ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

W porę przerwali mu pijacki rajd

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    24.03.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1


Wsiadł po alkoholu za kierownicę samochodu. Jechał slalomem. Na szczęście znalazła się osoba, która przerwała mu pijacki rajd.W sobotę około godziny 20.00 policja otrzymała informację o mężczyźnie, który slalomem porusza się po ulicach Kotlina. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jedzie w kierunku Sławoszewa. Mężczyzna nie poprzestał na poinformowaniu oficera dyżurnego jarocińskiej policji. Postanowił działać. Mieszkaniec Pleszewa zatrzymał kierowcę volkswagena passata, po czym poczekał z nim aż do przyjazdu policji.
 

 

Czytaj również: Miał 2,4 promila alkoholu. Zakończył jazdę w rowie - Gdy funkcjonariusze przejęli nietrzeźwego, 39-letniego użytkownika volkswagena okazało się, że ma on problem nie tylko z jazdą, ale też z wysławianiem się. W jego organizmie stwierdzono 2 promile alkoholu – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy. Stanie również przed sądem

Zatrzymani kierujący za popełnione przestępstwa poniosą konsekwencje przed sądem, który może ich skazać na dwa lata pozbawienia wolności oraz orzec zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 10 lat. Każdy kierowca, który został zatrzymany za jazdę po alkoholu, musi liczyć się z konsekwencjami finansowymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezależnie od orzeczonej kary, sąd będzie obligatoryjnie orzekał świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych.

 

Więcej z sytuacją związaną z walką z koronawirusem, przeczytasz TUTAJ

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ klawisz
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Chłop się napruł od odkażania. Usłyszał, że policja ogranicza kontrole trzeźwości to poszedł w tango. Paradoksalnie areszt to teraz bezpieczne miejsce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A