ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

UWAGA! Będą utrudnienia w Nowym Mieście. Przebudowa ulicy

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    15.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Gmina Nowe Miasto

Nowe Miasto nad Wartą. Utrudnienia w ruchu drogowym w Nowym Mieście.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Gmina Nowe Miasto rozpocznie wkrótce modernizację jednej z dróg gminnych. Pieniądze na te inwestycję zostały pozyskane z Funduszu Dróg Samorządowych. Wysokości dofinansowania wyniosła 218.386 zł.

 

„Moje wakacje 2020” – weź udział w konkursie.

 

Prace budowlane zostały zaplanowane na sierpień i obejmą one jedną z centralnych dróg w miejscowości. Wystąpią więc czasowe utrudnienia komunikacyjne. Która z dróg zostanie poddana modernizacji?

 

Między 15 a 17 lipca może dojść do czasowego zamknięcia ul. Szkolnej. Prawdopodobnie będzie również niemożliwy przejazd z ulic Klonowej oraz Lipowej. Czas przeprowadzania prac remontowych będzie jednak zależny od warunków atmosferycznych.

 

Szkoły dostały komputery. Kto z nich będzie korzystał [GALERIA].

 

Termin zakończenia inwestycji wraz z robotami dodatkowymi planowany jest na koniec sierpnia.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ wr
  2 miesiące temu ocena: 0%  1
  O utrudnieniach potraficie napisać a o tym, że w dniu wyborów wszystkie plakaty Andrzeja Dudu w Nowym Mieście były zniszczone też byście mogli napisać...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji