ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wielki festyn w Żerkowie

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    21.05.2019
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Plakat informacyjnyPlakat informacyjny fot. Organizatorzy

Żerków, gmina Żerków, festyn amfiteatr, festyn rodzinny, MCT w Żerkowie, namiot MCT

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta obchodzone przez: dzieci, mamy i ojców. To właśnie z tej okazji odbędzie się w Żerkowie Festyn Rodzinny.

 

Każdy kto zjawi się 8 czerwca w godzinach od 14.00 do  18.00 w żerkowskim amfiteatrze na pewno nie będzie się nudził. Organizatorzy przygotowali bowiem moc atrakcji: pokazy karate, występy mażoretek, dmuchańce i zjeżdżalnie, zabawy z animatorem, muzyka i tańce przy bańkach mydlanych. Oczywiście nie zabraknie występów małych przedszkolaków, którzy na tą okazję przygotują specjalny program. Zapewne sporo radości dostarczą również konkurencje sportowe dla dzieci i rodziców.

 

 

W trakcie imprezy odbędą się również specjalne pokazy: strażackie i policyjne oraz udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowymi atrakcjami będzie loteria fantowa oraz strefa gastronomiczna.

 

 

Organizatorami imprezy są: Publiczne Przedszkole w Żerkowie oraz Rada Rodziców przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy Żerków i Publicznej Biblioteki Miasta i Gminy Żerków.

 

 

Impreza jest przeznaczona dla wszystkich mieszkańców gminy, a w razie niepogody zostanie przeniesiona do namiotu MCT.

 

[AKTUALIZACJA, 21.05.2019 r., 09:00]

 

Orgnizator poinformował o zmianie miejsca festynu w razie niepogody. w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza odbędzie sie w Hali Sporowej Szkoły Podstawowej w Żerkowie. 

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jola
ponad rok temu ocena: 0%  1
Tylko Jan Dziedziczak!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A