ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

UWAGA! Ważny odcinek ulicy w Jarocinie zostanie wyłączony z ruchu

› Rewitalizacja Jarocina 6 miesięcy temu    14.03.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Od poniedziałku, 16 marca 2020 roku zostanie wyłączona z ruchu część ul. Wodnej. Związane jest to z budową kanalizacji deszczowej

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

W związku z modernizacją śródmieścia, która jest przeprowadzana w ramach z projekt „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina” co jakiś czas będą zamykane ulice znajdujące się w centrum Jarocina.

Od 16 marca 2020 spółka DROBUD będzie przeprowadzać na ul. Wodnej prace związane z budową kanalizacji deszczowej. Z tego powodu zostanie wyłączony z ruchu odcinek: od ulicy Wojska Polskiego do ul. Magnoliowej.

 

 

 

Kierowcy nie będą mogli skręcić z ul. Wojska Polskiego na ul. Wodną. Natomiast z ul. Magnoliowej będzie można skręcić tylko w prawo.

 

Sytuacja tak potrwa do 30 marca br.

 

Projekt „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina” realizuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie. Spółka pozyskała na to jedną z największych w historii miasta dotacji z Unii Europejskiej - ponad 136 mln złotych.

Władze miasta chcą wykorzystać projekt i przy okazji zrewitalizować całą starówkę. Zostanie więc wymieniona nie tylko infrastruktura wodociągowo-kanalizacyjna, ale też zupełnie zmieni się wygląd starego miasta.

 

ZOBACZ TEŻ: Kiedy będą modernizować twoją ulicę.

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.