ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Uwaga! Syreny alarmowe będzie słychać w całym mieście

miesiąc temu    9.07.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

W ciągu dwóch godzin w Jarocinie będzie można usłyszeć wycie syren alarmowych. Co to może oznaczać i w jaki sposób na to reagować?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Dzisiaj - 9 lipca w godzinach od 11.00 do 13.00 można będzie usłyszeć w Jarocinie dźwięk włączanych syren alarmowych. Co jest przyczyną uruchomienia systemu alarmowego?

 

Otóż Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego sprawdzi w ten sposób urządzenia scentralizowanego systemu alarmowania miasta. W ciągu dwóch godzin będzie następowało pięciosekundowe uruchamianie pojedynczych syren alarmowych.

 

[o przygotowaniach Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego do stanu epidemii - szczegóły na ten temat znajdziesz TUTAJ]

 

Nie musimy na nie reagować. Nie potrzebne jest także informowanie odpowiedzialnych za bezpieczeństwo służb, ponieważ zostały one uprzedzone o próbie systemu alarmowego.

 

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Regan
miesiąc temu ocena: 43%  1
Nic nie było slychac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A