ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Wspieraj Wielkopolskich Producentów!

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    27.03.2020
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pixabay

To akcja samorządu Województwa Wielkopolskiego, która szczególnie teraz, w tym trudnym czasie epidemii, ma wesprzeć regionalnych producentów.

 

- Z wielką obawą przyglądam się coraz trudniejszej sytuacji lokalnych producentów i restauracji w naszym regionie związanej z epidemią wirusa COVID - 19. Dla większości przedsiębiorców przedłużający się stan niepewności i wprowadzane ograniczenia, stanowią realne ryzyko biznesowe. W obecnej sytuacji w pełni popieramy inicjatywę #zostanwdomu. Jest to ważne dla bezpieczeństwa nas wszystkich, jednak wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego niesie za sobą szereg ograniczeń związanych z prowadzeniem działalności gastronomicznej oraz sprzedaży lokalnych produktów - mówi Krzysztof Grabowski, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

By wesprzeć producentów regionalnych, uruchomiono akcję „Wspieraj Wielkopolskich Producentów!”. Stworzona została baza kontaktów restauracji oraz producentów należących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, którzy prowadzą sprzedaż zdalną z dowozem do domu lub odbiorem bezpośrednim u producenta. W jaki sposób można dołączyć do akcji? Wystarczy wejść na stronę Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska (www.sdk-wlkp.pl) lub w aplikację Kulinarna Wielkopolska, wybrać interesujący nas produkt lub restaurację i złożyć zamówienie online bądź telefonicznie.

 

Obecnie do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska należy ok. 50 podmiotów, u których możliwe są zdalne zakupy. W ofercie są m.in. soki tłoczone na zimno, wyroby cukiernicze, wędliny, mięso, oleje tłoczone na zimno, kiszonki, a także lokalne dania oferowane przez restauracje na wynos. Województwo Wielkopolskie od 2008 roku jest regionem członkowskim Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego zrzeszającej 45 europejskich regionów w tym jedenastu z Polski. Głównym celem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego jest promocja regionalnej żywności opartej na lokalnych i tradycyjnych produktach. Członkowie Sieci gwarantują, że produkty pochodzą z danego regionu, a tradycje kulinarne i umiejętności są powodem do dumy.

 

 

- Okażmy solidarność z tymi, którzy teraz mają najtrudniej, wykażmy się lokalnym patriotyzmem i kupujmy wielkopolskie produkty! Gorąco polecam produkty oraz dania od członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska i wsparcie w ten sposób wielkopolskiej gospodarki. Firmy należące do Sieci Dziedzictwa są gwarantem tego, co najlepsze w naszych regionalnych produktach! - przekonuje Wicemarszałek Województwa Krzysztof Grabowski.

 

 

ZOBACZ TEŻ - KORONAWIRUS, AKTUALNA SYTUACJA NA NASZYM TERENIE

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
3 miesiące temu 2
dziś premiera wyemitowano 1 epek Yoobyeolna! Chef Moon https://www.youtube.com/watch?... https://jetload.net/e/Hw1hWbJy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
3 miesiące temu 1
Pamiętajmy o tym by jeść i walczyć na kwarantannie czy przy zdalnych lekcjach :) https://i.ibb.co/5Y5SPcb/13h31... https://i.ibb.co/cwxWHyw/12h48... https://i.ibb.co/RCKW4XM/0-03-... https://i.ibb.co/S3GjLX7/24-12...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A