ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

#wspieramjarocinskie: Bezpłatna reklama dla firm

› Aktualności 4 miesiące temu    9.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Katalog Firm JarocińskichKatalog Firm Jarocińskich fot. Gazeta Jarocińska

Możesz bezpłatnie poinformować o swoich usługach, produktach w Katalogu Jarocińskich Firm, którego druga edycja ukaże się w ramach akcji #wspieramjarocinskie. Katalog zamieszczony będzie się w specjalnym dodatku do „Gazety Jarocińskiej” oraz na stronie jarocinska.pl

 

 

Od kwietnia tego roku prowadzimy akcję #wspieramjarocinskie. Jej celem jest wsparcie lokalnej gospodarki i przekonanie mieszkańców Ziemi Jarocińskiej, jak ważna jest solidarność lokalna i wspólne dbanie o naszą Małą Ojczyznę.

Zachęcamy do tego, by kupować lokalne produkty u lokalnych handlowców, korzystać z usług firm, które znajdują się na naszym terenie.

Dołacz do grupy #wspieramjarocinskieg

Stworzyliśmy grupę na Facebooku #wspieramjarocinskie, w której jest już ponad 4 tysiące osób i każdego dnia ich przybywa. Dołącz do grupy #wspieramjarocinskie tutaj

Firmy mogą tam bezpłatnie pokazać się, poinformować o swojej ofercie. Członkowie grupy bardzo często piszą w komentarzach: „Nie wiedziałem, że taka firma jest w Jarocinie”.

Dlatego postanowiliśmy wydać Katalog Jarocińskich Firm, w którym każdy będzie mógł bezpłatnie poinformować o swoim istnieniu.

Pierwsze strony katalogu ukazały się w lipcowym dodatku do ”Gazety Jarocińskiej”. 15 września wydamy drugi numer. Tam też będzie miejsce na darmową prezentację dla firm, które jeszcze nigdy nie skorzystały z reklamy w "Gazecie Jarocińskiej”

Mamy nadzieję, że dzięki akcji #wspiermajarocinskie lokalne firmy zdobędą więcej klientów, a mieszkańcy Ziemi Jarocińskiej będą mogli skorzystać z większej ilości usług, poznają nowe produkty. Przekonają się, jak wiele różnych podmiotów gospodarczych mieści się na naszym terenie.

 

 

 

Co zrobić, by informacja o twojej firmie ukazała się w Katalogu Jarocińskich Firm?

Wystarczy wysłać na adres reklama@jarocinska.pl następujące informacje:

  • nazwa firmy,
  • adres, kontakt,
  • podstawowa informacja,
  • czym się zajmuje

Można załączyć zdjęcie siedziby, produktu (nie reklamę) i logo. My zrobimy resztę.

Na zgłoszenia czekamy do 8 września 2020 r. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dodatek #wspieramjarocińskie ukaże się dzięki wsparciu organizacji, które dbają o naszą Małą Ojczyznę. Projekt wspierają:

Mecenas akcji: DROBUD S.A

Patron strategiczny: Jarocińska Agencja Rozwoju

Partnerzy: Hydro Marko, Veolia, Południowa Oficyna Wydawnicza.

Mamy nadzieję, że wkrótce przybędzie mecenasów i patronów.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jarocin
4 miesiące temu 1
Zrobię loda przez telefon 1000zl
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji