Jarocina wybieramy ludzi którzy sie już sprawdzili i rodzinom dużo pomogli. Emeryci też dużo skorzystali, na rzadach i prezydenturze Pana DUDY. Jeżeli pania stać i ma pani dostatek pieniędzy to może pani sobie pozwolić na wybór TRZ. .... z PO . NIGDY WIĘCEJ PO PO Niech Pani nie krytykuje Prezydenta i Pana Morawieckiego, bo były Prezes szpitala Pan. Leszek i byy doradca Pan Stanisław tak doprowadzili Jarociński szpital,że są same długi !!! NIech o tym Pani napisze i wtedy porównamy kto jest lepszy. NASZ PREZYDENT TO ANDRZEJ DUDA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosia
29 dni temu ocena: 50%  10
Skoro nas na to stać to dlaczego Rząd nie zrezygnował z opodatkowania emerytur? To my w wyborach decydujemy komu powierzamy lokalną władzę głosując w wyborach samorządowych dalej parlamentarnych i teraz prezydenckich. Wszystkie są ważne i zastanawiam się ilu Jarociniaków bierze w nich udział. To Wy decydujecie kto rządzi lokalnie.
~ Gosia
29 dni temu ocena: 50%  9
Cóż moim mężem nie jest żaden Staś :-) Jestem z Jarocina nie zagłosuję na Dudę. Nie nie stać mnie sama muszę ciężko pracować i spłacać kredyt hipoteczny ale nie dam się kupić. Dla mnie ważna jest Polska i jej przyszłość. W przeciwieństwie chyba do tych którzy głosują tylko dla pieniędzy. Ja chcę rozwoju Polski i zagłosuję na Trzaskowskiego bo nie mam innego kandydata.
~ Gosia
29 dni temu ocena: 50%  8
Niestety te wybory bardzo dzielą nas sąsiadów ale co gorsze są głębokie podziały w rodzinach. Nie ma mojego kandydata w tej turze ale zagłosuję na Trzaskowskiego. Nie podoba mi się, że sam Prezydent sieje złość i nienawiść, że ta złość wylewa się z TVP - telewizji Rządowej PiS na którą poszły 2 mld pieniędzy wszystkich Polaków które mogły pomóc chorym na raka. Atakuje się w niej ludzi którzy są nieprzychylni obecnej partii rządzącej przez manipulację wypowiedziami zmieniającymi zupełnie sens przekazu. Czy Morawiecki prowadzi kampanię na urlopie czy jako Premier za nasze pieniądze?Najpierw PiS wprowadził zmiany które ograniczyły/zmniejszyły wpływy dla samorządów czyli dla naszych "małych Ojczyzn" a jednocześnie zwiększyły ich wydatki teraz Premier jeździ i rozdaje kartonowe czeki kiedy nie ma żadnej Ustawy która to reguluje? Dlaczego te pieniądze nie zostały przekazane wcześniej?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZENIO
29 dni temu ocena: 33%  7
Gosia daj sobie spokój, Zrób co zechcesz ,ale nie pisz bajek.
~ Gosia
29 dni temu ocena: 50%  6
Do ~ Włodek co napisałam nie tak i czym wprowadzam w błąd?
~ Gosia
29 dni temu ocena: 33%  5
Do ~ Sebek Wiesz słucham i oglądam i na TVP i na TVN, Polsacie oglądam relacje w internecie i czytam sama sobie wyrabiam opinię i szkoda, że inni nie robią tak samo. Oglądając TVP widzę jak zmanipulowane są informacje całkowicie zmieniają sens wypowiedzi i nie chodzi tutaj tylko o Trzaskowskiego i PO ale również inne osoby, które nie są przychylne rządzącym lub które im zagrażają. Żona Trzaskowskiego niczego nie rozdaje bo nie ma takiej mocy chce aby docenić kobiety które urodziły dzieci i to akurat większości powinno się podobać bo to dodatkowa kasa prawda? :-) Głosujcie sercem i rozumem.
~ Gosia
29 dni temu ocena: 0%  4
Do ~ Ryszard ja nie robię zamętu nie mam takiej mocy ani też intencji jak TVP. Każdy ma własny rozum i potrafi myśleć.
~ Ryszard
29 dni temu ocena: 67%  3
Gosia nie ośmieszaj się i nie rób zamętu ludziom w głowie.
~ sebek
29 dni temu ocena: 60%  2
Gosia posłuchaj oryginalnych wypowiedzi kto kogo atakuje. Pan Trzaskowski w każdym przemówieniu mówi tylko szyderczo o PIS i Prezydencie z głupimi docinkami Pan Prezes czy inne bzdury. Tak samo Partia PO przed wyborami parlamentarnymi zamiast przedstawiać swój plan skupiali się jedynie na tym jak dołożyć PIS i tym przegrali. Pan Trzaskowski jest z tej samej partii wiec robi to samo co wcześniej jego partia. Większość kobiet patrzy tylko na wygląd i tylko dlatego zagłosowali na niego, ale tylko jego żona może go mieć więc snuły one złudne marzenia. Trzeba mu przyznać że ma dobre gadane i wmówi ludziom to co chcieliby usłyszeć , chociaż tak naprawdę jeśli wygra pokaże swoje. Nawet jego żona rozdaje po 200 zł chociaż nic nie ma do wydawania publicznych pieniędzy jako żona ewentualnego Prezydenta. Odpowiedzcie sobie sami czy będzie tak kolorowo jak wygra. Każdy ma swój wybór więc powinien zagłosować myśląc o przyszłości swojej i innych.
~ Włodek
29 dni temu ocena: 80%  1
Gosia poczytaj trochę bo głupoty opowiadasz i wprowadzasz ludzi w błąd.
R E K L A M A