ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wybory 2018: Czworo kandydatów na burmistrza Jarocina [ZAGŁOSUJ W SONDZIE]

› Wybory ponad rok temu    27.09.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 92 ocen 12 / 100%
A A A
 fot. Adam Pawlicki, Zbigniew Surdukowski, Katarzyna Szymkowiak, Krzysztof Woelke

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. Wybory 2018. Wybory władz lokalnych 2018. Kandydaci w wyborach samorządowych 2018. Wybory w Jarocinie

24 dni - dokładnie tyle zostało do wyborów samorządowych, które odbędą się w niedzielę 21 października 2018 roku [ZOBACZ TUTAJ].

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Jesteśmy w gorącym okresie kampanii wyborczej, której przejawy widać nie tylko na ulicach (plakaty, bilbordy, ulotki, a czasem też kawa, wata cukrowa, albo ciasto), ale też w prasie i mediach społecznościowych. Cześć kandydatów osobiście spotyka się z potencjalnymi wyborcami, wybierając sprawdzoną drogę nazywaną fachowo door to door.

 

Wczoraj ostatecznie zamknięto zgłoszenia kandydatów na burmistrza Jarocina. W tych wyborach o fotel szefa gminy zmierzy się czworo pretendentów - startująca również cztery lata temu Katarzyna Szymkowiak (KWW Katarzyny Szymkowiak), obecny burmistrz Adam Pawlicki (KWW Ziemia Jarocińska Razem). Jest też dwóch debiutantów - Zbigniew Surdukowski (KW Prawa i Sprawiedliwości), a także Krzysztof Woelke (KW Wolny Jarocin).

 

Na poziomie lokalnym niezwykle rzadko sięga się po profesjonalne badania opinii publicznej, mające dać odpowiedź komitetom i samym kandydatom na temat potencjalnego poparcia, a co za tym idzie również pracy, jaką należy włożyć, by przekonać do siebie wyborców. Pomijamy oczywiście tzw. „twardy elektorat”. Specjaliści wiedzą jednak, że nawet dobrze przeprowadzane, na prawidłowej próbie badania, mogą być obarczone są błędem. To zaś powoduje, że wyniki głosowania mogą być zaskakujące.

 

W wyborach przed czteroma laty wracający do samorządu Adam Pawlicki pokonał swoich konkurentów już w pierwszej turze. Kandydat partii rządzącej – Janusz Krawiec – zrobił jeden z najgorszych wyników. Od tego czasu jednak PiS udanie wygrało wybory prezydenckie, a następnie wybory parlamentarne, przy czym część sondaży pokazuje, że poparcie dla partii wciąż rośnie. Czy również na poziomie lokalnym?

 

Do walki o władzę w mieście wraca też pośrednio lewica – Komitet Wolny Jarocin założył Marian Matkowski, od lat działacz Unii Pracy. Kandydatem WJ na burmistrza jest nowicjusz w samorządzie - Krzysztof Woelke. Co ciekawe działacze ZJ pojawiają się nie tylko na listach tego komitetu (KWW ZJ), ale również PiS, a także Lewica Razem. Radna Katarzyna Szymkowiak startuje z własnego komitetu wyborczego, wciąż jednak z poparciem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wspierają między innymi członkowie rozwiązanego komitetu referendalnego, który na początku obecnej kadencji doprowadził do niewiążącego referendum w sprawie odwołania władz gminy.

 

Kto z tej czwórki ma największe szanse na kierowanie gminą? Od kilku dni na naszym portalu działa sonda przedwyborcza, w której nasi internauci i użytkownicy mogą odpowiadać na pytanie: Na którego kandydata na burmistrza gminy Jarocin oddasz głos w wyborach 21 października [ZOBACZ NA DOLE]. Podobna ankieta została uruchomiona również w przypadku wyborów burmistrza Jaraczewa [ZOBACZ TUTAJ].

Zachęcamy do dzielenia się swoimi preferencjami. Wyniki opublikujemy w poniedziałek 15 października.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. Wybory 2018. Wybory władz lokalnych 2018. Kandydaci w wyborach samorządowych 2018. Wybory w Jarocinie

/kandydaci w kolejności alfabetycznej/

 

+ 12 głosów: 12 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (91)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ja
ponad rok temu ocena: 100%  91
Czy ten czy tamten i tak połowa rodziny jest obsadzona na stanowiskach ,zmienia sie władza zmienia sie 80% znam to na wylot
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MOŻE JAKAŚ DYSKUSJA MERYTORYCZNA REFERENDYŚCI, JOTERESOWCY, ZIELARZE I CINKCIARZE
ponad rok temu ocena: 50%  90
POWTÓRZĘ: Jarocin jak zresztą każde miasto w Polsce, każda gmina, powiat potrzebują liderów, wizjonerów którzy gwarantują rozwój naszych małych społeczności lokalnych. Ludzi którzy znają się na zarządzaniu i którzy będą dalej reformowali i budowali i rozwijali to wszystko na co mają wpływ obejmując dany urząd. W Jarocinie w mojej opinii to wszystko gwarantuje tylko ADAM PAWLICKI, spośród tych 4 kandydatów. Jeśli macie argumenty że któryś z pozostałej trójki to gwarantuje swoimi dotychczasowymi dokonaniami to piszcie. Ale merytorycznie, a nie plując na Adama Pawlickiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beata
ponad rok temu ocena: 79%  89
Skończcie to pierdolenie o wizjonerze Pawlickim. Dla mnie to człowiek bez serca, egoista, cynik ni arogant. Miałam z nim do czynienia.
~ CZEKAMY NA PREZENTACJĘ DRUŻYNY PANI KASI KTÓRA MA ZAPEWNIĆ DOBROBYT
ponad rok temu ocena: 50%  88
Wyborcy wybierają burmistrza, ale wyborcy też chcieliby poznać drużynę, która zapewni dotrzymanie obietnic wyborczych. Samemu to Pani Kasiu można sobie pogrzebać w nosie. Tym bardziej że Pani hasło CZAS NA ZMIANY. To prosimy o nazwiska osób, które te zmiany będą wdrażać.
~ MOCNI JAK ICH LYDERKA
ponad rok temu ocena: 58%  87
NO I POKAŻCIE TEN GABINET CIENI KTO OBEJMIE JAKIE STANOWISKO W GMINIE, SPÓŁKACH GMINNYCH. W szczególności podajcie nazwiska wiceburmistrzów, prezesów etc. Pani Kasiu niech pani przedstawi swoją drużynę. Ja np. widzę taki skład osobowy: Jurek Walczak z JRS - wiceburmistrz, Kołodziej z PSL - II wiceburmistrz, Sekretarz - Bartczak z PSL - tym razem z dostarczonym do IPN oświadczeniem lustracyjnym, kancelaria urzędu - były major Wojskowej Służby Wewnętrznej Kwieciński z JRS, Warocki - TBS, Kardach z JRS - PWiK, Jarocin Sport - Mazurek (w podziękowaniu za niewystawienie kontrkandydata), ZGO - Zadrożny, JOK - Kutera, Regulska referendum - ZUK, Iwicka referendum - JAR, Pólrolniczak z PSL - rzecznik prasowy. No i PISowi się coś skapnie w podziękowaniu za wystawienie Syrdykowskiego co 4 lata temu zdobył 16 głosów np. dodatkowe dwa etaty z religii w podstawówkach Jankowi z PISu i Krawacowi z PIS - JLA (miał już epizod ze spółką córką JLA która chyba zbańczyła za jego prezesowania).
~ Wojciech
ponad rok temu ocena: 61%  86
portretami Pawlickiego jestem nasycony na maksa wszędz ie ,wszędzie we wszystkich gazetach ,na ulicy ,w komputerze mam dość
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Druga tura
ponad rok temu ocena: 76%  85
W Jarocinie będzie druga tura wyborów na burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRIMA APRILIS
ponad rok temu ocena: 54%  84
dzisiaj jest 02.10 a nie 1 kwietnia. Coś ci się pomyliło.
~ Lolek
ponad rok temu ocena: 54%  83
Co tam robi Adamczewska? Hahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ulubieniec
ponad rok temu ocena: 64%  82
Adamczewska będzie od spraw komentowania wszystkiego poprzez fb
~ brąz
ponad rok temu ocena: 83%  81
Jak tam idzie likwidacja etatów w Gminie ? Spółki aż kipią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beznadziejna sonda i polubienia na portalu
ponad rok temu ocena: 83%  80
Kolejna sonda w której można głosować wielokrotnie tyle że niewidzialne są wyniki. Jarocińsko niech wreszcie nastąpi tu weryfikacji po zarejestrowaniu się i zalogowaniu bo jak narazie to prowizorka sond i polubień itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Długa ławka..... A program? Jaki program?
ponad rok temu ocena: 51%  79
Życzę burmistrzowi ponad 80% poparcia. Żeby zamknąć usta tym wszystkim partyjno-referendalnym malkotentom. Mało co potrafią, jedyne co w mojej opinii są w stanie zapewnić to obsadzenie stanowisk partyjnymi nominantami typu Zadrozny w ZGO, Mazurek w Jarocie, Wawrocki w TBS. Trzeba by też zagospodarować w podziekowaniu za poparcie PSLowców (np. Półrolniczak, Kołodziej, Bartczak), JRS owi (np. Walczak, Kwieciński) i referendystom (np. Klauza, Iwicka, Regulska, Żabiński, Rybacka). No i podziękować Stachowi że nie kandydował i nie wystawił list (Mazurek).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...SŁOWEM SILNA
ponad rok temu ocena: 100%  78
mix czyli potwierdzasz że to będą nominanci po przejęciu władzy? SUPER EKIPA...
~ druga łąwka..
ponad rok temu ocena: 50%  77
nie wyznaje zasade "to prowincja" wiec kazdy kazdego i tak zna, wiec nie da sie nie poznajomosci:) czaisz/??mieszkasz w mysiej dziurze...małe mysiej dziurce:)
~ mix
ponad rok temu ocena: 61%  76
A Pawlicki jakich ludzi zatrudnia? Tylko "swoich" z ZJ i to ci nie przeszkadza? Widzę, że wyznajesz zasadę Kalego.
~ Tylko wizjoner rozwoju, a nie administrator jakim był Stachu Gonada
ponad rok temu ocena: 51%  75
Tylko Adam Pawlicki lider wśród liderów w zarządzaniu i prawdziwy wizjoner. Swoimi czynami udowodnił że na tą posadę zasługuje, a nie czcym gadaniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wybór
ponad rok temu ocena: 69%  74
Burmistrz powinien mieć studia. Szukając pracy wszędzie trzeba mieć studia to dlaczego nie wymagać tego od burmistrza...?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123456
ponad rok temu ocena: 75%  73
podejrzewam, ze autor nagłówka "na balkonach czynszowych nie wolno wieszać gaci" też ma wyższe wykształcenie xd;p leżę i kwiczę
~ do Qq
ponad rok temu ocena: 75%  72
A GDZIE PRACUJESZ?jaka branza?:) masz łeb na karku! podziwiam:) pozdrawiam!
~ fg
ponad rok temu ocena: 100%  71
CHYBA DLATEGO ten kraj tak wygląda! świetnie to ująłes! https://www.pafere.org/2018/09...
~ uciśniony
ponad rok temu ocena: 76%  70
Ta studia.... Może dlatego ten kraj wygląda jak wygląda gdy do władzy dochodzą prawnicy i nauczyciele którzy w ogóle nie mają pojęcia jak wygląda normalna praca i potrafią tylko utrudniać nam życie tworząc coraz to nowe prawa, budując biurokratyczne mury...
~ Qq
ponad rok temu ocena: 82%  69
Ja bez studiów zarabiam więcej od moich nauczycieli, trzeba mieć łeb na karku, a nie gówno warty dokument
~ Czujesz się lepszy z papierkiem od Hajdusza? Żeby tylko do ciebie nie przyszedł i nie zrobił santażyku
ponad rok temu ocena: 46%  68
Najlepiej studia po jarocińskiej sorbonie u profesora Hajdusza. Weź się lepiej puknij w łeb. Potrzebny jest praktyk, lider zarządzania jakim jest Adam Pawlicki, a nie teoretyk z nic nie znaczącym świstkiem. Bill Gates twórca Microsoftu czy Steve Jobs twórca Apple też nie mieli studiów. I co dla ciebie to wymóg konieczny?
~ Kamerdynera
ponad rok temu ocena: 48%  67
Jaki wybór. Nikt nie zrobi tyle i robi burmistrz Adam Michał Pawlicki dla nas. Przecież inwestujemy najwięcej w Polsce. To jest piękne jak Jarocin się rozwija
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do JEDEN
ponad rok temu ocena: 59%  66
Budżet Jarocina i jego dług są takie, że gdyby w 2019 i 2020 nic nie inwestować (wydatki majątkowe) i te pieniądze przeznaczyć na spłatę długu, to w 2021 r mamy czyste konto ! Natomiast w takim powiecie, żeby spłacić dług jaki zaciągnięto, to musieliby przez 8 lat nie wydać ani złotówki na inwestycje ! To jest ta kadencja i pól następnej ! Tak wygląda prawda o finansach naszej gminy i dla porównania Powiatu Jarocińskiego !
~ Jeden
ponad rok temu ocena: 57%  65
I nikt tak nie zasłużył miadta ciekawe jak dlugo pociągnie czy starczy mu do konca przyszłej kadencji kasy?? Dlugi czeba spłacać!!!!!
~ mammal
ponad rok temu ocena: 63%  64
Najwięcej robi dla siebie.
~ Skazany
ponad rok temu ocena: 70%  63
Odważnie tworzymy przyszłość w ubojni w Golinie! Zapraszamy na taśmę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Vvv
ponad rok temu ocena: 48%  62
Jak się na niej położysz to przyjadę popatrzeć
~ Adam Pawlicki - jedyny który gwarantuje rozwój Jarocina
ponad rok temu ocena: 35%  61
Jarocin jak zresztą każde miasto w Polsce, każda gmina, powiat potrzebują liderów, wizjonerów którzy gwarantują rozwój naszych małych społeczności lokalnych. Ludzi którzy znają się na zarządzaniu i którzy będą dalej reformowali i budowali i rozwijali to wszystko na co mają wpływ obejmując dany urząd. W Jarocinie w mojej opinii to wszystko gwarantuje tylko ADAM PAWLICKI, spośród tych 4 kandydatów. Jeśli macie argumenty że któryś z pozostałej trójki to gwarantuje swoimi dotychczasowymi dokonaniami to piszcie. Ale merytorycznie, a nie plując na Adama Pawlickiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dżodżo
ponad rok temu ocena: 64%  60
Rozwój czy zadluzanie?
~ ssak z ubojni
ponad rok temu ocena: 69%  59
Wizjoner jak z koziej du.y trąba.
~ Kaczmarek
ponad rok temu ocena: 32%  58
Nie rozumiem po co się wysilacie . I tak Adaś z ekipą wszystkich was wciągnie nosem 21 pażdziernika bo tak chcą mieszkańcy , wyborcy! Referendyści tacy jak regulska i jej podobni chcieli by wskoczyć na stołeczki za watę cukrową:-))) Czy wy sobie zdajecie sprawę jak się ośmieszacie? Tylko Adam Pawlicki zapewni nam rozwój i stabilizację!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lolek
ponad rok temu ocena: 80%  57
I mega zadłużenie
~ OLO
ponad rok temu ocena: 78%  56
Do odpowiadającego mi Dla mnie jak widzę co sie dzieje wokół to uważam ,ze burmistrz potrafi zadbać ....ale tylko o siebie. Osiągnięcia? Pytam się jakie? A mnóstwo miejsc pracy a wspaniałe mieszkania bez wilgoci,a wiele niepublicznych placówek oświatowych - chyba najwięcej w Polsce. No i ta elokwencja no po prostu ręce same składają się do oklasków
~ odpowiadam ci OLO
ponad rok temu ocena: 30%  55
Rozejrzyj się dookoła siebie obwiesiu to zobaczysz co potrafi burmistrz Pawlicki . Jarocin od wielu lat czekał na takiego burmistrza i sie doczekał . Ludzie nie wybiorą kogoś kto to wszystko zmarnuje ! A jeżeli uważasz że burmistrz zarobił coś nieuczciwie to smaruj do prokuratury hultaju w te pędy . Pieniądze na bilbordy ma ze składek jego ugrupowania - rozumiesz niecnoto ?
~ OLO
ponad rok temu ocena: 76%  54
Ja sie pytam skąd pan Pawlicki ma tyle pieniędzy na te bilbordy, które wystawił w Jarocinie? Odpowiedz jest w jego zeznaniach podatkowych. A się pytam czy tyle pieniędzy można zarobić uczciwie? i KOLEJNE PYTANIE CO TEN PAN UMIE OPRÓCZ DZIELENIA NIE SWYCH PIENIĘDZY?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolek
ponad rok temu ocena: 76%  53
Brawo Olek trafne pytanie - a skąd ma pieniądze wiadomo :D Mam pytanie nie znasz jakiegoś sposobu na przyrost śliny ? Brakuje mi jej - gdzie się na mieście nie obrócę wisi on i muszę splunąć a dawnej jarocińskiej .pl ( obecnie pismo wyborcze opalonego i ziemi jego) na każdej stronie jest
~ Ja
ponad rok temu ocena: 75%  52
Pan Marian Matkowski nie miał odwagi startować na fotel burmistrza z KW Wolny Jarocin Taka nazwa KW Wolny Jarocin to znaczy ze kazdemu wolno startować. A ma Pan Marian Matkowski doświadczenie w polityce. Był kiedyś bardzo aktywnym radny m
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
ponad rok temu ocena: 40%  51
Moj glos oddam na A.Pawlickiego.Dlatego ze tylko on gwarantuje dalszy rozwoj gminy.Piszecie ze na kredyt-a ja bym chciala wiedziec co mozna zrobic bez kredytow majac taki budzet.W wyborach kazdy ma prawo oddac glos na kogo chce,nie nalezy sie wysmiewac,obrazac.Kazdy ma prawo wyboru i z tego powinnismy byc dumni.Wiekszasc na wybory nie chodzi tylko umie obrazac i siac postrach.Zycze wszystkim by sie mniej klucic a madrzej rozmawiac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przyszłość czy kpina...?
ponad rok temu ocena: 79%  50
W okręgu nr 3 do Rady Miejskiej 3 pierwsze osoby na liście ZJ mają razem 219 lat. Idzie młodość
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mix
ponad rok temu ocena: 33%  49
Na pewno zapewnią nam przyszłość.
~ Starcy i emeryci lub prawie emeryci.
ponad rok temu ocena: 74%  48
Takie zestawienie kandydatów na listach wyborczych ZIEMI JAROCIŃSKIEJ. Przyganiał kocioł garnkowi. Pilarczyk Zdzisława - 75 lat, Nicke Janina - 69 lat, Krakowiak Jan - 72 lata, Gruchalski Romuald - 72 lata, Piasecka Anna - 72 lata, Dębska Lechosława - 75 lat, Tobolski Marek - 66 lat, Kuberka Tadeusz - 70 lat, Kowalczyk Edmund - 70 lat, Bauman Józef - 61 lat, Dorsz Barbara - 67 lat, Zegar Julian - 64 lata, Bajda Leszek - 60 lat, Wojciechowski Zdzisław - 68 lat, Dudkiewicz - 62 lata, Boruta - 61 lat, Maćkowiak Danuta - 59 lat, Kaganek Barbara - 59 lat. SAMI EMERYCI LUB ZA CHWILĘ NIMI BĘDĄ
~ Ad
ponad rok temu ocena: 80%  47
Pan Wolke na Burmistrza to chyba jakaś pomyłka!!! Pomylił się chyba z własnym powołaniem. Pseudo biznesmen z Jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdzichu
ponad rok temu ocena: 80%  46
Kiedy będą wyniki tej sądy? Po wyborach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asdam
ponad rok temu ocena: 80%  45
ciekawe czy wyniki tej sondy będą prawdziwe, po ostatniej gdzie oddano ponad 22 tys. głosów czyli więcej niż chodzi do wyborów mam duże wątpliwości
~ Do Zdzichu
ponad rok temu ocena: 100%  44
Sondy ciołku
~ jarocinska.pl
ponad rok temu ocena: 75%  43
W tekście jest informacja - 15 października
~ rodzic-nie sympatie osobiste ale realny KTÓRY ZAPEWNI ROZWÓJ GMINY i POWIATU
ponad rok temu ocena: 31%  42
jestem mieszkańcem i rodzicem w gminie - jako mieszkanka NIE INTERESUJE MNIE POLITYKA i SYMPATIE OSOBISTE._____ ZAGŁOSUJĘ na tych co dają rękojmię dalszej modernizacji warunków życia i komunikacji w Gminie i Powiecie, zrobią kolejne inwestycje, dalej będą rozwijać i doposażyć Szkoły, Szpital i będą w równowadze rozwijać i upiększać moją wieś i nasze miasto. NIESTETY z żalem stwierdzam, że Partie PSL , PIS i PLATFORMA ani REERENDYŚCI tego NIE GWARANTUJĄ !!!. To tylko tyle i aż tyle. ZAGŁOSUJĘ na tych, którzy udowodnili ŻE POTRAFIĄ DZIAŁAĆ !!! a nie rozpierduchy, kłótnie, stołki… NIEUDOLNYM, ASEKURANTOM, EMERYTOM mówię NIE !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samochwała
ponad rok temu ocena: 76%  41
kelner sam to pisałeś, czy z pomocą guru?
~ rodzic-nie sympatie osobiste ale realny KRÓRY ZAPEWNI ROZWÓJ GMINY i POWIATU
ponad rok temu ocena: 35%  40
jestem mieszkańcem i rodzicem w gminie - jako mieszkanka NIE INTERESUJE MNIE POLITYKA i SYMPATIE OSOBISTE._____ ZAGŁOSUJĘ na tych co dają rękojmię dalszej modernizacji warunków życia i komunikacji w Gminie i Powiecie, zrobią kolejne inwestycje, dalej będą rozwijać i doposażyć Szkoły, Szpital i będą w równowadze rozwijać i upiększać moją wieś i nasze miasto. NIESTETY z żalem stwierdzam, że Partie PSL , PIS i PLATFORMA ani REERENDYŚCI tego NIE GWARANTUJĄ !!!. To tylko tyle i aż tyle. ZAGŁOSUJĘ na tych, którzy udowodnili ŻE POTRAFIĄ DZIAŁAĆ !!! a nie rozpierduchy, kłótnie, stołki… NIEUDOLNYM, ASEKURANTOM, EMERYTOM mówię NIE !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 78%  39
Pan burmistrz A.P.i kandydat na burmistrza na kolejną kadencje tak bardzo sie zachwycił otwarciem zakładu w Golinie który da miejsca pracy osobom z powiatu.Tak się zastanawiam ??czy pan A.P.w razie gdyby nie wygral w wyborach na kolejną kadencje czy podjął by prace?? w tym zakladzie drobiarskim którym tak się zachwycił albo czy podjęli by p prace osoby z ZJ.Tak łatwo jest komuś dawac rady i zachwycać się nowymi miejscami pracy w Golinie ale czy by ją podjęli to jest znak ???. Bo żadna praca nie hańbi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 72%  38
Zagłosowałbym na Surdukowskiego ale nie robi kampanii, nie widzę jego programu. Dlatego zagłosuje na panią Szymkowiak. Pawlicki powinien odejść.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kajda
ponad rok temu ocena: 80%  37
MASZ RACJĘ,URZĘDNIK A.P. POWINIEN ODEJŚĆ TE SŁOŃCE NARODU,JAKBY MIAŁ HONOR I GODNOŚĆ NIE STARTOWAŁBY W WYBORACH.JEST BARDZO DOBRY,ALE W AKTORSKIM MYDLENIU LUDZIOM OCZU.
~ sołtys
ponad rok temu ocena: 96%  36
burmistrzem zostanie nie najmądrzejszy ale ten co dostanie najwięcej głosów zwykła matematyka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do wrzesień 2018
ponad rok temu ocena: 36%  35
Widziano cię na Dąbrowskiego w pobliżu siedziby referendystów . Przyznaj sie co tam robiłaś i z kim jesteś w zmowie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wrzesień 2018
ponad rok temu ocena: 70%  34
Nigdy nie byłam w zmowie z osobami organizującymi referendum, nigdy nie kontaktowałam się z nikim gdziekolwiek. A jeżeli tego nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć, to puknij się w swój głupi łeb. Przepraszam za wyrażenie, ale na to zasłużyłeś.
~ Zuza
ponad rok temu ocena: 74%  33
- podaj adres - chciałabym być w uczciwej zmowie z referendystami a boję się układu sitwy ZJ.
~ wrzesień 2018
ponad rok temu ocena: 74%  32
A czy gospodarka wodno - ściekowa na ulicy Warcianej to też sukces PWiK. Te fontanny wody po deszczach to mieszkańcy dostają w prezencie za głosy w wyborach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JanuszCebulioro
ponad rok temu ocena: 28%  31
Opalony wygra
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anty
ponad rok temu ocena: 36%  30
tylko pan adam nikt wiecej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cielcza
ponad rok temu ocena: 73%  29
Po co ten sondaż jak i tak manipulujecie w wynikach.Ostatnio Pawlicki 1000 głosów w 3 minuty ale jaja sobie robicie z wyborców. Oj nieładnie Jarocinska
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zuza
ponad rok temu ocena: 67%  28
- kilku sraki dostanie jak opalony zostanie wyautowany .
~ Poldek
ponad rok temu ocena: 41%  27
I taka kolejność będzie. Znacie sondaże to je opublikujcie. 1. 80% 2. 9% 3. 8% 4. 3%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ znane postacie
ponad rok temu ocena: 57%  26
https://krs-pobierz.pl/zaklad-...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siara
ponad rok temu ocena: 58%  25
https://www.e-bip.org.pl/pwikj...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wrzesień 2018
ponad rok temu ocena: 65%  24
Nie wierze ZJ i jej ogłoszeniom wyborczym. Na kurczaka chodzę do pubu na Dąbrowskiego, a nie do urny wyborczej. Zagłosuję do urny, nie do ankiety.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wrzesień 2018
ponad rok temu ocena: 50%  23
Poprzedniku drogi bardzo się pomyliłeś, nie byłam ani razu. Nie znam tych osób z Dąbrowskiego.
~ do wrzesień 2018
ponad rok temu ocena: 37%  22
Na Dąbrowskiego to chodzisz po instrukcje jak hejtować burmistrza na portalu Jarocinki .
~ Ooooo
ponad rok temu ocena: 97%  21
Napiszcie coś o kandydatach do rady gminy i powiatu, czym się zajmują i jakie mają wykształcenie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaaa
ponad rok temu ocena: 60%  20
Tylko p. Katarzyna Szymkowiak. To jedyna szansa dla miasta i gminy na normalność. Każdy, kto ma choć trochę oleju w głowie i potrafi myśleć samodzielnie przyzna mi rację. Zmiana władzy od A do Z. To jest jedyna szansa dla zwykłych, nie uwikłanych w lokalne powiązania obywateli. Zachęcam do udziału w wyborach i mądrych, odpowiedzialnych decyzji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ll
ponad rok temu ocena: 100%  19
Ale to zdjęcie z miną kota robiącego dwójkę nie jest zbyt korzystne
~ Jaaa
ponad rok temu ocena: 75%  18
Do - do"Jaaa" Obiecano mi normalność, uczciwość, szacunek do czlowieka/ mieszkańca gminy... I zamierzam to wszystko przyjąć. A Ty, dasz sobie szansę???
~ xd
ponad rok temu ocena: 63%  17
to tylko dowód jak małym grajdołkiem jest ten Jarocinek. Wszyscy sie znaja. Jedna wielka rodzinka...nie zawsze sie lubiąca:)xd;p
~ Black'y Mamba
ponad rok temu ocena: 44%  16
https://esesja.pl/zalaczniki/2... Bardzo ciekawe pismo jak będzie wyglądać normalność w wykonaniu burmistrzyni Szymkowiak ! Proszę czytać na stronie drugiej, 6 akapit od góry i do końca ! Same ciekawostki ;-) Ma się czym pochwalić !
~ adam
ponad rok temu ocena: 36%  15
nie znam nikogo oprocz pawlickiego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 83%  14
To również robisz przekręty jak twój guru .on też dolewał wody do piwa.
~ Jaaa
ponad rok temu ocena: 73%  13
To jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem :(
~ Tak się ludzi dyma z kasy
ponad rok temu ocena: 73%  12
Mam pytanie do Skazanego za ... : czy Drobud nie mógł wybudować 3 km łącznika za 100 mln zł? Co ograniczylo koszt budowy do jedynych 40 mln zl ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hm
ponad rok temu ocena: 73%  11
A to DROBUD??? Myślałem że nazywają się DOJBUT.
~ Tak się ludzi dyma z kasy
ponad rok temu ocena: 71%  10
Prawda boli. Mam nadzieję że ludzie docenią Skazanego za .. i ZJ za tak niski koszt budowy, przy urnie wyborczej w październiku .
~ do DYMACZA
ponad rok temu ocena: 27%  9
Napisać, że wpis żałosny, to obrazić słowo "żałosny" !!!
~ Debata
ponad rok temu ocena: 100%  8
Przedstawiciel danego komitetu powinien zadać swoje pytanie do reszty kandydatów. Wtedy bedzie przejrzyście i sprawiedliwie. Wtedy jest pewność , że żaden z kandydatów nie jest forowany przez organizatora debaty tylko wszyscy są równi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Apel do komitetów
ponad rok temu ocena: 91%  7
Debata jak najbardziej tak. Ale... pytania zadawane od każdego komitetu. Wtedy bedzie sprawiedliwie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WYBORCA
ponad rok temu ocena: 90%  6
MIESZKAŃCY ŻĄDAJĄ PRZEDWYBORCZEJ DEBATY!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ związkowiec
ponad rok temu ocena: 86%  5
Ten pierwszy to Paweł Kozioł ? Jezeli tak to powinien startować w wyborach na wójta Wilkowyj. ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zmiana
ponad rok temu ocena: 72%  4
Jarocin zasługuje na burmistrza z wyższym wykształceniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczycielka na wywczasach
ponad rok temu ocena: 33%  3
Pani Szałkowska bardziej jest skoncentrowana na dodawaniu foci z zagranicznych wojaży na swoim fejsbuczku . Powinna raczej zostać przedstawicielem lokalnego biura podróży . No ale z tego trudno wyżyć a z polityki to ho, ho ...
~ Yui
ponad rok temu ocena: 21%  2
Pani Szałkowska ma mgr. a jakoś nieś startuje ? Widocznie Pan Adam jest bardziej lubiany i ogarnięty !
~ Helloł !
ponad rok temu ocena: 42%  1
Licencjat to jeszcze nie wykształcenie wyższe, a Pawlicki zarządza gminą tak, jakby miał z tego doktorat !!!
R E K L A M A