ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Uwaga, ważna informacja dla przedsiębiorców

miesiąc temu    2.07.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Nowa Tarcza Antykryzysowa 4.0 wprowadziła zmiany w zasadach składania wniosków między innymi o świadczenie postojowe i zwolnienie z opłacania składek oraz o dodatek solidarnościowy. Na czym one polegają?



W związku ze zmianami, które wprowadziła Tarcza Antykryzysowa 4.0 wnioski między innymi o dodatek solidarnościowy, świadczenie postojowe, zwolnienie ze składek, udzielenie ulgi bez opłaty prolongacyjnej oraz odstąpienie od naliczania odsetek za zwłokę - można przesyłać do ZUS wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem PUE ZUS [kliknij TUTAJ].
 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

- Na stronie ZUS, każdy znajdzie instrukcję krok po kroku, w jaki sposób założyć konto na PUE - informuje Marlena Nowicka, rzecznik prasowy ZUS w Wielkopolsce.
 

 

I dodaje:
 

- Profil na PUE ZUS można założyć nie tylko podczas wizyty w placówce ZUS, ale - co istotne, bez konieczności wychodzenia z domu, przez bankowość elektroniczną, profil zaufany, czy przy użyciu podpisu kwalifikowanego, ale także tradycyjnie.
 

 

[oficjane wyniki wyborów prezydenckich - znajdziesz TUTAJ]

 

Dzięki PUE ZUS można załatwić większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi przez internet.
 

 

Złożenie wniosku drogą elektroniczną, pozwala uniknąć błędów, a elektroniczne wnioski są automatycznie wypełniane danymi osoby, która je składa. System pilnuje, aby wszystkie niezbędne informacje zostały wprowadzone. Nie pozwala także na przekazanie błędnego formalnie lub niekompletnego wniosku.

 

 

Nowy - 26. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A