ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wójt otwiera place zabaw, siłownie i boiska

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    1.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. źródło: Pixabay

Gmina Nowe Miasto nad Wartą. Nowe Miasto nad Warta. Otwarcie placów zabaw, boisk i siłowni plenerowych.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Pandemia koronawirusa, która panuje od początku marca skutkowała wprowadzeniem wielu obostrzeń. Miały one na celu zabezpieczyć przez rozprzestrzenianiem się wirusa z Chin. Zamknięto wtedy miejsca rekreacyjne, kina, a nawet parki. W marcu wójt gminy Nowe Miasto, Aleksander Podemski zakazał mieszkańcom korzystać z placów zabaw, siłowni plenerowych, boisk sportowych oraz stref relaksu.

 

Gminne imprezy odwołane do końca września.

 

Po przeszło 3 miesiącach trwającego zakazu wójt postanowił otworzyć wszystkie miejsca w plenerze. Jednocześnie wydane zostały specjalne wytyczne, które musza być bezwzględnie przestrzegane przez wszystkich korzystających z boisk sportowych, placów zabaw, siłowni czy stref relaksu.

 

 

Jednym z głównych zaleceń jest oczywiście zachowanie dystansu społecznego, który wynosi 2 m. Dodatkowo zwraca się uwagę, aby opiekunowie dzieci przebywający w miejscu zabawy posiadali środki pozwalające na utrzymanie higieny u dzieci, np. chusteczki do umycia rąk.

 

Na żerkowskie baseny z maseczką na twarzy [SONDA, GALERIA]

 

Od dnia dzisiejszego, czyli 1 lipca mieszkańcy gminy Nowe Miasto mogą więc korzystać ze wszystkich miejsc przeznaczonych do relaksu na świeżym powietrzu.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A