ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

#wspieramjarocinskie: Specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej [ZOBACZ]

› Wspieram jarocińskie 4 miesiące temu    16.09.2020
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. W numerze 37 Gazety Jarocińskiej dodatek #wspieramjarocinskie

#wspieramjarocinskie: Specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej w aktualnym wydaniu. Dołącz do akcji #wspieramjarocinskie

 

Czy wiedzieliście, że Golina ma swoją rodzimą markę dżemów? Przysmaki powstają w rodzinnej wytwórni Karola i Małgorzaty Matuszaków. Małżeństwo opowiada o niecodziennym przedsięwzięciu. 

 

A może zastanawialiście się, czym różnią się przemysłowe, dostępne w sklepach wyroby od tych, które które powstają w prawdziwej Manufakturze Wędlin? Twórcy marki zdradzają tajemnice. 

 

Marzysz o własnym biznesie? Musisz to przeczytać. Andrzej Siliński, prezes Drobud S.A., spółki, ktora jest mecenasem akcji #wspieramjarocińskie opowiada o sukcesach i trudnych chwilach w zarządzaniu jedną z największych firm budowlanych na naszym terenie.  

 

Filip Fajfer, artysta malarz, jest dowodem na to, że warto mieć fach w ręku, a w trudnych czasach nie bać się podejmowania wyzwań. Jak on to robi?  

 

W wydaniu znajdziesz również ranking fryzjerów damskich. Jest najbardziej wiarygodny, bo powstał w oparciu o opinie klientów. 

 

W dodatku #wspieramjarocinskie również katalog firm jarocińskich. 

 

#wspieramjarocinskie, to jednak coś więcej niż tylko grupa. Chcemy stworzyć dobrą praktykę, modę, zwyczaj na korzystanie z lokalnych produktów, usług lokalnych firm. Naszym celem jest połączenie klientów z wytwórcami, usługodawcami. Dlatego też tworzymy ten dodatek. W tym numerze pokazujemy dwie miejscowe firmy, dla których produkcja żywności jest czymś więcej, niż tylko pracą i biznesem, to przede wszystkim  pasja i niezwykła dbałość o produkt - pisze we wstępie Beata Frąckowiak - Piotrowicz, koordynatorka akcji #wspieramjarocinskie

 

Gazeta dostępna również on-line [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ o
2 miesiące temu 1
Dżemów z Goliny to akurat nie polecam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji