ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

W trosce o bezpieczeństwo kolejne ograniczenia w Jarocinie

6 miesięcy temu    26.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. UM Jarocin

W Polsce obowiązuje stan epidemii. Wszyscy jesteśmy narażeni na zarażenie koronawirusem. Aby ograniczyć ryzyko do minimum władze wprowadzają kolejne ograniczenia. Te dotyczą one przede wszystkim mieszkańców gminy Jarocin.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W związku przez ogłoszonymi przez premiera Mateusza Morawieckiego kolejnymi obostrzeniami, dotyczącymi między innymi możliwości przemieszczania się wyłącznie w sytuacjach koniecznych oraz w grupach do 2 osób, burmistrz Jarocina wprowadził zostały dodatkowe zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Jarocinie.

 

 

O dwie godziny skrócony został czas pracy magistratu. Od jutra - 26 marca, urząd pracuje w godzinach od 8.00 - 14.00.

 

[kierownictwo jarocińskiego szpitala apeluje o pomoc - szczegóły TUTAJ]

 

Bez zmian pozostają wcześniejsze zalecenia dotyczące wykonywania przez urzędników wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy klientom wraz z wyłączeniem bezpośredniej obsługi interesantów. Oznacza to, że magistrat pozostaje nadal zamknięty dla osób z zewnątrz.

 

 

Urzędnicy są dostępni pod telefonem, a sprawy można i należy załatwić drogą elektroniczną.

 

[WAŻNA informacja - przydź, oddaj krew, jeśli tylko możesz, bo

zaczyna jej brakować - szczegóły TUTAJ]

 

Burmistrz Jarocina prosi o „stosowanie się do wprowadzonych zmian oraz wyrozumiałość, podkreślając, że wszelkie działania podejmowane są wyłącznie w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, poprzez zminimalizowanie ryzyka zagrożenia epidemiologicznego, jakie stwarza koronawirus”.

 

 

Klienci we wszystkich sprawach prowadzonych przez Urząd Miejski w Jarocinie mogą kontaktować się z pracownikami magistratu telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00, a całodobowo za pośrednictwem poczty e-mail.

 

[ruszyła akcja pomocy ludziom w potrzebie - więcej czytaj TUTAJ]

 

Korespondencję można przesyłać także pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem ePUAP. W pilnych sprawach urzędnicy proszą o kontakt w celu umówienia spotkania.

 

 

Wykaz telefonów kontaktowych do poszczególnych wydziałów/referatów urzędu znajduje się TUTAJ.

 

 

W celu rejestracji zgonu należy kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu (62) 747-23-05. Rejestracji urodzenia dziecka należy dokonać elektronicznie poprzez platformę E-PUAP: https://epuap.gov.pl, a w przypadku braku takiej możliwości należy kontaktować się telefonicznie pod numerem: (62) 747-23-05.

 

 

W pozostałych sprawach wizyta w Urzędzie Stanu Cywilnego jest możliwa wyłącznie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej i umówieniu się na spotkanie.

 

 

W celu odbioru dowodu osobistego, tylko w sytuacjach koniecznych, należy kontaktować się pod numerem (62) 749-96-24. W pozostałych sprawach dotyczących dowodów osobistych, spraw meldunkowych czy działalności gospodarczej możliwy jest wyłącznie kontakt telefoniczny i uzgodnienie dalszego postępowania.

 

 

Najważniejsze adresy i numery kontaktowe:

Biuro Obsługi Klienta, bok@jarocin.pl , tel. 62-747-63-53

DOKUMENTY URZĘDU STANU CYWILNEGO, usc@jarocin.pl, tel. 62-747-23-05,

PODATKI I OPŁATY LOKALNE, podatki@jarocin.pl , tel. 62-749-95-80

GOSPODARKA ODPADAMI, beata.zawisla@jarocin.pl, tel. 62-749-95-60

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA, patrycja.kulka@jarocin.pl , tel. 62-749-96-20

DOWODY OSOBISTE i MELDUNKI, wso@jarocin.pl , tel. 62-749-96-24, 62-749-96-34

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, mgopsjarocin@post.pl, tel. 62-747-01-60

Koordynator Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jarocinie, oc.um@jarocin.pl, tel. 62-749-96-30

 

 

Najnowszy numer Gazety Jarocińskiej jest już dostępny w sklepach i internecie, a w nim najbardziej pilne i aktualne informacje, które przygotowujemy dla Was w tym trudnym czasie - więcej szczegółów TUTAJ

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!