ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Usiłował się włamać do bankomatów. Nagrała go kamera

› Aktualności› Na sygnale 7 miesięcy temu    11.02.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Zaledwie kilku godzin potrzebowali policjanci, aby zatrzymać mężczyznę, który usiłował się włamać do dwóch bankomatów w Jarocinie.


 

Czytaj również: To jeden z najważniejszych numerów alarmowych. Dzisiaj ma swoje święto

 

Część mieszkańców miasta zwróciła wczoraj uwagę, że policjanci pracowali w okolicy jednego z bankomatów przy ul. Wrocławskiej.

 

Co się stało?

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek mężczyzna usiłował się włamać do bankomatu. Zdarzenie zarejestrowały kamery. Mężczyznę zatrzymano wczoraj w Poznaniu. Wieczorem został przewieziony do naszej komendy. W momencie zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Kiedy wytrzeźwieje będą wykonane z nim niezbędne czynności – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

Czytaj również: To są smutne informacje. Zginęło 8 osób


Policjanci ustalili, że mężczyzna usiłował się włamać do dwóch bankomatów przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie. Próby były nieudolne.

 

Będziemy wracali do sprawy.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!