ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Wpadła w poślizg. Dachowała skodą

› Aktualności› Na sygnale 12 dni temu    21.11.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak w Wilczy (gm Kotlin) dachowało auto osobowe.

 

R E K L A M ABolsius Podstrona

 

O godzinie 4.30 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Wilczy. Na miejsce udały się straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. Ze zgłoszenia wynikało, że dachowało auto osobowe. Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce kobieta jadąca autem, była już poza pojazdem.

 

- Kierująca skodą fabia nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg, po czym dachowała – relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł kobietę do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. Policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję.

 

Mieszkanka gminy Kotlin została ukarana mandatem. W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

 


Po roku prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie głośnego zdarzenia na parkingu przed restauracją w Bachorzewie, gdzie spotkało się dwóch znajomych. 28-latek wsiadł do auta i chciał odjechać. Wtedy jego kolega złapał się za relingi pojazdu. Mężczyzna upadł na kostkę brukową. Doznał bardzo poważnych obrażeń głowy. Zmarł po kilku miesiącach [ZOBACZ TUTAJ].

 


 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!