ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego z Jarocina

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    15.01.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 38 ocen 9 / 100%
A A A
 fot. UM Ostrów Wlkp.

Jest młody, ale ma doświadczenie w pełnieniu funkcji radnego i wiceburmistrza. Przez ponad trzy lata był prezesem Ostrowskiego Parku Przemysłowego. Od dzisiaj jest pierwszym zastępcą prezydent Beaty Klimek.   

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

- Ostrów Wielkopolski zawsze był, jest i będzie wartością najważniejszą – i tego samego wymagam i oczekuję od moich współpracowników. Nie jest to rzecz łatwa, ale jeżeli Miasto ma się nadal rozwijać w takim tempie, zachować dynamikę rozwoju, wciąż będę tego wymagać. Cieszę się, że udało mi się stworzyć wokół tej idei drużynę, która rozumie, że Miasto jest najważniejsze – nie polityka, nie partie i układy – a właśnie Miasto i Mieszkańcy. Pan Mikołaj Kostka znakomicie się w nią wpisuje i wierzę, że jeszcze ją wzmocni. Witam na pokładzie! - napisała na swoim profilu prezydent Beata Klimek. W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiła swojego nowego zastępcę. 

 

 

 

W czasie ostatniej kampanii wyborczej Mikołaj Kostka - prezes OPP i redaktor naczelnym miejskiej gazety - był jednocześnie szefem sztabu wyborczego Beaty Klimek. Był też kandydatem Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem do sejmiku wojewódzkiego jako dziewiąty, ostatni na liście. Nie udało mu się jednak zdobyć mandatu.

 

Prezydent w czasie konferencji przyznała, że Mikołaj Kostka był jedyną rozpatrywaną przez nią kandydaturą, ponieważ sprawdził się jako prezes zarządu spółki Ostrowski Park Przemysłowy. Stanowisko objął po wygraniu konkursu w 2015 roku. Do obowiązków nowego wiceprezydenta należeć będzie nadzór nad strategicznymi wydziałami m.in. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, administracji przestrzennej oraz rozwoju miasta. Nadzorować będzie również sprawy związane z rewitalizację miasta. 

 

[ZOBACZ TEŻ] WICEBURMISTRZ PRZEPRASZA DYREKTORA I OBCIĄŻA INNĄ OSOBĘ

 

W czasie konferencji Mikołaj Kostka zapewnił, że ma zamiar każdego dnia dać z siebie wszystko, wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby prezydent była zadowolona, a mieszkańcy Ostrowa Wlkp. widzieli wymierne efekty jego pracy.

 

SPEKULACJE NA TEMAT TEGO, ŻE MIKOŁAJ KOSTKA MA ZOSTAĆ PIERWSZYM ZASTĘPCĄ PREZYDENT OSTROWA WLKP. POJAWIŁY SIĘ W POŁOWIE GRUDNIA [CZYTAJ TUTAJ]

 

Mikołaj Kostka ma 37 lat. Jest żonaty. Ma kilkuletniego syna. Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku komunikacja społeczna i samorządność ze specjalizacją samorząd lokalny. W swoim CV ma również studia podyplomowe w zakresie administracji europejskiej o specjalności zarządzanie projektem Unii Europejskiej, a także zarządzania zasobami środowiska naturalnego na Wydziale Rachunkowości i Finansów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Karierę samorządową rozpoczął w 2006 roku, kiedy został wybrany na radnego Rady Miejskiej w Jarocinie. W latach 2010-2012 był radnym powiatu jarocińskiego, a przez kolejne trzy lata zastępcą burmistrza Jarocina Stanisława Martuzalskiego. Po rozstaniu się z jarocińskim samorządem wygrał konkurs na stanowisko prezesa Ostrowskiego Parku Przemysłowego. Od 15 stycznia będzie pełnił funkcję pierwszego zastępcy. Pasjonuje się pracą samorządową, ale lubi też dobrą książkę, aktywny wypoczynek, sport.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja 

Powiązane

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (38)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ referendyści
ponad rok temu ocena: 100%  38
Przeczytajcie sobie komentarz na dole artykułu http://wlkp24.info/inwestycja-za-20-milionow-powstanie-w-jarocinie/?fbclid=IwAR0bVvj57ScoxJ15LZTyFbFegOsvaF5a-B1FMuXjtPEZQhYhkllre1lSsNE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ APEL DO MIKOŁAJA KOSTKI.
ponad rok temu ocena: 89%  37
Moja prośba do Pana Mikołaja Kostki: Niech teraz pomoże Panu Stanisławowi Martuzalskiemu. Kiedyś Stanisław wziął go przygarnął, dał mu wikt, opierunek.... Ukształtował go na swój wzór i podobieństwo. Był mu jak ojciec..... Teraz Stanisław potrzebuje pomocy po odrzuceniu go przez zielonych braci z PSL i brata Szczerbania i brata Drzazgi z PIS. Panie Mikołaju ma Pan szansę się oddźwięczyć i np. wziąć Pana Stanisława na swojego doradcę albo asystenta. Niech Pan okaże dobre serce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Złotousty miki
ponad rok temu ocena: 100%  36
Lodowisko na zjełczałym oleju i rondo im. Mikusia które nie powstało. Z tego go zapamiętamy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ninja
ponad rok temu ocena: 39%  35
Powodzenia! Jesteśmy dumni :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ninjago
ponad rok temu ocena: 90%  34
Miki fajna ksywa ninja.
~ Wuja
ponad rok temu ocena: 82%  33
Wuja zrobi sondaż i będzie dobrze .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sukces Jarocina
ponad rok temu ocena: 40%  32
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Powodzenia Panie Prezydencie Kostka :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ferdek
ponad rok temu ocena: 75%  31
Super, szkoda tylko że tak blisko od Jarocina.
~ Janek
ponad rok temu ocena: 65%  30
No to wyrazy współczucia dla Ostrowa.
~ Takie przemyślenie
ponad rok temu ocena: 82%  29
Sukcesem Jarocina jest w mojej opinii to, że pracuje w Ostrowie, a nie w Jarocinie.
~ Lepiej późno niż wcale
ponad rok temu ocena: 67%  28
Tak krytykował budowę aquaparku w Jarocinie, że milion strat rocznie będzie przynosił i tego typu wygłaszał puste frazesy. A po powołaniu na wiceprezydenta wygłosił mowę w której zapowiedział budowę aquaparku w Ostrowie. Mikus po 9 latach dorósł i zmądrzał? Nawet 3 lata współpracy z 3-krotnym przegrańcem Stasiem mu nie zaszkodziło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miki
ponad rok temu ocena: 85%  27
Gorszy pieniądz wypiera lepszy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ e45
ponad rok temu ocena: 64%  26
co sie dziwic, ze sie wyprowadzaja to małe miasto, jedno kino, jeden klub techno, jeden black metalowy, a jak ktos słucha innej muzyki niz black metal czy disco polo nie ma gzie pojsc, stad Jarociniacy wyjezdzaja z tego mało zroznicowanego kulturowo miasteczka, nawet burmistrz Jarocina czesto w delegacjach, jakby wolał byc poza miastem niz w miescie:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ghhhh
ponad rok temu ocena: 50%  25
no jazz by się tu nie przyjął
~ E45
ponad rok temu ocena: 75%  24
Jazzu , rocka, a nie metalu i nie polo czy techno
~ uuii
ponad rok temu ocena: 75%  23
to napisz czego słuchasz
~ Blad
ponad rok temu ocena: 58%  22
Napisaliście że byl zastępca stacha 3 kadencje A był to tylko pół kadencji!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 71%  21
Nie 3 kadencje, tylko 3 lata
~ ?
ponad rok temu ocena: 71%  20
zauważyliście, że w Jarocinie, pomimo niewielkiego dodatniego przyrostu naturalnego (dane za 2017) , to saldo migracji ludności na pobyt stały jest ujemne i co gorsze jest w trendzie ujemnie narastającym ? Czyli ludzie się z gminy Jarocin coraz bardziej wyprowadzają ? Począwszy od roku 2014 trend wyprowadzek na pobyt stały narasta w jarocinie . Kto zgasi światło za ileś lat ? przy tym wzrasta ilość osób w wieku poprodukcyjnym - czyli emerytów. A więc wyprowadzają się .. młodzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzyż na drogę
ponad rok temu ocena: 100%  19
My też nie żałujemy że nie mieszkasz w Jarocinie.
~ To wina Warszawki, PIS próbuje to zmienić. Ale idzie im średnio
ponad rok temu ocena: 100%  18
Trend ogólnopolski. Migracja do dużych miast. I tak uważam że Jarocin i tak wygląda statystycznie dobrze na tle miast pokroju Jarocina.
~ Propaganda+
ponad rok temu ocena: 54%  17
Ludzie wyjeżdżają, a chyba z dwa lata temu na sylwestrze burmistrz jarał się tym że jedna rodzina wróciła z zagranicy i się melduje, wielka propaganda sukcesu,- dorobili się to mogli wrócić, a nie że warunki tutaj się polepszyły, wiara i tak go wygwizdała. Haha rok później zrobił niby lepszą imprezę, a po wyborach znowu byle było, że coś zorganizowali
~ Gość
ponad rok temu ocena: 65%  16
Nie mieszkam w Jarocinie od 2012 roku i nie żałuję.
~ d
ponad rok temu ocena: 67%  15
bo nic tu nie ma wiocha na maxa, zeby chociaz ładneie tu było , ale widoki brzydkie, w zyciu bym tu mieszkania nie kupił, kupa betonu i smierdzi spalinami, do tego nudno nic sie nie dzieje, albo smierdzacy kanalizacja klub techno, albo spichlerz z jakims black metalem, zero jakiejs muzyki srodka nuda
~ widz
ponad rok temu ocena: 50%  14
Gratulacje i powodzenia:) To ogromny sukces dla Jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Vgt
ponad rok temu ocena: 71%  13
Też się cieszę, że pracuje w Ostrowie, a nie w Jarocinie.
~ Kocham Tarnów
ponad rok temu ocena: 60%  12
Tarnów łączy się w bólu z Ostrowem...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?
ponad rok temu ocena: 92%  11
portalu informacyjny, Wy tu macie błąd "logiczny" w tym artykule ? Napisaliście o CV polityka a zwykle tego nie robicie, to tu to ten chyba pierwszy raz (?) , dlaczego nie piszecie pełnego CV lokalnych polityków ZJ , wykształcenie, doświadczenie zawodowe ? Dlaczego ? Może w tym artykule wzmianka o CV to chwilowe niedopatrzenie, pomyłka ??? Zmieniacie się na lepsze ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karierowicz
ponad rok temu ocena: 59%  10
Może im tam jakieś rondo z budżetu obywatelskiego wybuduje albo lodowisko na rynku postawi ? W Jarocinie sie nie popisał , ale to nie jego wina . Szefa miał słabego .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 51%  9
To bardzo dobry wybór. Kompetentna i pracowita osoba. Samych sukcesów i powrotu za 5 lat do Jarocina:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaaaa
ponad rok temu ocena: 90%  8
Do pup z rejestracją bezrobotny jak przegraniec były szef.
~ referendysto
ponad rok temu ocena: 71%  7
Po co jak jest ustawiony w Ostrowie za lepsze sianko
~ Jak to jest?
ponad rok temu ocena: 61%  6
A dlaczego Gibasiewicz nie pracuje w Ostrowie? Taki specjalista powinien mieć tam poważanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zenek
ponad rok temu ocena: 80%  5
Ostrowa nie stać na Gibasiewicza....
~ taxi Ostrów
ponad rok temu ocena: 66%  4
Napiszcie ile dostał odprawy Gibas
~ Michu
ponad rok temu ocena: 61%  3
Dobrze dla Jarocina że Miki sobie tam siedzi w tym ostrowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A