ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Urzędnicy przed sądem z prokuratorskimi zarzutami

6 miesięcy temu    5.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 138 ocen 14 / 14%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Prokurator oskarżył ich o składanie fałszywych zeznań w toku śledztwa. Chcieli dobrowolnie poddać się karze, ale sąd się nie zgodził. Dlatego ruszył proces. Na ławie oskarżonych znaleźli się dwaj urzędnicy Starostwa Powiatowego w Jarocinie - Jacek S. i Witold B.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W związku z tymi samymi wydarzeniami sądzony jest także były wicestarosta Mirosław D.

 

 

Wszyscy trzej w 2018 roku zostali wezwani do Sądu Pracy w Kaliszu w charakterze świadków w sprawie, którą wytoczył Przemysław Masłowski, dyscyplinarnie zwolniony z pracy dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie [o finale tej sprawy przeczytasz TUTAJ].

 

 

[zastępca burmistrza Jarocina zrezygnował - więcej szczegółów TUTAJ]

 

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że powiatowi urzędnicy - Mirosław D., Jacek S. i Witold B. - chcąc odsunąć w czasie wydanie wyroku, który mógłby być niekorzystny (zbliżała się kampania przed wyborami samorządowymi - przyp. red.) zgłosili się na szkolenie, które miało się odbywać w tym samym terminie co rozprawa. Zostało ono jednak odwołane.

 

 

Oskarżeni twierdzili, że o odwołaniu dowiedzieli się zbyt późno i do sądu w Kaliszu nie zdążyli dojechać. Do przedstawienia takiej wersji miał nakłaniać Mirosław D. Skutkowało to oskarżeniem o składanie fałszywych zeznań w postępowaniu prokuratorskim.

 

 

[dyscyplinarnie zwolniony sekretarz powiatu wrócił do pracy z bardzo duzym odszkodowaniem - o tym czytaj TUTAJ]

 

 

Żeby tego było mało, Mirosław D. pobrał z jarocińskiego starostwa kilometrówkę na wyjazd szkoleniowy do Poznania, co zostało uznane za oszustwo na szkodę urzędu.

 

 

Po tym, jak Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie postawiła im zarzuty, wszyscy trzej chcieli dobrowolnie poddać się karze. Ostrzeszowski sąd rejonowy (sprawa tam trafiła, kiedy z jej prowadzenia wycofał się Jarocin - przyp. red.) nie zgodził się na to i po nowym roku rozpoczną się procesy.

 

 

[wiceburmistrz Jarocina zdradza szczegóły przyczyn swojej rezygnacji - więcej przeczytasz TUTAJ]

 

 

Pierwsza rozprawa odbyła się 11 lutego, przeciwko byłemu wicestaroście, a obecnie powiatowemu radnemu PiS - Mirosławowi D. [więcej szczegółów TUTAJ]. Sąd przesłuchał świadków i podał termin następnego posiedzenia - 3 kwietnia.

 

 

Druga rozprawa miała miejsce 3 marca. Na ławie oskarżonych zasiadło dwóch urzędników starostwa. Jednym z nich jest Jacek S. - ten sam, który napisał list otwarty do radnych powiatowej opozycji. Został on odczytany na ostatnim posiedzeniu rady w miniony czwartek.

 

 

Jacek S. opisuje w nim swoje obserwacje tego, jak funkcjonuje władza w powiecie i jak doszło do postawienia mu zarzutu składania fałszywych zeznań. Nie dość tego stawia szereg zarzutów i oskarżeń wobec najważniejszych osób ze starostą Lidią Czechak, jej zastępczynią Katarzyną Szymkowiak oraz byłym wicestarostą Mirosławem D. na czele [szczegóły TUTAJ].

 

 

[nowy dyrektor niespoedzewanie zwolnił się z urzędu - szczegóły sprawy TUTAJ]

 

 

Drugim oskarżonym, na którym ciążą zarzuty składania fałszywych zeznań jest inny pracownik starostwa - Witold B.

 

 

Posiedzenie sądu w sprawie obu tych oskarżonych odbyło się 3 marca. Stawił się tylko jeden z nich - Witold B. Sąd nie przychylił się do wniosku o dobrowolne poddanie się karze i wyznaczył rozprawę na środę - 24 czerwca na godzinę 9.15.

 

 

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej już w sklepach, a w nim - kliknij TUTAJ

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 2 głosów: 14 (14%) 12 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (138)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fdfdfdgd
4 miesiące temu 138
It's very good post which I really enjoyed reading. It is not everyday that I have the possibility to see something like this. https://apkxyz.com/apk/share-m...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna42
6 miesięcy temu 137
Zawartość tej strony artykułu uważam za dość interesującą i przydatną dla mnie, dziękuję za udostępnienie http://redball5.net/cannon-basketball-3
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ przyjaciele powstańców
6 miesięcy temu ocena: 78%  136
Ja mam w nosie wszelką zgodę tego pana na cokolwiek. On nagrywając też nie pytał nikogo o zgodę. Jego nazwisko co najwyżej może być upublicznione w kontekście hańby i nieprzyzwoitego zachowania. On jest osobą prywatną jak napisano tylko publicznie i z zemsty obnaża swoje niegodne zachowanie urzędnika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Idź spać
6 miesięcy temu ocena: 95%  135
Jacek Sz. Jest ofiarą własnej nienawiści do ludzi. Skarżył. Obrażał. Donosił. Pozbawił pracy innych. Teraz jest zdziwiony. SZCZEPAN KARMA WRACA!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 345
6 miesięcy temu ocena: 84%  134
Wystarczyłaby konferencja prasowa na drugi dzień starosty Lidii Czechak i zdementowanie tych informacji. Z jednocześną informacją że przygotuje pozew o zniesławienie funkcjonariusza publicznego. Niestety tego zabrakło
~ qaz
6 miesięcy temu ocena: 24%  133
Poddaję w wątpliwość te wypociny Szczepaniaka. Nie wiem na ile wiarygodne i obiektywne są w kontekście jego złej formy psychicznej (sam to napisał). Większość to pomówienia bez dowodów. Oczekujecie, że ci których opisał będą teraz udowadniali, że nie są wielbłądami? Powinien zgłosić to do prokuratury, zamiast przy pomocy radnych opozycji robić szopkę na sesji.
~ Rzecznik prasowy to medialna reprezentacja organu któremu rzecznikuje
6 miesięcy temu ocena: 100%  132
A ten list rzecznika prasowego powiatu odczytany na sesji powiatowej to było oficjalne stanowisko zarządu powiatu? Czy aby na pewno? Bo nikt z zarządu powiatu tego nie zdementował i nie zaprzeczył.
~ Pan Bóg wie co robi
6 miesięcy temu ocena: 100%  131
TO PRAWDA, NIECH TEN CAŁY JACUŚ PRZYPOMNI SOBIE SWOJE ZACHOWANIE W URZĘDZIE, JAK SIĘ WYRAŻAŁ O PRACOWNIKACH, NIE TYLKO!!!!!!!!!!!! JAKIM SŁOWNICTWEM OPEROWAŁ, JUŻ WSZYSTKICH ZWALNIAŁ, CHWILAMI TO BYŁO OBRZYDLIWIE SŁUCHAĆ TEGO JEGOMOŚCIA, TAKI URZĘDNIK???!!! MYŚLAŁ PEWNIE ŻE PO WYBORACH JESIENIĄ 2018 BĘDZIE FIGURĄ W STAROSTWIE I Z WUJEM BĘDĄ RZĄDZIĆ NA WIEKI, ZŁO WRÓCIŁO DO JACUSIA, NIECH IDZIE DO PIEKŁA, A NIE DO URZĘDU. PAN BÓG WIE CO ROBI, STAROŚCINĘ CZECHAK CZEKA TO SAMO, NIE UJDZIE JEJ PŁAZEM
~ Wątpliwi moralnie
6 miesięcy temu ocena: 97%  130
Jarociński pisowiec. I wszystko jasne. Z kim się zadajesz, takim się stajesz.
~ Ślepa Temida
6 miesięcy temu ocena: 100%  129
Lidio Czechak przeczytałem twoje odniesienie się do zarzutów z listu Rzecznika Prasowego Powiatu Jarocińskiego. Można je podsumować takim zdaniem: Nic nie powiem, bo toczy się postępowanie karne. To taka uwaga dla ciebie. Pan Szczepaniak zarzucił Ci przestępstwo karne polegające na poświadczeniu nieprawdy polegającej na podpisaniu umowy i w konsekwencji wystawieniu faktury na inny podmiot niż ten który zrealizował usługę. Na tzw "słupa" jak to nazwał Pan Rzecznik prasowy powiatu. Więc trochę to słabe, że uciekasz od odpowiedzi, zasłaniając się postępowaniem karnym. Tym bardziej że Pani jako prawnik powinna wiedzieć że tajemnica śledztwa jest do czasu przekazania aktu oskarżenia przez prokuraturę do sądu, co już nastąpiło. Więc wszystkie fakty i dowody są przedstawione w akcie oskarżenia i są jawne. Gazeta Jarocinska może wystąpić do sądu lub prokuratury i może dostać akt oskarżenia i go opisać np. na tym portalu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ FB
6 miesięcy temu ocena: 100%  128
Po co ma się odnosić medialnie do zarzutów? Po to ma rzecznika prasowego, żeby przedstawił opinii publicznej stanowisko zarządu powiatu.
~ Jaa
6 miesięcy temu ocena: 100%  127
A gdzie można przeczytać to "odniesienie się Lidii C. do zarzutów stawianych w liście "???
~ beata
6 miesięcy temu ocena: 100%  126
sprawdź do kogo należy Drukarnia Czechak i wszystko jasne...
~ Aoel
6 miesięcy temu ocena: 100%  125
Ok. Masz rację. Przepraszam. Kandydował, ale się nie dostał, więc faktycznie jest osobą prywatną. Natomiast jeśli byłoby to prawdą co mówi Pan Szczepaniak i w świetle tego co nastąpiło później, autor książki wykazał się dużą odpowiedzialnością i moralnością i nie dał sobie zamknąć ust. Szacunek
~ przyjaciele powstańców
6 miesięcy temu ocena: 20%  124
autor książki o której tutaj mowa jest osobą prywatną, bez jego zgody nie można sobie w dowolny sposób używać jego nazwiska , to że jest autorem książki to nie znaczy ze można w dowolnym kontekście posługiwać się jego nazwiskiem. Myślę, że powinniśmy to wszyscy uszanować, a gazeta też powinna to wiedzieć. Nawiasem mówiąc to obrzydliwe do czego wykorzystano tą wyjątkową książkę
~ Aoel
6 miesięcy temu ocena: 100%  123
Dla wszystkich którzy zakupili czy dostali książkę Pana Gogulskiego z dedykacją Pani Starosty niech jej nie niszczą bo moga być potrzebne jako dowód w sprawie. Wg Pana Szczepaniaka rzecznika powiatu, książki te odbierał osobiście w drukarni Czechak na św Ducha. Umowa natomiast była na tzw "słupa". Mało tego wg Szczepaniaka konieczność wydrukowania książki była podyktowana potrzebą zapłacenia tantiem autorowi książki, aby "zamknąć" mu usta, bo miał być świadkiem w postępowaniu. Za dużo pytań, za dużo wątpliwości. Pani Lidio Czechak, nikt tu nie przesądza o Pani winie, ale powinna Pani to wyborcom wytłumaczyć i wydać bardzo precyzyjne oświadczenie. W końcu Pan Szczepaniak zarzucił pani popełnienie przestępstwa. Nie powinna pani zasłaniać się tajemnicą śledztwa, którego przecież nie ma. No chyba że jest. To też powinna pani precyzyjnie powiedzieć.
~ Errata
6 miesięcy temu ocena: 100%  122
Żeby być bardziej precyzyjnym: działaniu, które w konsekwencji doprowadziło do podpisania umowy... Bo z oświadczenia rzecznika prasowego - listu otwartego wynikało że umowę podpisała Katarzyna Szymkowiak wicestarosta (PSL) oraz Mirosław D. członek zarządu powiatu (PIS) koalicji PiS i PSL
~ Ślepa Temida
6 miesięcy temu ocena: 100%  121
Oczywiście mam na myśli postępowanie sądowe dotyczące Mirosława D prominentnego działacza PiS, Pana Jacka S. byłego działacza PiS i pracownika Starostwa Witolda B. A nie dotyczące pani, bo o takim nie mam wiedzy. Bo jeśli by postępowanie dotyczyło Pani, to tak, miałaby pani rację.
~ kat
6 miesięcy temu ocena: 48%  120
nie wiem czy takich urzędników w Jarocinie nie jest więcej? NP w gminie i w powiecie. A ja jestem za zlikwidowaniem powiatu - po co tylu darmozjadów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SM, KARMA WRÓCIŁA?
6 miesięcy temu ocena: 82%  119
Stanisławie były burmistrzu, były starosto i były członku zarządu powiatu. Czy już Ci wiadomo co słychać u powołanego za twoich czasów burmistrzowania prezesa ZGO Mariusza Z? Złożył nowe wnioski dowodowe i co na to PROKURATURA? Złożyła do sądu akt oskarżenia? Podobno w marcu miał iść? Tak deklarowali. Czy pójdzie w maju po wyborach? Jakbyś coś wiedział, to napisz tutaj. PS A co u Ciebie? Jak Twoja sytuacja?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panama Przeróbki Krawieckie
6 miesięcy temu ocena: 100%  118
Dratewka czy to prawda że zapisujecie tylko złodziei batoników?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda was wyzwoli (że stołków)
6 miesięcy temu ocena: 100%  117
http://m.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-powiecie-aktualizacja,110165.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a cóż to jest prawda
6 miesięcy temu ocena: 10%  116
W Jarocinie na pewno próżno jej szukać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kulisy władzy obnażone
6 miesięcy temu ocena: 100%  115
http://m.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-powiecie-aktualizacja,110165.html
~ Alex
6 miesięcy temu ocena: 24%  114
To na co pozwala GJ to się w głowie nie mieści. Wszystkie wpisy pod oświadczeniem Wiceburmistrza BW zniknęły. Natomiast na urzędników Starostwa Powiatowego i Panią Starostę można pluć. Oj gazeto dokąd zmierzasz. W tym kiepskim mieście wszystko zależy od jednej osoby, która niestety nie jest nieskazitelna. W Sądzie I Prokuraturze jarocińskiej nic się nie załatwi. Albo umarzają, albo przekazują do innych miast. Przekazanie sprawy urzędników Starostwa do Ostrzeszowa najlepiej pokazuje pewien układ. Takie to typowo jarocińskie. Niestety.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fałsz i obłuda pisuarów jarocińskich
6 miesięcy temu ocena: 100%  113
"w sądzie i prokuraturze jarocińskiej nic się nie załatwi" Pisuarku to zdanie obnażyło wasze pisuarskie jarocińskie podejście do wymiaru sprawiedliwości. Co masz na myśli? Żeby uniewinniać waszych pisuarskich działaczy i skazywać tych wszystkich na których piszecie doniesienia, czyli waszych oponentów politycznych? Lokalnie nie dajecie rady stąd telefony i wizyty w Warszawie? Niektórych odwiedzacie trzykrotnie jak derkę kolderkę?
~ Cfn
6 miesięcy temu ocena: 100%  112
A ty tyle doniesień piszesz, a oni umarzają? Biedactwo. A myśleliście że jak pusiorki powiatowe coś podpiszą to w prokuraturze od razu staną na baczność i od razu akt oskarżenia pójdzie do sądu? A jak ktoś z was będzie przedmiotem śledztwa to od razu będzie umorzone? Uwierzyliście TVNowi że prokuratury są pisowskie? I stąd te wnioski? Dlatego Serdytkowski w tak ciężkim szoku że POP Mirunio musi się w sądzie tłumaczyć i dlatego nawet za reformami wymiaru sprawiedliwości wiecuje.
~ Co za matoł...
6 miesięcy temu ocena: 100%  111
Syr.. dytkowski skończ już z tymi sądami wybrańcu i przedstawicielu narodu jarocińskiego. Po to się wykluczają i sprawy są przenoszone żeby właśnie taki matoł jak ty nie pluł później na sędziów. Osoby udzielające się politycznie, piastujące urzędy publiczne mają często kontakt służbowy z wymiarem sprawiedliwości i ktoś potem mógłby podważać stanowione wyroki i dlatego się wykluczają. Potem byś był pierwszy który by na nich "pluł" gdyby tego nie zrobili.
~ Tyle i aż tyle
6 miesięcy temu ocena: 100%  110
Prawdę nazywasz pluciem. Mam świadomość że prawda boli najbardziej. Jeśli coś nie jest prawdą to możesz zgłosić komentarz. Niewygodna prawda to niestety nie powód do kasowania wpisu. Wiem, wy politycy byście chcieli żeby wam tylko laurki wypisywać. Niestety, cenzura skończyła się w 89 roku. Tak więc na koniec rada: WYSTARCZY BYĆ PRZYZWOITYM. ZACHOWYWAĆ SIĘ UCZCIWIE. I WYCIAGAĆ KONSEKWENCJE W STOSUNKU DO TYCH Z WASZEJ BANDY KTÓRZY SIĘ DO TYCH ZASAD NIE STOSUJĄ.
~ Urzędas
6 miesięcy temu ocena: 0%  109
Rynsztok moralny to jest to co tu niektórzy wypisują, również z niskich pobudek szukający sensacji i poklasku jacy to niby oni są uczciwi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do drukary
6 miesięcy temu ocena: 100%  108
Rynsztok moralny to jest zwolnienie dyscyplinarne dwóch pracowników z powodów politycznych z rażącym naruszeniem prawa, składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań, oszustwo na szkodę powiatu o zawartości listu Pana Szczepaniaka nie wspominając.
~ Prawi inaczej
6 miesięcy temu ocena: 100%  107
Zadbali o RODO. Zamiast nazwisk literki. To pierwszy etap. Następnym etapem może być nadawanie pseudonimów. Składajcie propozycje. Np. Dziad, Pershing, Panama Przeróbki Krawieckie, Pisarz Listów, Załatwiacz Błahostek, Ubecki korzeń
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krawiec z Panamy
6 miesięcy temu ocena: 100%  106
Szewczyk Dratewka
~ Fałsz i obłuda
6 miesięcy temu ocena: 100%  105
Szvzerbata Taca
~ Panama papers
6 miesięcy temu ocena: 100%  104
Złodziej batoników.
~ Mirosław D. Jacek Sz. Witold B.
6 miesięcy temu ocena: 95%  103
Niezły bajzel w tym powiecie. Lidia a wg ciebie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Urzędas
6 miesięcy temu ocena: 6%  102
Ci Panowie, niestety nie mają jak na razie prawomocnych wyroków, co niektórzy nie mogą się wprost doczekać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracodawca
6 miesięcy temu ocena: 98%  101
W du.... mam czy będą mieli wyroki czy nie. Oczekuje od ciebie Lidio Czechak że wylecą z urzędu i nie będą utrzymywani z pieniędzy podatników.
~ Rynsztok moralny
6 miesięcy temu ocena: 95%  100
A w twojej opinii (akt oskarżenia jest jawny) składali fałszywe zeznania czy nie? W świetle zebranego materiału dowodowego czyli nagrań i zeznań świadków. W mojej opinii sprawa jest bezsporna że kłamali. I to ich dyskwalifikuje jako urzędników. Bo te ich kłamstwa były dodatkowo z niskich pobudek, politycznych. I nie ma tu nic do rzeczy czy ich skarżą czy nie. Sprawa jest bezsporna. Gdyby ich pracodawcą była osoba o wysokich standardach moralnych, to już by nie pracowali. Wystarczy być przyzwoitym wobec wyborców. Niestety tego brakuje.
~ Polacy nic się nie stało
6 miesięcy temu ocena: 95%  99
Rozumiem, że Ci panowie nadal pracują w powiecie zarządzanym przez Lidię Czechak. Rozumiem, że Mirosław D. nadal jest radnym z Pis. Nikt go z partii nie wyrzucił. Pani Lidio warto się zastanowić nad własną moralnością. O przyzwoitości wobec wyborców nie wspomnę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mają do tego prawo. Kto im coś zrobi?
6 miesięcy temu ocena: 100%  98
W pis Jarocin widocznie są niskie standardy moralne i etyczne. Więc Mirek nadal będzie prominentnymi działaczem PiS, a pracownicy którzy są podejrzani o składanie fałszywych zeznań w postępowaniu prokuratorskim nadal będą pracować.
~ Ten news plus ten aktualny daje pełny obraz powiatu
6 miesięcy temu ocena: 92%  97
http://m.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-powiecie-aktualizacja,110165.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PATOLOGIA
6 miesięcy temu ocena: 96%  96
DEGRENGOLADA
~ Misja i idealizm
6 miesięcy temu ocena: 86%  95
Odnowa moralna jarocińskiego PISu powinna być jak najszybciej wdrożona. Z tych dwóch newsów przebija się jakiś patologiczny obraz powiatu. Konieczne zmiany. W PiS Jarocin są naprawdę przyzwoici ludzie. Wystarczy przekazać im stery rządzenia powiatem i będzie dobrze.
~ Znikający artykuł
6 miesięcy temu ocena: 74%  94
W Internecie nic nie ginie. Szanowna redakcjo dlaczego zniknął artykuł pt. " Miejski radny nie jest już podwójnym dyrektorem" ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto ci pisał maturę? Pamiętasz jeszcze?
6 miesięcy temu ocena: 45%  93
Trochę logiki. Zarzucasz, że zniknął artykuł z internetu. Żeby zdanie wcześniej twierdzić że w internecie nic nie ginie. Tyś musisz być kiblowicz licealny Gonada.
~ Znikający artykuł
6 miesięcy temu ocena: 70%  92
Zniknął artykuł o rezygnacji jednego z dyr z ZJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Drukarnia
6 miesięcy temu ocena: 65%  91
Przed chwilą czytałem. Więc nie siej fermentu.
~ WES KREWEN
6 miesięcy temu ocena: 44%  90
Żenujący wpis o pojawiającym się artykule - nawet jak na Kelnera. WSTYD, WSTYD, WSTYD!!!
~ Kelner Hau Hau
6 miesięcy temu ocena: 63%  89
Ale ten Kelner wyszczekany. Jeszcze.
~ Cd
6 miesięcy temu ocena: 69%  88
A raczej zanikającym rozumku
~ Pojawiający się artykuł
6 miesięcy temu ocena: 42%  87
Jak dalej będziesz pisał takie pierdy, to pojawi się artykuł o twoim znikającym rozumku
~ Urzędas
6 miesięcy temu ocena: 57%  86
Dobrze, żeby GJ podawała prawdziwe informacje. 3 marca stawiła się w Sądzie tylko jedna osoba. To fakt. Osoba ta jednak dobrowolnie zrezygnowała sama z poddania się karze i poprosiła Sąd o przeprowadzenie rozprawy w dniu 24 czerwca 2020 roku. To tyle co do faktów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do urzędasa
6 miesięcy temu ocena: 100%  85
Sędzia nie zgodził się na dobrowolne poddanie się karze o które wnioskował prokurator. Prokurator żeby o to wnioskować musi mieć zgodę podejrzanego. Bez tej zgody nie może wnioskować do sądu. Jeśli sędzia się nie zgodził, to oskarżonemu nie pozostało nic innego jak zrezygnować z dobrowolnego poddania się karze. Więc nie rób z tego wielkiego halo.
~ Zbychu
6 miesięcy temu ocena: 29%  84
Lokalni opaleni się niecierpliwią? Tak takie działania przeciw PIS obojętnie czy lokalnie czy na szczeblu centralnym szkodzą A Dudzie. Przestańcie wreszcie pisać o jakimś liście i bić pianę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Zdzichy
6 miesięcy temu ocena: 87%  83
Może załapiesz jak w TVN fakty 10 minut poświęcą wam o 19tej i na pierwszej stronie gazety będziecie mieli artykuł. I nie będzie to o zakazie obchodzenia imienin e starostwie za czasów Teodora z PSL, waszego koalicjanta.
~ Do Zdzichy
6 miesięcy temu ocena: 79%  82
A ty ciągle o sobie i lokalnym grajdołku. Tu walka idzie o to kto będzie prezydentem. A nie o jakieś lokalne podjazdówki. Ale ty tempaku lokalny nigdy tego swoim rozumkiem nie ogarniesz.
~ imćja
6 miesięcy temu ocena: 19%  81
co chwilę piszą o jakimś liście. Gdzie ten list lub gdzie te liście ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Człowiek z liściem na głowie
6 miesięcy temu ocena: 80%  80
Zaraz ci ktos sprzeda liścia to już bedziesz zorientowany.
~ Ręce opadają
6 miesięcy temu ocena: 78%  79
Tu idzie walka czy PiS będzie mógł dalej reformować kraj i odsuwać w dalszym ciągu esbecję i komuszków od wpływów w różnych instytucjach, a co co widać w komentarzach zajmują się swoim lokalnym bagienkiem typu kto będzie starostą czy Lidia Czechak czy może ktoś inny. Żenada. Totalna degrengolada. Jak najszybciej ich rozwiązać żeby dalej nie szkodzili wizerunkowi PISu i Andrzejowi Dudzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytamy czy pis pokazuje środkowy palec wartościom i przyzwoitości?
6 miesięcy temu ocena: 91%  78
pani starościno Lidio Czechak, czy jest pani dumna z tego jeżeli to prawda, że jak tutaj piszą w komentarzach prezydencki minister Andrzej D. może sprawić że opisana kryminalna sprawa w starostwie,i jak wynika z listu Jacka Sz. także z pani udziałem zostanie zamieciona pod dywan?! z takich znajomości jesteście w tym waszym pisie dumni??? to tak sprawuje się państwowe urzędy wg PISu za pieniądze podatników? taka jest wasza moralność? macie wstyd pani starościno Czechak? a chociaż trochę przyzwoitości? i wy siadacie w pierwszych ławkach w kościołach i składacie kwiaty na ważnych wydarzeniach państwowych? to pogarda dla ludzi, to widać tę waszą pogardę na waszych uśmiechniętych gębach, wstydzę się i brzydzę pisu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uuuuu
6 miesięcy temu ocena: 100%  77
Dowody były tak mocne, że nie było wyjścia żeby nie pojawił się akt oskarżenia prokuratury. Nagrania etc w końcu Polska to nie Korea Północna. To jeszcze niczego nie przesądza. Poczekajmy za wyrokiem.
~ K3
6 miesięcy temu ocena: 0%  76
Przecież widzisz, że nie jest zamieciona i nie jest zamiatana, normalnie toczy się postępowanie, są postawione zarzuty, są rozprawy. Sam sobie odpowiedz, czy gdyby sprawa miała byś zamieciona pod dywan, to czy prokurator, podległy służbowo Zbigniewowi Ministrowi, postawiłby jakiekolwiek zarzuty?
~ 49,95
6 miesięcy temu ocena: 94%  75
Już raz m. in. przez działaczy lokalnych z Jarocina PiS krajowy przegrał senat. Bo w powiecie jarocinskim senator Wojtyła przegrał o tyle głosów ile w całym okręgu. Bo nic nie zrobiliście dla Wojtyły. Konsekwencji oczywiście żadnych nie ponieśliście, bo znacie takie osobistości jak Dera "załatwiacz". Niech dalej PiS krajowy nic nie robi ze strukturami PiS w Jarocinie to żeby nie skończyło się z Dudą jak z Wojtyłą. Ze zabraknie parę głosów. I platfuski i komuszki będą szampana w maju otwierać. Naprawdę w pis kolesiostwo jest ważniejsze niż przyszłość Polski.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwolennik PiS
6 miesięcy temu ocena: 89%  74
Jak do tego dojdzie to tego co odpowiada za Okręg kaliski w PiS ie za jaja będzie trzeba.......
~ Tefałeny
6 miesięcy temu ocena: 90%  73
Cisza przed burzą. Jeszcze za wcześnie. Odpalą w kwietniu.
~ Zwolennik PiS
6 miesięcy temu ocena: 83%  72
Jak wiedza o liście i Mirosławie D. się rozniesie to opozycja to tak z wykorzystaniem TVN i wyborczej rozdmucha że Prezydent Duda może stracić 1,2 %. Tak ważnych na miarę zwycięstwa albo porażki. Jak najszybciej decyzje. Aferzyści wynocha z Partii PiS
~ Zbychu
6 miesięcy temu ocena: 18%  71
No i co ZJ ? Dera pozamiatał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żebym nie był prorokiem
6 miesięcy temu ocena: 100%  70
Chyba siebie i nie daj Boże Prezydenta Dudę
~ Będzie dobrze
6 miesięcy temu ocena: 96%  69
Z takimi znajomościami niech Pani się nie martwi że lokalni działacze poczuli krew i szczerzą kły. Powarczą (chociażby tu na portalu), ale ugryźć się nie odważą.
~ Będzie dobrze
6 miesięcy temu ocena: 94%  68
Kto nie z Mieciem tego zmieciem. Trzeba trzymać z Andrzejkiem Derką, bo on z Solidarnej a oni rządzą w Wymiarze Sprawiedliwości i do tego z naszego fyrtla z Ostrowa Wlkp a tam siedzibę ma Prokuratura Okręgowa. Pani Lidko Czechak naprawdę zazdrościmy Pani kolegi. Dobrze wiedzieć że jest Pani z nim na Ty. Nawet wspierał Panią w kampanii na burmistrza w 2010. Więc będzie dobrze. Wg mnie nie musi się Pani niczym martwić. Pokrzyczą, pokrzyczą i zapomną. Byle do wyborów dotrwać i żeby Andrzejek nadal pracował tam gdzie pracuje. Alleluja i do przodu.
~ Załatwiacz dera kołdera
6 miesięcy temu ocena: 97%  67
Pisowcy jak to krzyczeliście na sędziego z Gdańska? Przypomnę "sędzia na telefon". Jak uważacie oszustwo na szkodę powiatu, składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań to "błahostka"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Reformatorzy
6 miesięcy temu ocena: 100%  66
Niezawiśli będą mieli okazję wykazać się swoją niezależnością. Ale będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bo dwóch z trzech to działacze PiS. Co prawda jeden zdradził i go wywalili, ale nie wiadomo kogo zna. Może trzeba by jako obserwatorów procesu wezwać ONZ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do hejterów
6 miesięcy temu ocena: 86%  65
Gdyby nie było afery z listem otwartym pracownika Starostwa to by nie było tematu. Ale jest i trzeba działać. I wyjść poza czubek własnego nosa. Dość egoizmu. Dla dobra partii. I dla dobra Pana Prezydenta Dudy. Zmiany są konieczne. Inaczej komuniści nas rozjadą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
6 miesięcy temu ocena: 91%  64
Daj spokój z dudusiem :) nie bądź śmieszny :)
~ praca u podstaw
6 miesięcy temu ocena: 95%  63
Malina czy ty jesteś aż tak głupi, ze w komentarzach nie przewijałeś sie tyle czasu a teraz walisz sobie z imienia i nazwiska odnowiciela ? Jedź do szpitala w Kościanie ale Gnieżnie i podawaj sie za staroste to cie bez kolejki NFZ przyjmą. Zabierz ze sobą tych 2 co wymyśliłeś sobie jako trio.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wprowadzający do pis
6 miesięcy temu ocena: 90%  62
Przepraszam czy ktoś może podać 2 co poparło wpis w poczet członków PIS Jacka Sz. rzecznika ? kto był ojcem i matką wprowadzająca? bo w przypadku b. Starosty matką wprowadzającą był Mirek a ojcem Januszek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do POP
6 miesięcy temu ocena: 93%  61
Lidzia i Janusz
~ POP podstawowa organizacja partyjna
6 miesięcy temu ocena: 92%  60
I kto wprowadzał Mirosława D. To mogłoby być ciekawsze.
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 78%  59
Henryk Szymczak ustabilizował sytuację finansową w szpitalu po rządach Mazurka i Martuzalskiego. Za chwilę odda do użytkowania oddział położniczy. Myślę że powiat pod jego rządami pięknie by się rozwijał dla dobra społeczeństwa. A wiedzę którą posiadł zarządzając szpitalem pozwoliłaby mu merytorycznie nadzorować swojego następcę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pogodynka
6 miesięcy temu ocena: 83%  58
Ola chyba za dużo wypiłaś, a może coś jeszcze? modlisz się też do tego pana na kolanach, którego wynosisz pod niebiosa?
~ DO WARSZAWIAKÓW CZYTAJĄCYCH KOMETARZE OLI - OTÓŻ OLI SIE WE ŁBIE PIERDOLI ON BYŁ W RADZIE NADZORCZEJ SZPITALA I DOPROWADZIŁ DO DŁUGÓW. USTABILIZOWAŁ NIE ON A POWIEAT DAJĄC KOLEJNE MILIONOWE KROPLÓWKI ZAMIAST INWESTYCJI
6 miesięcy temu ocena: 96%  57
osiagnięcia henjia
~ KRUS
6 miesięcy temu ocena: 96%  56
A Ty radny Zbyszek Surdykowski też po trupach Lidzi i Januszka którzy cie nakarmili wraz z rodziną pujdziesz z kolega Twoimm najlepszym łapiąc sie na jego slogany o zarzadzei powiatu byś mógł za niego robić a on brylować ? czy będziesz wierny tym którym to zawdzieczasz co masz ?
~ Post PZPRowski kierownik urzędu rejonowego - ewakuacja ze szptala nawet po trupach Lidzi i Januszka tych co go dali na piedestał
6 miesięcy temu ocena: 89%  55
Nie osmieszaj sie hendryk
~ Do Januszka
6 miesięcy temu ocena: 89%  54
Chyba widzisz Januszek ze nie tylko ooo ni ale i malina w ciebie wali co ? ciebie idzie jeszcze znieść mimo twych poczynań ale maline ?
~ Maliniak
6 miesięcy temu ocena: 91%  53
Szymczak co ty ustabilizowałeś ? Szpital chyba 2 lata temu rozbodowany o pustostany . Nikt w pis a szczególnie Januszek nie bierze cie juz pod uwagę bo nie jestes radnym tj nie jestees potrzebny. Życze ci aby Mirek jeszcze raz cie odwołał. To ty szymczak byłeś w radzie nadzorczej i doprowadziłeś do zapaści szpitala -brałeś za to kase i ponosisz odpowiedzialnosc za długi z ksh. Piszesz tu aby w Warszawce widzie ze ktoś cie popiera a chcesz uciec ze szpitala przepraszam nie uciec bo juz utykasz.
~ !
6 miesięcy temu ocena: 82%  52
Działacz jedyną osobą która może te odnowę moralną dokonać to członek PIS z Jaraczewa Pan Paweł Kołek.
~ Działacz
6 miesięcy temu ocena: 93%  51
Działacze PiS (byli i obecni): Lidia Czechak, Mirosław D., Jacek Sz., Janusz Krawiec powinni zastanowić się nad swoją moralnością.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
6 miesięcy temu ocena: 92%  50
popieram Działacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Paki stan
6 miesięcy temu ocena: 88%  49
Pan Paweł Kołek nie ma poparcia w pisie jakie ma Henryk Szymczak. Więc nie przejdzie. A Henryk jest szanowany również w PSL. A to warunek konieczny aby zostać starostą.
~ !
6 miesięcy temu ocena: 83%  48
Działacz jedyną osobą która może te odnowę moralną dokonać to członek PIS z Jaraczewa Pan Paweł Kołek.
~ Działacz
6 miesięcy temu ocena: 83%  47
Ostatnia szansa na odnowę moralną PISu.
~ pseudo działacz dla dobra ogółu = swojego i krewnych
6 miesięcy temu ocena: 95%  46
Jak piszesz słowo działacze to podaj choć 1 przykład ich działalności bo ja po za własną ich kabzą żadnego nie widzę.
~ Działacz
6 miesięcy temu ocena: 67%  45
Henryk Szymczak jedyną nadzieją lokalnego PiS na odnowę moralną. Panie Henryku najwyższy czas wziąć odpowiedzialność za losy PISu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
6 miesięcy temu ocena: 78%  44
Działacz jedyną osobą która może te odnowę moralną dokonać to członek PIS z Jaraczewa Pan Paweł Kołek.
~ też mi autorytet
6 miesięcy temu ocena: 88%  43
Malina a ty co konronowirus cie juz dopadł że bredzisz ?
~ znajoma
6 miesięcy temu ocena: 83%  42
pani Kasiu i po co to pani było, tak chciała pani mieć władzę, a teraz ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacku, przegrywasz 0:1
6 miesięcy temu ocena: 82%  41
Dziwię się że wyroków nie będzie przed majem. Mogliby wtedy jeszcze starać się o o ułaskawienie u Prezydenta. A po wyborach nie jest pewne kto zostanie Prezydentem. Można wnioskować że nic w Warszawie nie załatwili, nawet przyszpieszenia wyroku. Czyli jednak chyba list zawierał nieprawdę, że "załatwione".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ponad prawem
6 miesięcy temu ocena: 81%  40
Wystarczy telefon do Andrzejka Derki i "załatwione"? Oszustwo, składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań to "błahostka"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Januszek z Panamy
6 miesięcy temu ocena: 83%  39
Derka Kołderka uruchomiony i mogą im skoczyć "niezależni i niezawiśli"
~ mieszkanka Jarocina
6 miesięcy temu ocena: 78%  38
wybiło szambo w powiecie ochlapało wielu a ci chodzą uśmiechnięci i uczestniczą w publicznych uroczystościach, czy w ich domach nie mówiło się o wstydzie, o honorze nie wspomnę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
6 miesięcy temu ocena: 80%  37
to będzie koniec kariery politycznej pani L. Czechak i K. Szymkowiak, bo jeżeli zarzuty się potwierdzą to kto im jeszcze zaufa? I daj Boże żeby tak było
~ Józek
6 miesięcy temu ocena: 69%  36
Normalny, ale chyba inaczej. Skoro w ogóle porównujesz poważne zarzuty mające swój opis zarówno w kodeksie cywilnym jak i karnym zawartym w liście powiatowego rzecznika dotyczącego działań obecnego zarządu powiatu, do oświadczenia w którym facet któremu notabene powiedziano że musi odejść z pracy w którym ocenia czyjś charakter.
~ Normalny
6 miesięcy temu ocena: 44%  35
Kelner, Kelner. Szambo to wybiło, ale piętro wyżej i Ty, precyzyjniej Ty oraz Twój kolega, gracie pierszoplanowe role w kiepskiej komedii pod nazwą "kto miał lepszy dostęp do szefa" . Przebijacie kolejne poziomy żenady, śmieszności i niekompetencji. Normalnych ludzi Wasz cyrk zwyczajnie męczy. Idźcie precz!
~ Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść. Miejcie honor
6 miesięcy temu ocena: 77%  34
Januszu Krawcu, Lidio Czechak, Janie Szczerbaniu najwyższy czas podjąć honorową decyzję i złożyć rezygnację. Z członkostwa z PiS. Oraz z piastowanych urzędów. List otwarty całkowicie was kompromituje. I nie mam na myśli tylko jego treści. Sam fakt napisania listu przez rzecznika prasowego powiatu i działacza PiS kompromituje wasze środowisko polityczne. Nie wspominając o nagraniach kandydata na radnego powiatowego startującego z list PiS będącymi dowodem w sądzie oraz zarzuty prokuratorskie dla dwóch waszych działaczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
6 miesięcy temu ocena: 95%  33
Czekam na to. Jak można być tak obludnym??? Z uśmiechem na ustach pozwać do zdjęć w bagnie stojąc po pas. W głowie się nie mieści. Wszyscy niby tacy prawi i sprawiedliwi. "Prawdziwi Polacy, patrioci" bez skazy z chrześcijańskimi morałami na każdą okoliczność. WSTYD!
~ (...)
6 miesięcy temu ocena: 95%  32
oni sami od koryta nie odejdą. Gdzie mogli by ściemniać ? ich może nowa władza odsunąć i osądzić.
~ Sowa i przyjaciele
6 miesięcy temu ocena: 79%  31
Nadal pracują w starostwie powiatowym w Jarocinie zarządzanym przez Lidię Czechak? Czyżby posiadali wiedzę która ogranicza decydentów przed podjęciem męskiej decyzji? Analizując treść listu otwartego rzecznika prasoweego powiatu chyba tak dotychczas było.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prokurator
6 miesięcy temu ocena: 61%  30
Bardzo wnikliwie... marginalzowana sprawa związana z sytuacja w mieście, rozkładówka o niby aferze w powiecie i obszerna propagandową wkładka opalonego. Ciekawe ile miasto i spółki za nią zapłaciły? Pewnie informacja publiczna może gazeta o tym napisze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Januszek
6 miesięcy temu ocena: 68%  29
Zajmij się lepiej działaczami PiS bo albo nagrywają albo piszą listy otwarte o brudach w rodzince pisowskiej lokalnej. Przeanalizuj treść listu i lepiej zacznij pisać doniesienia do prokuratury na działaczy PiS, a nie tracisz czas na wypisywanie farmazonów na tym portalu.
~ Prokurator
6 miesięcy temu ocena: 68%  28
Może napiszecie o akcjach w urzędzie u Pawlickiego. Jeden chaos i ciekawe oświadczenie byłego zastępcy Roberta. Wkładka do gazety uciszać sprawy miejskie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do działacza PiS
6 miesięcy temu ocena: 81%  27
Nie podszywaj się pod prokuratura. To karalne. Za dużo się naoglądałeś TVN gdzie twierdzą że prokuratury są pisowskie?
~ Dźwiękowiec
6 miesięcy temu ocena: 74%  26
Widzę nerwowość w rodzince pisowskiej lokalnej. Jeszcze was struktury krajowe nie posprzątały za szkodzenie kampanii prezydenta Dudy?
~ Redakcja
6 miesięcy temu ocena: 39%  25
Wyjątkowo mało wnikliwie przejrzał pan nasze ostatnie wydanie. Polecamy lekturę, poruszamy ta również tematy, o których pan pisze. Miłego dnia.
~ Czytelnik
6 miesięcy temu ocena: 15%  24
Do zobaczenia w prokuraturze hejterzy! Kolejny raz redakcja nie panuje nad hejtem. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pegasus
6 miesięcy temu ocena: 100%  23
A co? Dzwoniłeś do nominantów partyjnych z ABeCadła, aby uruchomili PEGASUSA?
~ ooo weż sie czytelnik za robotę bo z roboty piszesz
6 miesięcy temu ocena: 86%  22
Art. 213. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.
~ Powiatowy rynsztok
6 miesięcy temu ocena: 79%  21
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz.
~ Mirosław
6 miesięcy temu ocena: 75%  20
Weź pisiorku lepiej zamilcz i się bardziej nie pogrążaj. Cenzurę zlikwidowano w 89. Wiem prawda boli. I będzie boleć. Ust nie udało się zamknąć rzecznikowi prasowemu, to teraz próbujesz portalowiczom?
~ Michu
6 miesięcy temu ocena: 82%  19
A pani Czechak poniesie jakieś konsekwencje?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ala
6 miesięcy temu ocena: 77%  18
OCZYWIŚCIE, PONIESIE KONSEKWENCJE, OCZYWIŚCIE NIE Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ, Z PEWNOŚCIĄ TO JEST JEJ KONIEC KARIERY POLITYCZNEJ, TO SZAMBO KTÓRE WYBIŁO W STAROSTWIE UFAJTAŁO WIELU, TAKŻE LIDIĘ CZECHAK.
~ Reforma wymiaru sprawiedliwości
6 miesięcy temu ocena: 74%  17
Trzeba zadzwonić do Dery. On może wiedzieć.
~ Xyz
6 miesięcy temu ocena: 73%  16
Tomasza Gogulskiego usunęli z Pis w XII. 2017. Bo zarzucał działaczom układy i kolesiostwo. Przyjęli innego którego wystawili na listy PiS do powiatu i ich ponagrywał. A kolejny którego przyjęli napisał o nich list otwarty. Porażka ci lokalni działacze PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ APEL DO PANA TOMASZA!!!!!!
6 miesięcy temu ocena: 88%  15
No to trzeba poprosić Pana Tomasza żeby wycenzurowaną wypowiedź przez gazetę Jarocinska teraz upublicznił. Panie Tomaszu PROSIMY!
~ (...)
6 miesięcy temu ocena: 93%  14
za knując (...) w tych kropkach było lepsze precyzyjne oświadczenie i opisane mechanizmy w pis niż list Jacka S. ... ale gazeta sktóciła.
~ Z newsa gazety jarocińskiej
6 miesięcy temu ocena: 80%  13
Z oświadczenia Pana Tomasza Gogulskiego: "... stosując podwójne standardy, Janusz Krawiec, któremu wiele razy w życiu pomogłem ale ten podziękował mi w swoisty sposób - knując. (…)"
~ Z newsa gazety jarocińskiej
6 miesięcy temu ocena: 75%  12
Z oświadczenia Pana Tomasza Gogulskiego: "Pis jako założenia nie jest zły tylko ludzie w pis są nieodpowiedni. W PiS Jarocin jest wiele patologii i to na pewno nie dobra zmiana dla społeczeństwa i nie rozwój, a marazm i układy."
~ Jaśmin
6 miesięcy temu ocena: 5%  11
do ~ Xyz : jakim prawem popaprańcu piszesz pełne nazwiska? ten pan jest osobą prywatną nie publiczną, rozumiem sukinsynu że przeprosisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sam się ukrywasz pod jakimiś literkami tchórzu śmierdzący bo brakuje ci odwagi cepie
~ Z Panamy
6 miesięcy temu ocena: 68%  10
Januszek ewidentnie sobie nie radzi.
~ Mariolka
6 miesięcy temu ocena: 95%  9
Po co sobie tak utrudniać życie, nielepiej uczciwie żyć... Bez sumienia w spokoju... Chyba za mało życie ich dobilo... Na każdym kroku sa problemy w codziennym życiu i jeszcze sobie dokładać... Nie rozumiem po co...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rynsztok
6 miesięcy temu ocena: 95%  8
Być przyzwoitym to dla nich nieosiągalne. Himalaje..... Nie ten standard etyczny i moralny.
~ DNO
6 miesięcy temu ocena: 95%  7
Jak ich wyrzucić z pracy jak samemu może się być za chwilę w analogicznej sytuacji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz
6 miesięcy temu ocena: 81%  6
Skandal jak to długo trwa w sądzie. Przecież sami się przyznali. Minister Ziobro ma racje aby porządek z tą Kastą zrobić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nowy układ
6 miesięcy temu ocena: 76%  5
Po wyborach prezydenckich wszystko będą mieli w pompie. Więc grają na czas.
~ Gdzie standardy etyczne i moralne z którego znany jest PiS?
6 miesięcy temu ocena: 77%  4
Jacek S po odczytaniu jego listu otwartego został usunięty z Pis. Wcześniej zarzuty mu postawione lokalnym pisowcom nie przeszkadzały. Mirosław D. który ma więcej zarzutów czy oprócz składania fałszywych zeznań jeszcze nakłanianie do składania fałszywych zeznań i oszustwo nadal jest członkiem PiS. Lidio Czechak, Januszu Krawcu naprawdę uważacie że wszystko jest ok?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzinka pisarzy
6 miesięcy temu ocena: 72%  3
Może boją się kolejnego listu otwartego tym razem wujka Jacka Sz.?