ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Widownia dopisała jak co roku w Chrzanie (gm. Żerków) [GALERIA]

› Społeczeństwo› Edukacja 5 miesięcy temu    13.01.2020
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Na wybranie się na ten koncert nikogo nie trzeba było namawiać. Stali bywalcy wiedzą, że to prawdziwa muzyczna uczta.

 

Zorganizowany po raz kolejny w Chrzanie koncert kolęd rozpoczął się wykonaniem Triady Bożonarodzeniowej przez orkiestrę Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Wystąpiły też dzieci ze Szkoły Podstawowej z Chrzana, współgospodarze - "Chrzanianki", zespół "Zawsze Młodzi" z Jarocina, "Błękitne Modraczki" z Dobrzycy, "Stokrotki" z Dębna oraz "Babie Lato" z Żerkowa.

 

Każdy występ nagrodzony został gromkimi brawami. Całość zwieńczył występ orkiestry MCT z Żerkowa.

 

Prowadzący - Maria Wiśniewska i Dariusz Podgajski - dziękując wszystkim za przybycie, zaprosili już na przyszłoroczny koncert kolęd.

 


ZOBACZ TEŻ - POŚPIEWALI W ŻERKOWIE I ZASTANOWILI SIĘ, CO DALEJ

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ powiat poznanski
  5 miesięcy temu 2
  Informujemy, że nabór wniosków o udzielenie w 2020 roku dotacji celowej ze środków budżetu powiatu poznańskiego na likwidację źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami proekologicznymi będzie trwał od 3 do 24 lutego br. Dotacja udzielana będzie w formie refundacji kosztów kwalifikowanych poniesionych po podpisaniu umowy o udzielenie dotacji i dotyczy zamiany na terenie powiatu poznańskiego kotła opalanego paliwem stałym na ogrzewanie proekologiczne. Wysokość dotacji wynieść może 80% zgłoszonych we wniosku kosztów kwalifikowanych (netto), jednakże nie więcej niż 7.000 zł na lokal
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ja
  5 miesięcy temu 1
  wielkie brawa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A