ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

WYBORY 2020. Idź na wybory, zawalcz o samochód!

miesiąc temu    8.07.2020
Anna Konieczna
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Jarocin. Głosowanie w I turze wyborówJarocin. Głosowanie w I turze wyborów fot. Archiwum jarocinska.pl

„Bitwa o wozy” to akcja, która ma zachęcić wszystkich uprawnionych do głosowania, aby wzięli udział w wyborach, bo im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie specjalnej wersji samochodu. O co dokładnie chodzi? Profrekwencyjna akcja została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Na czym polega?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Otóż podczas II tury wyborów prezydenckich, które odbędą się w niedzielę - 12 lipca, gminy do 20 tysięcy mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki, a dokładnie - średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Do rozdzielenia jest 49 takich pojazdów.

 

O nowe pojazdy nie będzie się jednak mogło ubiegać 16 samorządów, które otrzymały wozy w ramach pierwszej edycji akcji po I turze wyborów.

 

[wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Jarocinie - szczegóły, zdjęcia i wideo - znajdziesz TUTAJ]

 

Co ważne, do frekwencji w każdej gminie nie będą wliczane głosy oddane przy użyciu zaświadczeń, czyli od osób, które na co dzień nie mieszkają w tych gminach.

 

[jak w II turze wyborów zagłosują Jarociniacy - wyniki sondy znajdziesz TUTAJ]

 

Jak piszą organizatorzy przedsięwzięcia:

 

„Bitwa o wozy” jest akcją profrekwencyjną, która ma na celu propagowanie aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu politycznym, społecznym i gospodarczym Polski. Dzięki akcji możliwe jest docenienie lokalnych społeczności poprzez sfinansowanie wozu strażackiego, dzięki któremu strażacy - ochotnicy będą mogli jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gminnik
miesiąc temu ocena: 100%  6
Paradne. Sprzęt nie trafi tam, gdzie jest potrzebny, tylko tam gdzie będzie większa frekwencja. To ja proponuję zrobić inaczej. Niech sprzęt trafi tam, gdzie społeczność płaci najwyższe podatki. Skoro płacą wysokie podatki, to znaczy, że jest co chronić za pomocą specjalistycznego sprzętu. Anieeee.... zapomniałem, że to chodzi o kupowanie głosów, a nie wzrost bezpieczeństwa. W takim razie nierząd ma rację. Nawet dorzuciłbym do tych wozów strażackich, 200+ dla każdego mieszkańca takiej przekupnej gminy (i 2000+ dla lokalnego władyki).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosia
miesiąc temu 5
Też mnie to przeraża. Głosowanie to nasz obowiązek jako obywateli i dodam, że jeszcze przywilej bo może to ostatnie wolne wybory. Ludzie pomyślcie trochę dlaczego PiS rozdaje samochody przecież skoro Państwo na to stać to dlaczego nie dali tych samochodów wcześniej tam gdzie są potrzebne? Dlaczego Rząd zmienia przepisy co powoduje mniejsze wpływy do Samorządów a jednocześnie zrzuca na nie więcej obciążeń? Teraz rozdają papierowe czeki ale nie mają one żadnej wartości. https://bezprawnik.pl/fundusz-... Proszę aby każdy wyborca spojrzał na to obiektywnie to nieuczciwe zagrania Rządu. Jako przykład podam jeszcze bon turystyczny 1000+ który mieli dostać pracownicy i o którym było tak głośno niestety gdzieś zaginął w tych kłamstwach Rządu. Czy naprawdę nie zależy Wam na Polsce bez podziałów, kłamstw i patrzycie tylko i wyłącznie na wpływy socjalne których i tak Wam nie zabiorą? Pomyślcie proszę, że im więcej Wam dają tym bardziej będą rosły inne koszty.
~ Polak
miesiąc temu ocena: 43%  4
, Tylko andrzej DUDA naszym PREZYDENTEM POLSKI DUDA, DUDA, DUDA Ludzie idźmy tłumnie do wyborów i pokażmy tym komuchom co my prawdziwi katolicy i patrioci znaczymy w tej Polsce. Jest nas więcej , musimy zwyciężyć. MUSIMY POKAZAĆ SIŁĘ NASZĄ . Dziekuję WAM kochani rodacy tak mówił św. Jan Paweł II Papież POLAK
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosia
miesiąc temu 3
~ Polak skoro lubisz cytować Jana Pawła II to mam coś co daje do myślenia "Wolność jest tylko wówczas gdy Naród tworzy jedność, a lud w nim żyjący czuje się włodarzem, a nie zaś niewolnikiem garstki opętanych"
~ Gosia
miesiąc temu 2
Kogo uważasz za komucha? Co rozumiesz przez "prawdziwi katolicy i patrioci"?
~ ?
miesiąc temu ocena: 100%  1
co myślisz o repolonizacji mediów i działalności o mediów z udziałem mediów zagranicznych ?
R E K L A M A