ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Uwaga na utrudnienia. Tym razem na ulicy Wąskiej

› Aktualności 28 dni temu    3.09.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Na ulicy Wąskiej w Jarocinie budowana jest sieć kanalizacji sanitarnej. W związku z tym kierowcy oraz piesi mogą natrafić na utrudnienia.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

W Jarocinie trwa przebudowa sieci podziemnych w centrum miasta [więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ]. W związku z tym trzeba się liczyć z różnego rodzaju utrudnieniami. Najwięcej dotyczyć one będą kierowców, pieszych i mieszkańców tego rejonu. Wykonawca informuje o kolejnym ograniczeniu.

 

Tym razem dotyczy to ulicy Wąskiej. Otóż w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej przez półtora tygodnia - do poniedziałku 14 września zostanie tam na długości 140 metrów zajęty jeden pas drogowy o szerokości 1,5 metra.

 

[o utrudnieniach na ulicy Wolności - czytaj TUTAJ]

 

Przebudowa sieci ma objąć 20 ulic w centrum Jarocina i potrwać do kwietnia 2022 roku. W tym czasie wymieniane i budowane będą sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz ciepłownicza. Każda ulica w związku z tym zostanie przekopana kilka razy.

 

Poza tym nastąpi montaż nowego oświetlenia i światłowodu. Zwieńczeniem wszystkich prac będą nowe nawierzchnie ulic oraz tereny zielone. Wykonawcą jest konsorcjum firm Drobud z Goliny oraz WUPRINŻ z Poznania.

 

[zamknięta jedna z ważniejszych ulic w Jarocinie - uważajcie na utrudnienia - szczegóły TUTAJ]

 

Inwestycja w centrum Jarocina jest jednym z pięciu zadań w ramach dużego projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w gminie Jarocin”, którego wartość szacuje się na 225 milionów złotych. Na wykonanie przedsięwzięcia PWiK pozyskał dofinansowanie unijne w wysokości 128 mln zł.

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie oraz Spółka WUPRINŻ przepraszają za utrudnienia!

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.