ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Weterynarze stanęli do rywalizacji w niecodziennych okolicznościach [ZDJĘCIA]

ponad rok temu    9.12.2019
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Św. Mikołaj na Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej WeterynarzyŚw. Mikołaj na Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Weterynarzy fot. Organizatorzy

Są weterynarzami, na co dzień leczą zwierzęta. Spotykają się z różnymi, nierzadko bardzo trudnymi sytuacjami. Dlatego są zaprawieni w bojach. Czasem jednak przychodzi im stanąć przed zupełnie innymi - niecodziennymi wyzwaniami. Jak się wtedy sprawdzają?

 

 

Na parkiecie sali sportowej Szkoły Podstawowej w Żerkowie odbył się niecodzienny turniej piłki nożnej. Do rywalizacji stanęły drużyny reprezentujące powiatowe inspektoraty weterynarii z całego województwa wielkopolskiego.

 

 

[św. Mikołaj w Fundacji Ogród Marzeń - zobacz relację i galerię zdjęć - TUTAJ]

 

 

Wszystko nadzorowali gospodarze wydarzenia - Wojewódzki Lekarz Weterynarii Andrzej Żarnecki oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii w Jarocinie Paweł Marcinkowski. Gościem była między innymi starosta Lidia Czechak.  

 

 

Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn. Najlepsi okazali się reprezentanci Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kole. Drugie miejsce zajął zespół Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu, a trzecie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Grodzisku Wielkopolskim.

 

 

[Mikołaj przyszedł z prezentami do dzieci w jarocińskim szpitalu - więcj na ten temat czytaj i oglądaj galerię zdjęć TUTAJ]

 

 

Kiedy powiatowe inspektoraty walczyły o jak najlepsze miejsce, ich rodziny i gości turnieju odwiedził św. Mikołaj. Zabawie i radości nie było końca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ chłop
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  No ładnie .Weteruniarze się bawią a w Kadziaku nie ma komu zbadać truchła dzika. W sytuacji zagrożenia ASF.Sztaby kryzysowe obradują ,a panowie sobie piłeczkę kopią.Oj niedobrze,niedobrze.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ roztropek
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Gruba sprawa gazeta też już usuneła wiadomość o dziku z Kadziaka.Niedobrze,oj bardzo żle chyba.Czyśby to świnstwo już tu dotarło.A może oni przywlekli w drodze na rozgrywki?