ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Woda to nie śmietnik. Reaguj!

› Aktualności› Samorząd 21 dni temu    17.06.2020
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. pixabay

Ładna pogoda zachęca do przebywania nad wodą. Niestety, niektórzy pozostawiają po sobie tony odpadów, które często trafiają do rzeki.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Każdemu powinno zależeć na piętnowaniu śmiecenia i budowie indywidualnej odpowiedzialności za stan zanieczyszczenia wód. Nie pozostawajmy obojętnymi na zanieczyszczanie polskich rzek. W takich sprawach ważna jest jak najszybsza reakcja.

 

Jeśli jesteśmy świadkami zanieczyszczania wód i widzimy, że ktoś wyrzuca śmieci lub wypuszcza ścieki, reagujmy! Najlepiej w tej sprawie zadzwonić na numer alarmowy 112, powiadamiając dyżurującego operatora o zaistniałym problemie, podając dokładną lokalizację zdarzenia i krótki opis. Ułatwi to reakcję i powiadomienie odpowiednich służb w terenie, które niezwłocznie dotrą na miejsce i podejmą stosowne działania.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Osoba
20 dni temu 3
Niektóre osoby to sobie samowolnie robią śmietniki tam gdzie popadnie .Zamiast wyrzucić do kosza to wyrzucają na ulicach bo do kosza by trzeba dojść kilka metrów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziwne miasto
20 dni temu 2
Jak z kranu leci zybura błotna to gdzie dzwonic, tez na 112 ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ onnnn
21 dni temu ocena: 100%  1
Proszę jechać nad zalew w Roszkowie weekend i po weekendzie tragedia samochody przy wodzie stoją śmieci góry zero kontroli .Pzw i policji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A