ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Wybory 2020. Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich

› Wybory 2 miesiące temu    30.06.2020
Karina Muszalska
komentarzy 45 ocen 6 / 83%
A A A
 fot. Państwowa Komisja Wyborcza

Wybory prezydenckie 2020. Wyniki głosowania w wyborach prezydenckich 2020.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

W niedzielę 28 czerwca wybieraliśmy Prezydenta RP. Głosowanie trwało od godziny 7.00 do 21.00 w lokalach wyborczych. Głos można było oddać również korespondencyjnie.

 

 

Zapewne były to wyjątkowe wybory, które przeszły do historii. A wszystko z powodu trwającej epidemii koronawirusa. W trakcie głosowania należało przestrzegać odpowiednie reguły ściśle określone przez Ministerstwo Zdrowia.

 

 

Na bieżąco relacjonowaliśmy przebieg głosowania nie tylko z kraju, ale przede wszystkim z powiatu jarocińskiego i z terenu Ziemi Jarocińskiej. Szerzej przeczytasz o tym TUTAJ. 

 

 

Wczoraj, 29 czerwca poznaliśmy pełne wyniki głosowania w wyborach prezydenckich z naszego terenu. W sumie w wyborach oddano 34.221 głosów. Frekwencja w powiecie wyniosła 62,06 proc. Był to rekordowy wynik w historii wyborów prezydenckich od lat 90.

 

 

Pierwszą turę wyborów na terenie powiatu jarocińskiego i to zdecydowaną liczbą głosów wygrał Andrzej Duda z wynikiem 48,57 proc. Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski zdobywając zaledwie 24,63 proc. Szymon Hołownia uplasował się na trzeciej pozycji z wynikiem 15,84 proc. Podobnie przedstawiały się wyniki wyborów w poszczególnych gminach, także w należącej do Ziemi Jarocińskiej gminie Nowe Miasto nad Wartą.

 

Na konferencji prasowej Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała o ostatecznych wynikach wyborów prezydenckich 2020. Przewodniczący PKW, Sylwester Marciniak przekazał dane ze 100 proc. obwodowych komisji wyborczych, czyli z 27 227 obwodów.

 

Frekwencja wyniosła 64,51 proc. Liczba głosów ważnych wyniosła 99,7 proc., nieważnych - 0,3 proc.

 

Oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 2020 prezentują się następująco:

 

  1. Andrzej Duda: 43,5 proc.
  2. Rafał Trzaskowski: 30,46 proc.
  3. Szymon Hołownia: 13,87 proc.
  4. Krzysztof Bosak: 6,78 proc.
  5. Władysław Kosiniak-Kamysz: 2,36 proc.
  6. Robert Biedroń: 2,22 proc.Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
 

Ankieta nie istnieje
+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (45)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elwira
2 miesiące temu 45
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : www.milepanie.pl/elwirka...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prezydentowa niemowa
2 miesiące temu ocena: 75%  44
Nawet żona wstydzi się dudy, Jarek zakazał jej wypowiadania się do mediów żeby czegoś nie palnęła na mężusia. Coś w stylu "przejęzyczenie"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz8
2 miesiące temu ocena: 75%  43
Afera namiotu za milion – kancelaria sejmu wynajęła na polecenie PiS namiot, którego wynajem kosztował milion złotych za jeden dzień. Afera „radomska” – politycy i samorządowcy związani z układem PiS mieli dogadywać się z lokalnym potentatem budowlanym w sprawie przebiegu trasy S12; Afera KNF – 13 listopada 2018 roku Gazeta Wyborcza ujawniła stenogram rozmowy z udziałem przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Marka Chrzanowskiego. Miał zapewnić przychylność państwa w zamian za 1 procent wartości Getin Noble Banku, czyli około 40 milionów złotych; Afera Nepotyzm Plus – dzieci pisowskich prominentów na wysokich stanowiskach w instytucjach i firmach, z ogromnymi zarobkami. Złote dzieci PiS; Afera dyplomatyczna – ujawnienie przez PiS korespondencji kierowanej przez amerykańską ambasador do premiera Mateusza Morawieckiego i kryzys w stosunkach amerykańsko-polskich; Afera drukarska – Wojskowe Zakłady Kartograficzne przegrały przetarg na druk materiałów dla MEN z prywatną firmą i zastos
~ Duda musi odejść
2 miesiące temu ocena: 100%  42
Duda opowiada bzdury, jest nadętym kłamcą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odważny jak Jarek
2 miesiące temu ocena: 100%  41
A gdzie Jarka zbawce schowali, czyżby szkodził?
~ Stabilny jak Andrzej
2 miesiące temu ocena: 100%  40
Jak sam mówi o sobie, że jest "stabilny" - What the f..k!?!!?!? aaaaa zapomniałem, tak napisał Jarek, albo inny Kurski czy Bielan łamagi.
~ Kurski na prezydenta Świata
2 miesiące temu ocena: 100%  39
Ale co tam, ważne, że Christian Paul dobrze o niej mówi. :))))))))
~ Ot co, cały Anżej
2 miesiące temu ocena: 100%  38
Polecam, bo schodzą jak ciepłe bułeczki https://www.empik.com/duda-i-j...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz 7 - jest jeszcze 17
2 miesiące temu ocena: 75%  37
Afera Wacława Berczyńskiego – amerykański lobbysta Boeinga zniszczył zakup nowoczesnych śmigłowców Caracal z Francji; Afera z kosztami miesięcznic smoleńskich – miliony na prywatne wiece partyjne Jarosława Kaczyńskiego; Afera 6 milionów na portal Tomasza Sakiewicza o puszczy białowieskiej od Jana Szyszko; Afera GROM – fala odejść z wojska; Afera fikcyjnych konsultacji społecznych w sprawie ustroju Warszawy; Afera kolejowa – brak wagonów do transportu węgla; Afera kielecka – siostra pisowskiej wojewody dostaje pracę w Wojewódzkich Funduszu Ochrony Środowiska; Afera dieselgate – 140 tysięcy samochodów trujących powietrze jeździ po Polsce, rząd od 2015 roku nie potrafił ukarać Volkswagena; Afera PZU – Patrycja Kotecka żona ministra Zbigniewa Ziobry oraz jego brat Witold Ziobro dostali wysokie stanowiska w PZU; Afera niedrukowania prawomocnych wyroków TK przez rząd Beaty Szydło; Afera stadninowa – Likwidacja stadnin koni i upadek znaczenia Polski w tym zakresie na świecie; Afera taśmowa –
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz 6
2 miesiące temu ocena: 75%  36
Afera Autosanu – polska firma przegrywa przez niedopatrzenie (?) przetarg na grube miliony?; Afera z milionem aut elektrycznych Mateusza Morawieckiego – do tej pory nie powstało ani jedno; Afera wolne sądy – zamach na niezawisłe sądy; Afera reklamowa w MON – umowa na produkcję spotu podpisana dzień po ogłoszeniu konkursu; Afera z kuzynem ministra zdrowia, którego fundacja dostała od Konstantego Radziwiłła pół miliona złotych; Afera ze śmigłowcami ratunkowymi – nie ma ich już nad morzem, decyzją Antoniego Macierewicza; Afera z Muzeum Bitwy Warszawskiej – Zaprzyjaźniony z PiS architekt wygrał konkurs na projekt Muzeum Bitwy Warszawskiej; Afera zaporowa – Beata Szydło otworzyła zaporę w Świnnej Porębie, mimo, że była niedokończona a budowę zaczęto za czasów poprzedników; Afera podsłuchowa – podsłuchiwani liderzy i posłowie opozycji oraz pracownicy biur poselskich; Afera inwigilacyjna – poseł Ryszard Petru śledzony przez służby specjalne i Policję; Afera reklamowa – 2000 procent wzrostu wy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz 5
2 miesiące temu ocena: 75%  35
Afera Radomska – puste lotnisko w Radomiu, projekt prezydenta z PiS Andrzeja Kosztowniaka; Afera przekopowa – budowanie kanału przez Mierzeję Wiślaną za miliardy, które nigdy się nie zwrócą; Afera wodna – podwyżka cen wody na wsiach; Afera z gigantycznymi wpłatami od nastolatek, emerytów i kolegów Zbigniewa Ziobro na Solidarną Polskę (Matka Jacka Kurskiego wpłaciła 65 tysięcy złotych); Afera z finansowaniem ukraińskich emerytur; Afera z czystkami w wojsku, zwalniani są dobrzy dowódcy, stanowiska obsadzanie miernotami lub kolegami; Afera z projektowaniem polskiego samochodu elektrycznego, miliony na pensje, z projektu nic nie wyszło; Afera z fatalnym stanem zaopatrzenia armii na ćwiczeniach Dragon 17; Afera z rezydencją ministra Jana Szyszko niewpisaną do oświadczenia majątkowego; Afera finansowania kampanii minister Anny Zalewskiej oraz innych polityków PiS z pieniędzy PCK; Afera z ogromnym zadłużeniem TVP przez Jacka Kurskiego; Afera manipulacji stenogramów na komisji Amber Gold przez
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz3
2 miesiące temu ocena: 75%  34
Afera Igora Stachowiaka, który zmarł na komisariacie, na skutek rażenia paralizatorem – sprawa niewyjaśnooma; Afera z sędziami dublerami w Trybunale Konstytucyjnym; Afera hien z PIS – szkalowanie Piotra Szczęsnego, który spalił się żywcem przed PKiN; Afera San Escobar – minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski nie zna podstaw geografii; Afera z uchwaleniem budżetu w Sali Kolumnowej i niewpuszczeniem na głosowanie posłów innych partii; Afera z zadłużaniem Polski i realizacją obietnic wyborczych na kredyt; Afera Seicento: premier Beata Szydło kontra Seicento maturzysty, próba wrobienia młodego kierowcy w winę; Afera Eurokorpusu; Afera festiwalowa w Opolu; Afera finansowa ministra Zbigniewa Ziobro – finansowanie kongresu partii z pieniędzy unijnych; Afera TW – prawa ręka Jacka Kurskiego w TVP ma być Tajnym Współpracownikiem; Afera zakazowa – propozycja wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę i wprowadzenie tego zakazu. W 2020 roku będzie zaledwie kilka niedziel handlowych; Afera u
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz2
2 miesiące temu ocena: 75%  33
Zamach na Konstytucję – brak przestrzegania podstawowych praw w Polsce; Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej w Sejmie, atakującym protestujących; Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR) – rządowe samochody masowo rozbijane; Afera Bartłomieja Misiewicza – zachowanie niegodne członka rządu, arogancja; Afera nawałnicowa – rząd przez 3 dni nie pomógł ludziom na zniszczonych terenach Borów Tucholskich. Do dzisiaj nie przekazano pieniędzy z UE; Afera z brakiem odzyskania wraku Tupolewa – a miał się pojawić w Polsce już dawno temu; Afera toruńska z przekazywaniem pieniędzy do ojca Tadeusza Rydzyka; Afera z reparacjami wojennymi od Niemiec – miały być a nie ma; Afera 27:1, czyli złośliwe głosowanie na innego kandydata w europarlamencie niż Donald Tusk (w wyniku głosowania 27 krajów poparło kandydaturę Donalda Tuska, a jedyna Polska była przeciwko); Afera z budowaniem muru wokół Sejmu – odcinamy się od obywateli mówi PiS;
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS
2 miesiące temu ocena: 67%  32
Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy; Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom; Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce; Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu; Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa; Afera z milionami na premie i pensje urzędników Kancelarii Sejmu; Afera „pilnowania internetu” – Marcin Kędryna, urzędnik prezydenta Andrzeja Dudy cenzuruje Tygodnik Podhalański; Afera „córki leśniczego” – minister Jan Szyszko załatwia pracę u ministra Mariusza Błaszczaka… na posiedzeniu rządu; Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej – wbrew stanowisku Polaków, ekologów i UE; Afera Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza – tajemnicze powiązania, niejasna rola;
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maseczki plus
2 miesiące temu ocena: 75%  31
Ja też coś znalazłem, długo nie musiałem szukać https://www.googleadservices.c...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Afera Szumowskich
2 miesiące temu ocena: 75%  30
https://www.polityka.pl/tygodn...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak kraść to na całego
2 miesiące temu ocena: 100%  29
https://www.isbzdrowie.pl/2020...
~ Afery PIs
2 miesiące temu ocena: 75%  28
Tacy prawilni atu proszę, PiSuary w całej okazałośći http://100aferpis.pl/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WielkaPolska
2 miesiące temu ocena: 33%  27
Elo Jarocin co wy, nie warszafka, przecież lubicie kolorowych. Połowa za Trzaskowskim, teraz milczycie. PiS taki zły. Hmm czekam na bohatera z Jarocina. Który weźmie kilku muzułmanów do domu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Drukarz Maciej
2 miesiące temu ocena: 100%  26
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz
~ Ja w sprawie afer PIS cz4
2 miesiące temu ocena: 100%  25
Afera wynagrodzeniowa – gigantyczne podwyżki i premie dla polityków władzy; Afera wolnościowa – ograniczenie dostępu do informacji publicznej, ignorowanie trudnych pytań,; Afera samolotowa – miliony na loty polityków, miliony na przeloty; Afera damskich bokserów z PiS – bydgoski radny Rafał Piasecki maltretuje żonę, senator Waldemar Bonkowski grozi bronią rodzinie żony; Afera referendalna Zalewskiej – milion głosów rodziców do kosza, bo byli przeciw likwidacji gimnazjów; Afera TW Wolfgang – mąż magister prezes TK agentem? ; Afera Polskiej Fundacji Narodowej – miliony na propagandę, bez żadnej kontroli; Afera męża Szydło – 25 milionów grantów z UE; Afera emerytalna – podwyższenia wieku emerytalnego rolnikom; Afera gazowa – kupowanie gazu dwukrotnie droższego od Amerykanów niż od naszych dotychczasowych partnerów – kto za to zapłaci? ; Afera ARiMR – gigantyczne kary i opóźnienia w wypłatach dla rolników; Afera Targowica – Jarosław Kaczyński potomkiem Targowiczan; Afera paskowa TVP – absu
~ WielkaPolska
2 miesiące temu ocena: 57%  24
Zauważyłem że tu sporo ludzi SB,ZOMO wnuki, Wnuczki,dzieci. Za PO żyło komuś się lepiej,I widzę że co nie którzy pragną wrócić do tych czasów. Tylko że to już było I nie wróci więcej. Pamiętam jak płaca była za 5zł I na czarno lub śmieciowke, sami namawiał by abonamentu nie płacić, a pieniądze z OFE ,AMBER GOLD? Poszły ratować Grecję I strefę EURO, do której nie należymy więźniowie dlaczego nie pracują,jakie są koszta na jednego więźnia ponad 4000 zł, a dzieci w szkołach przedszkolach muszą za obiad płacić. A teraz wielu z was pogardliwie wyje że Polskie dzieci dostały 500+ głupie wieśniaki z was.chcecie podatki płacić na tych muzułmanów, niby dzieci co TVN pokazuje idioci z was. Mam propozycję dla Was, granicę są otwarte, powiem po Polsku WYPIERDA... z Polski skoro wam tu tak źle Trzęsąca Merkel was przygarnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piotruś?????
2 miesiące temu ocena: 100%  23
Pewnie, że to ty. Mały zakompleksiony chłopiec, któremu życie się nie poukładało.
~ Zeus
2 miesiące temu ocena: 71%  22
Popieram tą wypowiedź. Jeśli komuś się nie podoba zawsze może wyjechać do lepszego kraju. Niejeden wiesza psy na rządzie i Prezydencie a sam czeka , aż nie wpłynie mu 500+ bo musi zapłacić ratę za mieszkanie lub samochód. Gdyby zabrali ten dodatek znów będzie źle bo zabrali i z czego tu żyć. Partia Pana Trzaskowskiego pokazała już na co ich stać, gdzie z zachodu jechały tysiące cystern z lewym paliwem omijając wszelkie podatki. Dawali podwyżki dla emerytów całe 7 zł bo Państwa nie było stać. Jakoś teraz idzie ściągać podatki i wszystko się kręci. Wcześniej za rządów PO uczciwi właściciele stacji paliw ciągnęli koniec z końcem, a nieuczciwi za przyzwoleniem rządu żyli jak paniska. Obecnie dzieci dostają wyprawkę we wrześniu i jest za co kupić im do szkoły, a do tego darmowe podręczniki. Kiedyś co było ? Książki za kilkaset złotych i co miały powiedzieć rodziny wielodzietne, gdzie wydawali po 2 tys na podręczniki i przybory do Szkoły.
~ Zeus
2 miesiące temu ocena: 40%  21
Ludzie przestańcie pisać te brednie, bo Trzaskowski nie jest święty. Druga sprawa to mądry nie będzie pisał bzdurnych komentarzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak dla Trzaskowskiego
2 miesiące temu ocena: 67%  20
Ja i moja rodzina głosujemy na Trzaskowskiego. Chcemy zmiany, chcemy na stanowisku prezydenta kogoś mądrego, rozsądnego, kogoś kto nie będzie tylko marionetką.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Za Dudy wybuchła pandemia koronawirusa
2 miesiące temu ocena: 100%  19
Za Dudy wybuchła pandemia koronawirusa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ojciec Mateusz
2 miesiące temu ocena: 100%  18
I musztarda potaniała
~ dobre :)
2 miesiące temu ocena: 75%  17
Duda musi odejść
~ Duda cykor
2 miesiące temu ocena: 100%  16
Ha haaa, Duda boi sie debaty, w której nie zna pytań!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja w sprawie afer PIS cz 4
2 miesiące temu ocena: 100%  15
Afera nocnej legislacji – uchwalanie kontrowersyjnych ustaw po nocy, żeby nikt nie mógł się z nimi zapoznać, szybko i z błędami; Afera z zatrudnieniem synów Krzysztofa Tchórzewskiego – kolesiostwo i nepotyzm?; Afera wypchaniowa – posiadanie wypchanych zwierząt pod ochroną przez ministra Jana Szyszko; Afera „zdradzieckich mord” i „kanalii” „bez żadnego trybu” – wyzwiska rzucane przez Jarosława Kaczyńskiego z trybuny sejmowej; Afera inwigilacyjna – odbieranie wolności gospodarczych oraz inwigilacja firm doprowadzona do absurdu; Afera kreatywnej księgowości Matusza Morawieckiego – nadwyżka budżetowa okazuje się deficytem; Afera inwestycyjna – najmniejsze inwestycje od lat, fatalne wskaźniki rozwoju, innowacji; Afera z represjonowaniem protestujących w sprawie sądów; Afera kanałowa – miliardowe inwestycje w drogi wodne, z których nikt nie będzie korzystał; Afera Kongresu 590 – finansowanie rządowego PR z pieniędzy państwowych spółek; Afera sosnowiecka – nepotyzm i kolesiostwo? Żona Bogdana
~ WielkaPolska
2 miesiące temu ocena: 0%  14
W zagranicznej stacji,i to przez rozkaz. TVN-owi już się w dupie przewrócił. A pro po je... TVN
~ Ludzie Ludzie Ludzie TRZA głosować!
2 miesiące temu ocena: 100%  13
Czas na zmianę, nie mogę już patrzeć jak Duda męczy się na stanowisku. On już wie, że historia źle go oceni. Jest to najgorszy prezydent w historii Polski. Przyłożył rękę do m.in. zniszczenia przez PIS Trybunału Konstytucyjnego, SN, do zniszczenia armii, naszych relacji w świecie, słuzba zdrowia jest na dnie, szkolnictwo dramat, iitd. Notoryczny kłamca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Duda podpisał 30 nowych podatków
2 miesiące temu ocena: 83%  12
Zapomniałeś/aś, że podpisał ponad 30 nowych podatków. Ludzie, wyższe ceny to też sprawka Dudy.
~ Ann
2 miesiące temu 11
I jak w Polsce ma być dobrze jak ludzie głosują wciąż na te same partyjki i ich pacynki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ R11L
2 miesiące temu ocena: 100%  10
Wybory wyborami Hong Kongowi komuchy zabierają wolność gdzie manifestacje w EU nie widać https://www.youtube.com/watch?... II tura Nie wiadomo na kogo głosować kto ma układy z KPCHin
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Głosuję przeciwko Dudzie
2 miesiące temu ocena: 100%  9
U nas też odbierają wolność pod przykrywką pseudo pandemii.
~ Ab
2 miesiące temu ocena: 27%  8
Mam dość POpaprańców zagłosuję na DUDĘ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Drukarz Maciej
2 miesiące temu ocena: 80%  7
Jak człowiek, który jest doktorem prawa może łamać konstytucję?!?!? Nawet jego promotor jest przeciwko niemu. Dla władzy zrobi wszystko.
~ Duda podpisze wszystko co mu Jarek karze
2 miesiące temu ocena: 100%  6
Czy ludzie nie widzą, jak ta władza manipuluje, kłamie w ohydny sposób. Emilewicz nie słyszy jak Kaczyński wrzeszczy, Szumowinowski nie widzi problemu z bratem, z respiratorami, z maseczkami i Bóg wie z czym jeszcze prasa wyskoczy, Kamiński łże jak pies, nie mówiąc o już o Matołuszu, który jest mistrzem KŁAMSTWA no i oczywiście Du.a, ten mały pokrętny człowiek. Tyle razy złamał konstytucje, jedno mówi, drugie czyni. Brak słów, że ludzie dają się na to nabrać. Podpisał ustawy o wprowadzeniu ponad 30 nowych podatków!!!! Nie doprowadził do zwiększenia dla wszystkich kwoty wolnej od podatku!!!
~ Wszyscy przeciw Dudzie
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Mam dość PiSowców, tępych zachłannych małych ludzi (mówię o partii). Czegoś takiego nigdy nie było. Jak ich złapią podczas kradzieży za rękę, to mówią, że nie ich. Tacy prawdziwi Polacy, katolicy. Poza tym, nie może być dłużej monopolu jednej partii, która pozostaje poza wszelką kontrolą. https://www.youtube.com/watch?...
~ kobar
2 miesiące temu ocena: 100%  4
A co złego zrobiła PO A co złego zrobiła PO? Czy kiedykolwiek złamała Konstytucję?Czy brała wielomilionowe nagrody, rzucając ochłapy ciemniakom,aby na nich głosowali?Czy narażała dobre imię Polski?Czy jej przewodniczący wydzierał się z trybun sejmowej ,wyzywając Polaków od hołoty,kanalii,drugiego sortu?Czy zamieszana była w setki afer?Czy szczuła na Polaków w publicznej tv?Odpowiedz sobie swoimi słowami,a nie ordynarnym języjie używanym w tv reżimowej Kurskiego /
~ Trzaskowski
2 miesiące temu ocena: 50%  3
Jaki trzeba mieć bałagan w głowie żeby na dude głosować?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko nie duda
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Mylisz się, na kogoś trzeba głosować. Oczywiście Traskowski to nie kandydat idealny, jednak nie może jedna partia a zwłaszcza PiS mieć pełni władzy. Przecież Duda podpisuje wszystko i nic tej władzy nie będzie w stanie powstrzymać. Choćby dlatego warto głosować przeciw Dudzie.
~ GLOSNIEWAZNY
2 miesiące temu ocena: 0%  1
Jeden i drugi nie zasługuje na poparcie.