ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Włączyła się czujka tlenku węgla. Lokatorka domu zaalarmowała straż

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    28.02.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocin. Straż pożarna. Wypadek. Zadymienie. Tlenek węgla.

 

Cztery razy interweniowali minionej doby jarocińscy strażacy. Rano udali się do Goliny, gdzie auto osobowe uderzyło w drzewo [ZOBACZ TUTAJ].

Przed południem otrzymali wezwanie o zadymieniu w kotłowni budynku jednorodzinnego w Jarocinie. Lokatorzy opuścili dom przed przybyciem straży pożarnej. Ratownicy za pomocą gaśnicy proszkowej ugasili palące się przewody elektryczne. Zadymienie powstało w wyniku nadpalenia przewodów elektrycznych przy sterowniku pieca.

Po południu gasili pożar sadzy w kominie domu na ul. Bolesława Chrobrego w Jarocinie.

Przed 18.00 otrzymali zgłoszenie z Dobieszczyzny (gm. Żerków). W domu włączyła się czujka tlenku węgla. W budynku, w którym rozległ się głośny dźwięk przebywało pięć osób.

Lokatorzy opuścili obiekt, a jedna z kobiet o sytuacji poinformowała straż pożarną. Urządzenie pomiarowe nie wykazało obecności czadu. Ratownicy pouczyli domowników, aby kominiarz sprawdził przewody kominowe.

W ocenie strażaków mieszkańcy powiatu jarocińskiego są coraz bardziej świadomi zagrożenia, jakie niesie tlenek węgla [ZOBACZ TUTAJ]

Jarocińska straż pożarna włączyła się w akcję Czad i ogień - obudź czujność [ZOBACZ TUAJ]     

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!