ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

W powiecie jarocińskim " koronwirus nie jest w odwrocie"

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    6.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 10 ocen 8 / 0%
A A A
 fot. źródło: Pixabay

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Dane z powiatu jarocińskiego pokazują największy przyrost zachorowań w minionym tygodniu.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W powiecie jarocińskim pandemia koronawirusa nie ustępuje. W ubiegłym tygodniu odnotowano największy przyrost liczby zakażonych osób od początku trwania epidemii.

 

 

Otóż 1 lipca w raporcie ministerialnym pojawił się 80-letni mężczyzna, który został pozytywnie zdiagnozowany, jednak jego stan zdrowia pozwała na pozostanie w izolacji domowej. Dwa dni później dotarła niepokojąca informacje o pięciu osobach, u których wyryto zakażenie SARS-CoV-2.

 

 

Z danych przekazanych przez Urząd Wojewódzki w Poznaniu wynikało, że wirusa potwierdzono u 37-letniej kobiety oraz u 35-letniego i 66-letniego mężczyzny. Po raz pierwszy w raporcie pojawiła się również dwójka dzieci. Chorzy są ze sobą spokrewnieni. Według nieoficjalnej informacji źródłem zakażenia była kobieta, mieszkanka innego powiatu, u której wyryto niebezpiecznego wirusa. Rodzina została objęta kwarantanną domową.

 

 

Tego samego dnia pojawiła się innformacja, że jarociński Sanepid poszukuje wiernych, którzy w ostatnią niedzielę czerwca (28 czerwca) o godzinie 6.45 byli na mszy w kościele Chrystusa Króla w Jarocinie. Szerzej przeczytasz o tym TUTAJ. 

 

 

Niestety w niedziele 5 lipca dotarła informacja o kolejnej osobie z pozytywnym wynikiem testu. Tym razem zakażonym okazał się 36-letni mieszkaniec naszego terenu, który również przebywa w izolacji domowej.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. [AKTUALIZACJA].

 

Do dnia wydania gazety w powiecie jarocińskim mamy dwunastu chorych, z czego cztery osoby są hospitalizowane, dwie przebywają w izolatorium w Poznaniu, a reszta pozostaje w izolacji domowej.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 8 (0%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elwira
2 miesiące temu ocena: 0%  10
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : www.milepanie.pl/elwirka...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Morawiecki
2 miesiące temu ocena: 100%  9
dziękuje za usuwanie komentarzy w tym szmatławcu... widzę ze do tej pory nikt nie poprawił "tytułu" o ile tak można go nazwać....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ,,,
2 miesiące temu ocena: 100%  8
na FB przedszkola w Golinie jest komunikat, że u dzieci wystąpiła gorączka, zostały odesłane do domów. I do tego jeden z pracowników przebywa na kwarantannie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ as
2 miesiące temu ocena: 100%  7
Dlaczego nie ma dzisiaj ni o kolejnych 2 osobach zakażonych?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
2 miesiące temu ocena: 83%  6
Czy Pani jest pewna na 100% że to jest wirus z Chin?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Popiór
2 miesiące temu ocena: 85%  5
Skoro to rodzina z powiatu , to dlaczego nie ma informacji gdzie przez ostatni tydzień lub dwa się przemieszczała. Jakie sklepy odwiedzała, czy mieli maseczki na nosie czy w d****. Nie rozumiem dlaczego tego typu informacje są ukrywane.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tt
2 miesiące temu ocena: 83%  4
Bo ten wirus jak duch święty spada z nikąd... Tak naprawdę jest wszędzie tylko nikt sobie niepotrzebnie testów nie robi.
~ noweFakty
2 miesiące temu ocena: 38%  3
niech gazeta przestane pisać bzdury o czym czego nie ma ile wam dali w łapę żeby to napisać już tym nie ma co panikować tylko panika zabija ludzi i niech gazeta napisze ile osób umarło na raka zawał zgon naturalny bez żadnej choroby a nie że każdy umiera tylko na koronawirus i choroby współistniejące https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?????
2 miesiące temu ocena: 77%  2
Tak tylko że zawałem, rakiem i naturalnym zgonem się nie zarazimy