ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Uwaga kierowcy! Będzie zamknięty kolejny odcinek ul. Wodnej

› Aktualności 3 miesiące temu    20.03.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Od poniedziałku, 23 marca br. nie będzie można wjechać na ul. Wodną od strony Wojska Polskiego, ani od ul. Śródmiejskiej. Część ulicy zostanie zamknięta, a część będzie jednokierunkowa.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Prace modernizacyjne związane z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina” przebiegają zgodnie z planem.

 

Zobacz też: Parking na rynku będzie zamknięty.

Spółka Drobud, która jest jednym z wykonawców, właśnie przystępuje do kolejnego etapu.

Od 23 marca DROBUD rozpocznie budowę kanalizacji sanitarnej na ul. Wodnej. Z tego powodu odcinek ul. Wodnej od ul. Wojska Polskiego do ul. Szpitalnej zostanie całkowicie wyłączony z ruchu.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w tym rejonie, bowiem zmieni się również organizacja ruchu. Ul. Wodna na odcinku od ul. Szpitalnej do ul. Śródmiejskiej będzie jednokierunkowa. Nie będzie można wjechać w ul. Wodną od ulicy Śródmiejskiej i Targowej.

 

Przypominamy, iż Spółka DROBUD buduje również na ul. Wodnej kanalizację deszczową. Z tego powodu, od 16 marca, wyłączony z ruchu został odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Magnoliowej. Pisaliśmy o tym tutaj.

 

Spółka Drobud oraz Spółka PWiK przepraszają za utrudnienia.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A