ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Wiceburmistrz: Usłyszałem od burmistrza słowa o tym, jak bardzo jest zmęczony konfliktem między zastępcami [GALERIA]

6 miesięcy temu    3.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 92 ocen 11 / 18%
A A A
Wiceburmistrzowie Bartosz Walczak (z prawej) i Robert KaźmierczakWiceburmistrzowie Bartosz Walczak (z prawej) i Robert Kaźmierczak fot. Lidia Sokowicz

Burmistrz Jarocina przyjął wypowiedzenie swojego długoletniego zastępcy Roberta Kaźmierczaka. I jak podaje ten ostatni Adam Pawlicki miał przyznać, że „jest bardzo zmęczony trwającym konfliktem między jego zastępcami”. Jak ten konflikt wyglądał w oczach Kaźmierczaka, możemy przeczytać w jego oświadczeniu.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

„Niniejszym składam wniosek o odwołanie mnie z funkcji II zastępcy burmistrza Jarocina z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia, tj. do 31 maja 2020 roku” - napisał Robert Kaźmierczak w złożonym na ręce Adama Pawlickiego dokumencie. Burmistrz przyjął wypowiedzenie [więcej szczegółów TUTAJ].

 

 

 

O tym, że sytuacja w urzędzie jest napięta, mówiło się od dłuższego czasu. Zwłaszcza na linii obu zastępców włodarza gminy - Roberta Kaźmierczaka i Bartosza Walczaka. Dlatego to, co wydarzyło się w miniony piątek w opinii obserwatorów jarocińskiego samorządu - było tylko kwestią czasu.

 

 

[Robert Kaźmierczak zrezygnował nie tylko ze stanowiska wiceburmsistrza - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

„Kilka dni temu usłyszałem od burmistrza słowa o tym, jak bardzo jest zmęczony trwającym konfliktem między jego zastępcami. Przyznałem, że atmosfera panująca od kilkunastu miesięcy w urzędzie miejskim jest wyniszczająca” - napisał w oświadczeniu Robert Kaźmierczak.

 

 

Czy antypatia obu zastępców Adama Pawlickiego zaczęłą się znacznie wcześniej, zanim jeszcze zaczęli razem pracować w magistracie? [o tym czytaj TUTAJ]

 

 

 

I w dość emocjonalnych słowach opisał, jakie są - jego zdaniem - przyczyny takiej sytuacji:

 

 

„W listopadzie 2018 roku odbyły się wybory samorządowe. Po wygranej burmistrz zaprosił mnie do dalszej współpracy, ale dokonał też zmiany na funkcji swojego I zastępcy. Nigdy nie przypuszczałem, że pojawienie się jednej osoby może tak wiele zmienić w funkcjonowaniu urzędu, a nawet szerzej, w jarocińskim samorządzie” - zaznaczył. „Ciągłe rozgrywki personalne, intrygi, podjudzanie, posługiwanie się kłamstwem, nieszczerość, niedotrzymywanie umów, ciągła zmienność opinii zależnych od sytuacji i rozmówców, przerzucanie odpowiedzialności na inne osoby za podjęte przez siebie decyzje i działania, próby ingerowania w kompetencje dyrektorów szkół w zakresie prowadzenia polityki kadrowej, wypytywanie o sprawy osobiste współpracowników nie mające żadnego związku z pracą. Takie zachowania w miejscu pracy i w związku z pełnioną funkcją stały się niemalże codziennością. (…)” - podkreślił w piśmie Robert Kaźmierczak [pełna treść oświadczenia dostępna w GALERII].

 

 

 

[niespodziewana rezygnacja nowo zatrudnionego w urzędzie dyrektora - więcej szczegółów TUTAJ]

 

 

Burmistrz Adam Pawlicki i jego zastępca Bartosz Walczak są w zagranicznej delegacji służbowej. Poinformowali nas, że do sprawy odniosą się po powrocie.

 

 

 

Robert Kaźmierczak pozostanie w urzędzie do końca maja. Zapowiedział swoje „pełne zaangażowanie w pracę, a zwłaszcza w dwa projekty, na które udało się pozyskać spore dotacje unijne”.

 

 

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej już w sklepach, a w nim - kliknij TUTAJ

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 2 głosów: 11 (18%) 9 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (92)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zwolniony
  6 miesięcy temu ocena: 41%  92
  Jarociński polityk, politolog i poliglota powinien organizować festiwal.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 42 hektary
  6 miesięcy temu ocena: 71%  91
  Czy moglibyście podać historyczne przykłady, kiedy ten pan rezygnował ze stanowiska i w jakich to bywało okolicznościach ? To pierwsza rezygnacja w karierze ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak
  6 miesięcy temu ocena: 44%  90
  Szkoda że burmistrz Każmierczak odchodzi . Park niedokończony, amfiteatru nie widać , jest jeszcze dużo do zrobienia . Nikt tak jak pan Robert nie potrafił pozyskać środków finansowych na piszczególne inwestycje . Jestem zawiedziony i zaskoczony że burmistrz przystał na tą dymisję . Można było inaczej to rozwiązać
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Paweł
  6 miesięcy temu ocena: 100%  89
  tak załatwił szkoły, ze dziś przekształcone w społeczne nie mają na porządne wynagrodzenia dla nauczycieli a nawet na mydło, bo dzieci jak tu czytałem o jednej ze szkół wiejskich, nawet przed jedzeniem rąk nie myją
  ~ dan
  6 miesięcy temu ocena: 43%  88
  Pewnie wystraszył się bałaganu jakiego narobił.
  ~ Jak
  6 miesięcy temu ocena: 58%  87
  To gdzie wyjechali i po co
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zaspokoiłeś ciekawość?
  6 miesięcy temu ocena: 38%  86
  Do Honolulu
  ~ Helmut
  6 miesięcy temu ocena: 80%  85
  Dosyć śmieszne argumenty, tym bardziej jeśli ktoś zna kogokolwiek kto pracuje lub pracował w urzędzie i jak ma opinie ten człowiek wśród pracowników. Jeśli jest tak jak mówi, że to przez burmistrza Walczaka musi odejść to jestem prawie pewien, że pracownicy wręczą mu kwiaty i bombonierke w podzięce za pozbycie się tego osobnika.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ koronapis
  6 miesięcy temu ocena: 80%  84
  a pani starościna LIdia Czechak chyba nie rozumie co się stało w starostwie!!!!!!!!!! wciąż uśmiechnięta, robi wrażenie jak gdyby żyła w innym świecie aludzie robią sobie w mieście pośmiewisko
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pisowska ustawka w m.. rodzince
  6 miesięcy temu ocena: 83%  83
  przeczytaj sobie w aktualnej gazecie artykuł Kulisy władzy, a nie przygłupa tutaj rżniesz. szczególnie polecam wątek z drukarnią.
  ~ Co się stało w strostwie? Jak ktoś wie niech napisze
  6 miesięcy temu ocena: 50%  82
  Do koronaświrusa: ktoś zadał normalne pytanie, zamiast odpowiedzi otrzymuje jakieś insynuacje, oskarżenie z du..y. Przecież każdy wie, że są w urzędach ustawki, jak masz informacje konkretnie co się stało to napisz, a nie piszesz o jakichś plotkach.
  ~ koronapis
  6 miesięcy temu ocena: 79%  81
  do ciekawego: może jesteś tępy i w duu...pie masz prawo i przyzwoitość dlatego zdajesz takie pytania
  ~ ciekawy
  6 miesięcy temu ocena: 32%  80
  Co się niby takiego nadzwyczajnego stało, a nie ma miejsca w innych urzędach przynajmniej w tym kraju?
  ~ sołtys
  6 miesięcy temu ocena: 39%  79
  Ze świętej trójcy najmądrzejszy rezygnuje dziwne, podejrzane,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ e
  6 miesięcy temu ocena: 94%  78
  mądrosc to nie wiedza książkowa! nie wiedziałeś? mało czytasz) :)hahaha
  ~ Wójt
  6 miesięcy temu ocena: 83%  77
  Taki mądry że dał się wyrzucić za burtę przez mniej mądrego i mniej doświadczonego jak twierdzisz. Czyli zabrakło mądrości.... życiowej.
  ~ Do narcyza
  6 miesięcy temu ocena: 87%  76
  Najmądrzejszy? Rzecz względna.
  ~ W TYM RZECZ
  6 miesięcy temu ocena: 52%  75
  Czemu zostawił mniej doświadczonego?? Przecież Robert może ma trudny charakter, ale ma niezłe wyniki , doświadczenie i jest zaangazowany w to co robi! PANIE BURMISTRZU PAWLICKI, ZMIEN PAN DORADCÓW! BO ktos tak Panu radzi, że moga byc problemy! Robert jaki był taki był, ale sie znał na tym co robił! Rozumiem, że Bartek jest lepszy/? Dlatego go zostawiono?Być może Pan Adam nie lubi Roberta za to, ze przewaznie nie mówił tego co burmistrz chce usłyszec, ale to co naprawde mysli, mysle, ze był szczery
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Takie tam
  6 miesięcy temu ocena: 63%  74
  Masz rację do takie tam, w tym rzecz. Pełna zgoda wybór kobiety a wybór pracownika różne zasady doboru. Nietrafione porównanie. Tylko, że mi chodziło o sens. Każdy ma wady i zalety. Pełna zgoda że Robert ma wiele zalet. Tylko pytanie na ile jego wady (a ma je każdy) przysłaniały jego zalety? Przykładowo umiejętność pracy w zespole, lojalność, konfliktowość etc. I od razu zaznaczam teoretyzuję, bo nie chcę się wypowiadać ani o zaletach a tym bardziej wadach Roberta.
  ~ do w tym rzecz
  6 miesięcy temu ocena: 44%  73
  Do takie tam -porównywanie wyboru żony, do wyboru : pracownika, to trochę kiepskie porównanie! S a inne kryteria.W miłosci obowiazuja inne zasady niz w biznesie. Wg mnie na zone bierzesz kogos kogo kochasz, kobieta , ktora ci sie podoba i fajny charakter. Na pracownika bierzesz kogos, kto sie zna na tym co ma wykonowac, bo liczy sie praca, a nie ze ktos mi sie podoba czy nie. Pan Robert nie musi sie nikomu z wygladu podobac, ma byc dobrym pracownikiem, a wg mnie był dobrym. Nie kazdy rodzi sie pięknisiem. A intelekt w pracy szczgólnie kogos kto zarządza czyms jest wazny. Robert go posiada. DO pracy przyjmujesz kogos, bo sie zna, bo ma doswiadczenie, bo siedzi w temacie i tez bo ma intelekt, dzieki, ktoremu odrózni sprawy błahe od waznych i bedzie podejmował madre decyzje. Bedzie umiał pozyskiwac srodki z Unii(Robert to robił)! Nie musi miec super charakteru , nie musi byc milutki, wazne by wykonował swoja prace w godzinach pracy dobrze i nalezycie bo za to mu płaca.
  ~ do takie tam
  6 miesięcy temu ocena: 36%  72
  do takie tak, ale wolisz słodkie kłamstwa i życ w nieswiadomosci, czy brutalna prawde, ktora pomaga w "rozwoju"? zastanow sie;)
  ~ Takie tam
  6 miesięcy temu ocena: 70%  71
  To taka dyskusja z kategorii która kobieta byłaby lepszą żoną. Ta którą wybrałem, czy ta która jest żoną kolegi, albo któraś z tych z którymi wcześniej się spotykałem. Każda z tych hipotetycznych kobiet ma swoje wady i zalety.
  ~ szamanka
  6 miesięcy temu ocena: 32%  70
  Jedyny człowiek na poziomie w tym naszym jarocińskim piekiełku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Do wyznawcy
  6 miesięcy temu ocena: 89%  69
  Nie przesadzaj. Zabrzmiało fanatyzmem.
  ~ igła
  6 miesięcy temu ocena: 86%  68
  nie ćpaj tyle!
  ~ Gminnik
  6 miesięcy temu ocena: 33%  67
  Nie macie pojęcia jaka to strata dla naszego miasta. Łatwo jest krytykować i judzić. Pan Robert jest najbardziej kompetentną osobą w jarocińskim samorządzie od lat. Niestety szwankuje u niego marketing i dlatego mieszkańcy nie zdają sobie sprawy ile rzeczy wokół nas jest jego zasługą. Bo w tym czasie zajmował się pracą a nie wojną podjazdową. Pan Robert da sobie radę ale my jako mieszkańcy boleśnie odczujemy tę stratę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Takie tam
  6 miesięcy temu ocena: 92%  66
  Nie ma ludzi niezastąpionych. A ci którzy są i jak mniemam za taką uważasz Roberta, często mając tego świadomość zaczynają się tak zachowywać jakby byli niezastąpieni. A konsekwencje takiego zachowania są najczęściej nieakceptowalne dla otoczenia/pracodawcy. I mądry pracodawca takich osób się pozbywa. Bo takie osoby demotywują zespół i mają na zespół zły, demoralizujący wpływ.
  ~ olo
  6 miesięcy temu ocena: 81%  65
  Bardzo kompetentny. Poniżył i skłócił wszystkich z którymi miał do czynienia.....
  ~ Tulipan
  6 miesięcy temu ocena: 86%  64
  No, no, no naczelny krytykant burmistrza Pawlickiego, wychwala ustępującego Kaźmierczaka, do czego tu dochodzi?
  ~ Bo
  6 miesięcy temu ocena: 51%  63
  Ciekawe w jakiej delegacji
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Masakra
  6 miesięcy temu ocena: 52%  62
  Pewnie jak sprowadzić kolejna śmierdząca firmy do powiatu.
  ~ Pawel
  6 miesięcy temu ocena: 86%  61
  Teraz już wiem dlaczego filmu Zenek ie obejrzymy w Jarocinie.ale ten Kaźmierczak malostkowy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zorro
  6 miesięcy temu ocena: 88%  60
  A tam, tania sensacja spod magla, brzmi jak narzekanie niespełnionego frustrata
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Krokus
  6 miesięcy temu ocena: 89%  59
  Jak na człowieka który dwie dekady zajmuje się kulturą, a jego apologeci głoszą jaki to niby oczytany, to raczej osbnik doszczętnie pozbawiony taktu. Nie nauczył się że osobistych brudów nie pierze się publicznie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ważne fakty prosimy a nie ...
  6 miesięcy temu ocena: 37%  58
  ponawiam prośbę wyrażoną poniżej o szczegółowe chronologiczne przedstawienie wydarzeń i faktów , sprawa fabryki farmaceutycznej opisywanej tak bardzo w prasie ogólnopolskiej , jakoś nie daje mi spokoju ;-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kordian
  6 miesięcy temu ocena: 44%  57
  Od początku było wiadomo, że to "bujdy na resorach". A AP promuje Walczaka, bo chce z niego zrobić swojego następcę, a wtedy AP będzie jak JK - będzie rządził z tylnego siedzenia....
  ~ ważne fakty prosimy a nie ...
  6 miesięcy temu ocena: 42%  56
  co z tą fabryką farmaceutyczną, jak to naprawdę było, tu widać tematy zastępcze królują na bezkrólewiu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rozwojowiec
  6 miesięcy temu ocena: 34%  55
  W miejscu fabryki może być spalarnia śmieci, aby wyborcy ZJ z miasta mieli tańsze ogrzewanie.
  ~ doris
  6 miesięcy temu ocena: 63%  54
  Na temat oświaty niech lepiej się nie wypowiada, bo to on doprowadził do likwidacji dużej ilości placówek publicznych i przekształcenia na niepubliczne. Szkołę w Wilkowyi "sprezentował" po wyremontowaniu za publiczne pieniądze Koniecznemu. A teraz obraża się, zabiera zabawki i idzie sobie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Anna
  6 miesięcy temu 53
  No właśnie wyremontować za publiczne pieniądze a potem sprezentować to karygodne
  ~ Pudzian
  6 miesięcy temu ocena: 95%  52
  Mógł Pan Burmistrz Pawlicki zatrudnić mediatora rozjemcę. Albo wpuścić ich na ring żeby po męsku problem rozwiązali.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pixi
  6 miesięcy temu ocena: 86%  51
  Co to by była za walka? Gruby by dostał plaskacza i by się rozbeczał, widać że to miętki herbatnik
  ~ Iza
  6 miesięcy temu ocena: 86%  50
  Pac wart pałaca
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kornik
  6 miesięcy temu ocena: 38%  49
  Robert też robił dużo dobrego dla Jarocina. I dla Adama Pawlickiego. Tak po ludzku, szkoda mi go. A kto jest bez wad niech pierwszy rzuci kamień. Robert mam nadzieję, że zostaniesz w zespole. Może w innej funkcji? Nie pal mostów. Emocje opadną i będzie dobrze. Wierz mi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rodzic
  6 miesięcy temu ocena: 90%  48
  A ile ludzi przez Roberta cierpiał bo tak samo ich traktował jak teraz jego. Też oceniał ludzi po tym jak mu ktoś naopowiadal. A co teraz będzie z dyr trójki. Kto ją będzie namawiał napierw na rzygnacje z posady a potem na startowa ie. Wybory dyrektora już w tym roku.
  ~ Zenek
  6 miesięcy temu ocena: 39%  47
  Możecie sobie na Roberta pisać ale wolałbym żeby został a Bartuś poszedł.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Roman
  6 miesięcy temu ocena: 37%  46
  Wg mnie cała ta EKIPA, a właściwie UKŁAD musi odejść. Od lat niejasne zależności, kolesiostwo itd
  ~ Gonzo
  6 miesięcy temu ocena: 74%  45
  Już się nie kreuj na takiego dobroczyńce miasta i oddanego samorządowca, jeśli cokolwiek dobrego zrobiłeś dla tego miasta to i tak na polecenie burmistrza Pawlickiego, który Cię wyciągnął z posady redaktorka w zaściankowej gazecie. Jestem pewien, że za 30-40 lat Paelicki będzie miał w tym mieście pomnik i swoją ulice, bo nikt tyle nie zrobił i pewnke zrobi dla tego miasta co on, a ciebie zapamiętają co najwyżej z tego, że przegrałeś wybory na burmistrza ze Stachem Martuzalskim
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sza
  6 miesięcy temu ocena: 30%  44
  Gonzo....kretynie:)
  ~ beton
  6 miesięcy temu ocena: 27%  43
  Pomnik aleś teraz pierd-lnoł jak Gonzo o beton..
  ~ gminnik
  6 miesięcy temu ocena: 22%  42
  Taaa. Będzie pasować do ulicy Waryńskiego.
  ~ Gość
  6 miesięcy temu ocena: 92%  41
  Trafił swój na swojego !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Infografika
  6 miesięcy temu ocena: 91%  40
  W powiecie żałoba. Myśleli, że to oni będą gwiazdami medialnymi tego tygodnia. Szczególnie po takim artykule w gazecie. A tu Robert Kaźmierczak skradł im całe show.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Miejscowy
  6 miesięcy temu ocena: 88%  39
  Nie jestem fanem RK, ale AP i BW też nie są z mojej bajki. Uważam, że cała sytuacja to wojna w rodzinie. Może RK za słabo wazelinuje.
  ~ nieanonimowy
  6 miesięcy temu ocena: 35%  38
  Nie trzeba być przesadnie elokwentnym, żeby po stylu treści postów i nicków ich autorów wydedukować, że te setki komentarzy pisze tu kilku hejterów. Gazeta tolerując taki stan rzeczy powinna być przygotowana na udostępnienie IP.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bernie
  6 miesięcy temu ocena: 95%  37
  Setki komentarzy? Ale popłynąłeś. Narcyzm? Dobrze że łączę się przez chińskie serwery, bo jeszcze by mi drzwi agenci o 6 rano wyważyli.
  ~ Fiku Miki
  6 miesięcy temu ocena: 69%  36
  Co prawda, to prawda opozycja na tym forum co chwila przekracza granice brutalnego chamstwa, nie jednokrotnie można tutaj wyczytać obrzydliwe świństwa pod adresem butmistrza Pawlickiego, a gazeta nic z tym nie robi.
  ~ Wróg
  6 miesięcy temu ocena: 92%  35
  Smoczek butelkę i wysłać do przeczkola żenada i chańba dla miasta
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ szym
  6 miesięcy temu ocena: 50%  34
  przeczkola? chańba? Po jakiemu to jest?
  ~ Wróg
  6 miesięcy temu ocena: 82%  33
  TAK SIĘ KOŃCZĄ UKŁADY UKLADZIKIKI Zniszczył amfiteatr teraz idzie w długą typowa szuja dawno nie powinno go tam być
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pisarz
  6 miesięcy temu ocena: 88%  32
  Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Puchatek
  6 miesięcy temu ocena: 97%  31
  Jak dzieci w piaskownicy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Brzechwa
  6 miesięcy temu ocena: 97%  30
  Przyganiał kocioł garnkowi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ .
  6 miesięcy temu ocena: 61%  29
  W Zj będzie rozłam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Florek
  6 miesięcy temu ocena: 87%  28
  A kto za nim pójdzie? Te pare osób co z nim trzymały, to raczej ze względu na jego pozycje i możliwości jakie miał jako wiceburmistrz, a nie ze względu na jego wątlipy urok osobisty. Zresztą był już przez jakiś czas przwodniczącym ZJ i w swoim stylu omal nie doprowadził do upadku organizacji, gdy było wiadomo że będzie odwołany, to podobnie jak teraz złożył rezygnacje
  ~ Imbir
  6 miesięcy temu ocena: 88%  27
  Całe to oświadczenie wygląda jak niezbyt zgrabna próba odwrócenia uwagi od tego co miało miejsce w czwartek na sesji powiatu, tylko o ile w strone Lidki Czechak i Mirka Drzazgi padały konkretne i ciężkie zarzuty, na które do dziś nie odpowiedzieli, to w przypadku Kaźmierczaka są to same wycieczki personalne i opis czyjegoś charakteru i to raczej przez osobę która właśnie straciła prace i szuka winowajcy swego nieszcześcia
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kat
  6 miesięcy temu ocena: 89%  26
  Pan Robert Kaźmierczak to moim zdaniem bardzo zły człowiek jest powinien zostać ukarany za likwidacje publicznych placówek oświatowych i za wciskanie ciemnoty o ich wyższości nad placówkami publicznymi. Mam nadzieję, że pycha z jego strony zostanie ukarana
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Żałoba narodowa
  6 miesięcy temu ocena: 88%  25
  Kiedy opuszczone zostaną flagi do połowy masztu?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zyta
  6 miesięcy temu ocena: 90%  24
  Dość śmieszne to oświadczenie, większością cech negatywnych w nim wymienionych równie dobrze można obdarzyć autora
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Filemon
  6 miesięcy temu ocena: 88%  23
  Całe to oświadczenie pachnie mocno absurdem, same wątki osobiste i własne odczucia, bez podania przykładów czy jakichkolwiek konkretów, w dość mocno żenującym tonie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fun
  6 miesięcy temu ocena: 92%  22
  Czy radny Klauza przyniósł oświadczenie do redakcji GJ...? To Ci dopiero opozycja się szykuje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  6 miesięcy temu ocena: 38%  21
  Intrygi , knucia , dobra akcja , ciekawe wątki personalne ,piękne widoki to tylko w ciekawej dramie koreańskiej ..... , nie w powiecie gdzie wybrani przez wyborców burmistrzowie i pozostali do wykonywania pracy na rzecz powiatu , wyborców zostali . polecam Doctor Prisoner na podmokłe wieczory ( suspense, thriller, tajemnice, prawniczy, kryminał, dramat, medyczny ) https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ no i co
  6 miesięcy temu ocena: 39%  20
  To te staruchy z powiatu nie były takie durne. Dobrze wiedziały co robią zmieniając staroste.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ polopik
  6 miesięcy temu ocena: 66%  19
  Niestety ten chłopiec jeszcze dużo musi się nauczyć. Jednak z tak wybujałym ego to raczej niczego się nie nauczy. Te typy tak maja. Czas pokazał, że odwołanie go było jak najbardziej słuszną decyzją.
  ~ Jaśmin
  6 miesięcy temu ocena: 77%  18
  i na kogo zmienili?!
  ~ Big Brother
  6 miesięcy temu ocena: 42%  17
  Niedługo będą kamery w kiblach transmitować obraz. Nie mów bencwole co się dzieje w szkole.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Basen
  6 miesięcy temu ocena: 51%  16
  Lato się zbliża. Jak sytuacja z odkrytym basenem w Jarocinie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Adam i Bartek
  6 miesięcy temu ocena: 60%  15
  Czekamy na inwestora oraz szukamy nadal tańszego śmigłowca do wynajęcia....
  ~ Urz
  6 miesięcy temu ocena: 97%  14
  Dziecinada
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mariusz
  6 miesięcy temu ocena: 68%  13
  Z ogromnym zaniepokojeniem przyjąłem wiadomość, że Burmistrz Adam Pawlicki i jego zastępca Bartosz Walczak przebywa w zagranicznej delegacji służbowej. Czy Gazeta może potwierdzić, że nie jest to żaden z krajów w którym odnotowano zachorowania na koronowirus? A jeżeli przebywają w takim kraju to czy zostaną poddani kwarantanie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dr Kidler
  6 miesięcy temu ocena: 68%  12
  Izolować i lewatywa!
  ~ Rozwojowiec
  6 miesięcy temu ocena: 62%  11
  Jak przytargaja ze sobą wirusa to ROZWÓJ je...e i co Kanbud będzie robił?
  ~ Kali
  6 miesięcy temu ocena: 60%  10
  Nareszcie. Jeszcze tylko dwóch...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Heniu
  6 miesięcy temu ocena: 55%  9
  To ci kelner
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zenek
  6 miesięcy temu ocena: 61%  8
  Cała trójka nadaje się do witaszyczek....cham chama chamem pogania
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sołtys
  6 miesięcy temu ocena: 62%  7
  Na taśme oczywiście