ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Afamilijna tłusty indyk a1

UWAGA! Warsztaty fotograficzne prowadzone przez znanego fotoreportera

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    20.09.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą

Warsztaty fotograficzne w Nowym Mieście dla pasjonatów plenerów.

 

R E K L A M ABolsius

 

Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto organizuje warsztaty fotograficzne pod nazwą „Dzień z fotografią w Nowym Mieście nad Wartą”. Prócz najważniejszych zasad warsztatu fotograficznego uczestnicy kursu wezmą udział w plenerze fotograficznym oraz poczęstunku.

 

 

Warsztaty fotograficzne odbędą się we wrześniu w siedzibie nowomiejskiej biblioteki. Składać się będą z części teoretycznej, jak i typowo warsztatowej. Program kursu przedstawia się następująco:

- „Fotograf w podróży” – amerykańskie opowieści od Arizony po Montanę,

- plener fotograficzny „Dookoła Nowego Miasta”,

- poczęstunek,

- podsumowanie warsztatów.

 

 

Warsztaty fotograficzne poprowadzi Paweł Kosicki - niezależny fotograf, podróżnik, cyklista, ambasador Fujifilm. Należy do Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF. W latach 90. był fotoreporterem magazynu „Wprost”, uczestnik warsztatów z fotografami agencji Magnum i National Geographic. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Od 10 lat prowadzi warsztaty i plenery fotograficzne.

 

 

Cały kurs obejmie sześć godzin zegarowych. Warsztaty odbędą się 26 września od godz. 10.00 do godz. 16.00. Zapisy przyjmowane są tylko osobiście w siedzibie biblioteki, jej filiach lub pod numerem telefonu 061 287 46 18

 

 

Każdy uczestnik warsztatów zobowiązany jest przynieść na zajęcia własny aparat fotograficzny lub dobrej jakości telefon oraz kartę pamięci SD.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!