ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

W sobotę Jarota zagra z Centrą

› Sport i rekreacja 3 miesiące temu    28.02.2020
Dawid Borucki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

W sobotę, 29 lutego Jarota Jarocin rozegra pierwszy mecz o stawkę w 2020 roku. W 1/16 finału wojewódzkiego Pucharu Polski rywalem podopiecznych Piotra Garbarka będzie Centra Ostrów Wlkp.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2019/2020. W sobotę w Jarocinie na boisku przy ul. Maratońskiej Jarota Jarocin zmierzy się z IV-ligową Centrą Ostrów Wlkp. Początkowo starcie miało odbyć się w Ostrowie, ale Centra poprosiła o zmianę miejsca spotkania.

Jarota świetnie rozpoczęła rok 2020 w sparingach. W sześciu meczach, JKS wygrywał pięciokrotnie - z LKS Gołuchów, Polonią Środa Wlkp., Polonią Leszno, Mieszkiem Gniezno oraz Wartą Sieradz, a raz zremisował - z Sokołem Kleczew. Dobrze na początku roku spisuje się również Centra, która wygrała trzy mecze towarzyskie, a jeden zremisowała.

Początek spotkania o godzinie 13.00.

 

 

Kadra Jaroty Jarocin na rundę wiosenną:

Bramkarze: Sebastian Kmiecik, Marcin Antczak, Damian Walkowiak

Obrońcy: Sebastian Golak, Dawid Idzikowski, Alan Janowski, Patryk Kieliba, Jędrzej Ludwiczak, Piotr Skokowski, Igor Skowron

Pomocnicy: Mateusz Dunaj, Szymon Gałczyński, Szymon Komendziński, Dawid Krzyżaniak, Marcin Maćkowiak, Damian Pawlak, Szymon Piekarski, Wiktor Smołaga, Kacper Szymankiewicz

Napastnicy: Krzysztof Bartoszak, Miłosz Kowalski, Michał Niedźwiedzki

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Miś
3 miesiące temu 1
Jaki wynik? Ktoś wie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A