ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Wielkie nabory 2021 - odbierz koszulkę i graj w Jarocie!

› Aktualności 15 dni temu    8.01.2021
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Nie zwlekaj i zapewnij swojemu dziecku miejsce w Akademii Piłkarskiej „Jarota” Jarocin już dziś i korzystaj z licznych korzyści wynikających z udziału Twojego syna/córki w zajęciach piłkarskich! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182.   

 

 

 

Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów

Kluczem dla rozwoju Twojego dziecka jest opieka wykwalifikowanych szkoleniowców. W Akademii Piłkarskiej „Jarota” trenerzy posiadają licencję UEFA A, B i C, umiejętności oraz pasję, aby zadbać o harmonijny rozwój młodego piłkarza. Nasza kadra trenerska prowadzi interesujące zajęcia, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia i dostosowaniu do wieku i możliwości dzieci.

 

Posiadamy Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Ten certyfikat daje pewność rodzicom, że nasza Akademia spełnia standardy szkoleniowe. Przede wszystkim jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia młodych piłkarzy. Jesteśmy jednym klubem w regionie, który takie wyróżnienie otrzymał!

 

Wychowankowie Jaroty trafiają do Ekstraklasy

Akademia Piłkarska „Jarota” to jedna z największych szkółek piłkarskich w  Wielkopolsce. Do najbardziej znanych wychowanków naszego klubu w ostatnich latach należą Karol Danielak i Bartosz Kieliba, którzy teraz grają w Ekstraklasie. Nic więc dziwnego, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym klubem w Jarocinie!

 

 

Gdzie trenujemy?

Treningi odbywają się na obiektach spółki Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6. Tam trenujemy na 4 boiskach i w hali sportowej. Ponadto korzystamy z orlików i sali gimnastycznych w okresie jesienno-zimowym. 

Lokalizacja – WITASZYCE!

Twoje dziecko nie musi mieszkać w Jarocinie, aby trenować w Jarocie! Od października prowadzimy treningi piłkarskie w Witaszycach, w których oprócz chłopców mogą brać udział także dziewczynki od 4 roku życia! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (środa i piątek o godz. 16:00) w hali Zespołu Szkół w Witaszycach.

 

Jak zapisać dziecko do Akademii Piłkarskiej „Jarota”?

Nic prostszego. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182 lub napisać wiadomość na adres mailowy: akademia@jarota.com. Zapraszamy do udziału w treningach zapoznawczych, które nic nie kosztują! Nasi trenerzy po zakończonych treningach przekażą Państwu wszystkie niezbędne informacje.

 

Jakie opłaty wiążą się z zapisaniem dziecka do Akademii?

Mamy najniższe składki w regionie! Najmłodsi zawodnicy trenują u nas aż trzy razy w tygodniu i biorą udział w wielu turniejach piłkarskich. Ponadto w okresie letnim i zimowym organizujemy wyjątkowe obozy oraz półkolonie. Opłata za prowadzenie szkolenia wynosi zaledwie 100 zł miesięcznie. Dodatkowo dziecko, które dołączy do naszej Akademii otrzyma darmową klubową koszulkę.

 

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182.   

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.