ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Wjechał w tył BMW. Uciekł. Policja zatrzymała go w domu. Co się okazało?

› Aktualności› Na sygnale 6 miesięcy temu    29.06.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocińska policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartek na ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie. Co się stało?

 - Kierujący fordem mondeo uderzył w tył BMW, po czym odjechał z miejsce zdarzenia Policjanci po ustaleniu właściciela pojazdu udali się do jego miejsca zamieszkania, ale tam go nie zastali. Po trzech godzinach pojechali ponownie pod wskazany adres. Mężczyzna został zatrzymany, był pod wpływem alkoholu - opisuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

W jego organizmie stwierdzono 1 promil alkoholu.
 

Czytaj również: Rower leżał na poboczu drogi. Kobieta w szpitalu. Co ustaliła policja?

 

 

28-latek z gminy Jarocin ma orzeczony czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Był już karany za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu.

 

Przyznał się do spowodowania kolizji, ale nie do kierowania pod wpływem alkoholu. Policjanci będą wykonywali dodatkowe czynności, które pozwolą ustalić, czy prowadził pod wpływem alkoholu.

 

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzono u mężczyzny 6 razy. Na tej podstawie biegły określi, czy 28-latek był pod wpływem alkoholu w czasie kolizji.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Roman
6 miesięcy temu ocena: 60%  4
Nic nie okresli biegły. Facet powie,że uciekł, bo bal się konsekwencji jazdy bez uprawnień ale jechał na trzeźwo. Wrócił do domu i musiał się napić, bo go stres wykańczał. Policja nie zapukała do niego wcześniej , niż po 1h od zdarzenia, więc przez ten czas mógł już się konkretnie uchlac i bez problemu osiągnąć stężenie 1 promila we krwi. Swoją drogą to debil do kwadratu - raz, że jechal na bani, dwa że uciekł prosto do swojego domu. Trzeba było się gdzieś zaszyć u kogoś z rodziny na adresie innym, niż adres rejestracji pojazdu . Za brak inteligencji niech teraz idzie w pasy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dkkskdk
6 miesięcy temu ocena: 83%  3
sprawiasz wrażenie doświadczonego drogowego ochlejusa, do tego kombinatora, ciekaw jestem czy się mylę
~ Mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 67%  2
Upublicznic gnojka skoro niczego się nie nauczył
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
raczej na przymusowy odwyk, alkoholizm to choroba