ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Urzędnicy przed sądem z prokuratorskimi zarzutami

2 miesiące temu    5.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 138 ocen 14 / 14%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Prokurator oskarżył ich o składanie fałszywych zeznań w toku śledztwa. Chcieli dobrowolnie poddać się karze, ale sąd się nie zgodził. Dlatego ruszył proces. Na ławie oskarżonych znaleźli się dwaj urzędnicy Starostwa Powiatowego w Jarocinie - Jacek S. i Witold B.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W związku z tymi samymi wydarzeniami sądzony jest także były wicestarosta Mirosław D.

 

 

Wszyscy trzej w 2018 roku zostali wezwani do Sądu Pracy w Kaliszu w charakterze świadków w sprawie, którą wytoczył Przemysław Masłowski, dyscyplinarnie zwolniony z pracy dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie [o finale tej sprawy przeczytasz TUTAJ].

 

 

[zastępca burmistrza Jarocina zrezygnował - więcej szczegółów TUTAJ]

 

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że powiatowi urzędnicy - Mirosław D., Jacek S. i Witold B. - chcąc odsunąć w czasie wydanie wyroku, który mógłby być niekorzystny (zbliżała się kampania przed wyborami samorządowymi - przyp. red.) zgłosili się na szkolenie, które miało się odbywać w tym samym terminie co rozprawa. Zostało ono jednak odwołane.

 

 

Oskarżeni twierdzili, że o odwołaniu dowiedzieli się zbyt późno i do sądu w Kaliszu nie zdążyli dojechać. Do przedstawienia takiej wersji miał nakłaniać Mirosław D. Skutkowało to oskarżeniem o składanie fałszywych zeznań w postępowaniu prokuratorskim.

 

 

[dyscyplinarnie zwolniony sekretarz powiatu wrócił do pracy z bardzo duzym odszkodowaniem - o tym czytaj TUTAJ]

 

 

Żeby tego było mało, Mirosław D. pobrał z jarocińskiego starostwa kilometrówkę na wyjazd szkoleniowy do Poznania, co zostało uznane za oszustwo na szkodę urzędu.

 

 

Po tym, jak Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie postawiła im zarzuty, wszyscy trzej chcieli dobrowolnie poddać się karze. Ostrzeszowski sąd rejonowy (sprawa tam trafiła, kiedy z jej prowadzenia wycofał się Jarocin - przyp. red.) nie zgodził się na to i po nowym roku rozpoczną się procesy.

 

 

[wiceburmistrz Jarocina zdradza szczegóły przyczyn swojej rezygnacji - więcej przeczytasz TUTAJ]

 

 

Pierwsza rozprawa odbyła się 11 lutego, przeciwko byłemu wicestaroście, a obecnie powiatowemu radnemu PiS - Mirosławowi D. [więcej szczegółów TUTAJ]. Sąd przesłuchał świadków i podał termin następnego posiedzenia - 3 kwietnia.

 

 

Druga rozprawa miała miejsce 3 marca. Na ławie oskarżonych zasiadło dwóch urzędników starostwa. Jednym z nich jest Jacek S. - ten sam, który napisał list otwarty do radnych powiatowej opozycji. Został on odczytany na ostatnim posiedzeniu rady w miniony czwartek.

 

 

Jacek S. opisuje w nim swoje obserwacje tego, jak funkcjonuje władza w powiecie i jak doszło do postawienia mu zarzutu składania fałszywych zeznań. Nie dość tego stawia szereg zarzutów i oskarżeń wobec najważniejszych osób ze starostą Lidią Czechak, jej zastępczynią Katarzyną Szymkowiak oraz byłym wicestarostą Mirosławem D. na czele [szczegóły TUTAJ].

 

 

[nowy dyrektor niespoedzewanie zwolnił się z urzędu - szczegóły sprawy TUTAJ]

 

 

Drugim oskarżonym, na którym ciążą zarzuty składania fałszywych zeznań jest inny pracownik starostwa - Witold B.

 

 

Posiedzenie sądu w sprawie obu tych oskarżonych odbyło się 3 marca. Stawił się tylko jeden z nich - Witold B. Sąd nie przychylił się do wniosku o dobrowolne poddanie się karze i wyznaczył rozprawę na środę - 24 czerwca na godzinę 9.15.

 

 

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej już w sklepach, a w nim - kliknij TUTAJ

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 2 głosów: 14 (14%) 12 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (138)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fdfdfdgd
5 dni temu 138
It's very good post which I really enjoyed reading. It is not everyday that I have the possibility to see something like this. https://apkxyz.com/apk/share-m...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna42
2 miesiące temu 137
Zawartość tej strony artykułu uważam za dość interesującą i przydatną dla mnie, dziękuję za udostępnienie http://redball5.net/cannon-basketball-3
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ przyjaciele powstańców
2 miesiące temu ocena: 78%  136
Ja mam w nosie wszelką zgodę tego pana na cokolwiek. On nagrywając też nie pytał nikogo o zgodę. Jego nazwisko co najwyżej może być upublicznione w kontekście hańby i nieprzyzwoitego zachowania. On jest osobą prywatną jak napisano tylko publicznie i z zemsty obnaża swoje niegodne zachowanie urzędnika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Idź spać
2 miesiące temu ocena: 95%  135
Jacek Sz. Jest ofiarą własnej nienawiści do ludzi. Skarżył. Obrażał. Donosił. Pozbawił pracy innych. Teraz jest zdziwiony. SZCZEPAN KARMA WRACA!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 345
2 miesiące temu ocena: 84%  134
Wystarczyłaby konferencja prasowa na drugi dzień starosty Lidii Czechak i zdementowanie tych informacji. Z jednocześną informacją że przygotuje pozew o zniesławienie funkcjonariusza publicznego. Niestety tego zabrakło
~ qaz
2 miesiące temu ocena: 24%  133
Poddaję w wątpliwość te wypociny Szczepaniaka. Nie wiem na ile wiarygodne i obiektywne są w kontekście jego złej formy psychicznej (sam to napisał). Większość to pomówienia bez dowodów. Oczekujecie, że ci których opisał będą teraz udowadniali, że nie są wielbłądami? Powinien zgłosić to do prokuratury, zamiast przy pomocy radnych opozycji robić szopkę na sesji.
~ Rzecznik prasowy to medialna reprezentacja organu któremu rzecznikuje
2 miesiące temu ocena: 100%  132
A ten list rzecznika prasowego powiatu odczytany na sesji powiatowej to było oficjalne stanowisko zarządu powiatu? Czy aby na pewno? Bo nikt z zarządu powiatu tego nie zdementował i nie zaprzeczył.
~ Pan Bóg wie co robi
2 miesiące temu ocena: 100%  131
TO PRAWDA, NIECH TEN CAŁY JACUŚ PRZYPOMNI SOBIE SWOJE ZACHOWANIE W URZĘDZIE, JAK SIĘ WYRAŻAŁ O PRACOWNIKACH, NIE TYLKO!!!!!!!!!!!! JAKIM SŁOWNICTWEM OPEROWAŁ, JUŻ WSZYSTKICH ZWALNIAŁ, CHWILAMI TO BYŁO OBRZYDLIWIE SŁUCHAĆ TEGO JEGOMOŚCIA, TAKI URZĘDNIK???!!! MYŚLAŁ PEWNIE ŻE PO WYBORACH JESIENIĄ 2018 BĘDZIE FIGURĄ W STAROSTWIE I Z WUJEM BĘDĄ RZĄDZIĆ NA WIEKI, ZŁO WRÓCIŁO DO JACUSIA, NIECH IDZIE DO PIEKŁA, A NIE DO URZĘDU. PAN BÓG WIE CO ROBI, STAROŚCINĘ CZECHAK CZEKA TO SAMO, NIE UJDZIE JEJ PŁAZEM
~ Wątpliwi moralnie
2 miesiące temu ocena: 97%  130
Jarociński pisowiec. I wszystko jasne. Z kim się zadajesz, takim się stajesz.
~ Ślepa Temida
2 miesiące temu ocena: 100%  129
Lidio Czechak przeczytałem twoje odniesienie się do zarzutów z listu Rzecznika Prasowego Powiatu Jarocińskiego. Można je podsumować takim zdaniem: Nic nie powiem, bo toczy się postępowanie karne. To taka uwaga dla ciebie. Pan Szczepaniak zarzucił Ci przestępstwo karne polegające na poświadczeniu nieprawdy polegającej na podpisaniu umowy i w konsekwencji wystawieniu faktury na inny podmiot niż ten który zrealizował usługę. Na tzw "słupa" jak to nazwał Pan Rzecznik prasowy powiatu. Więc trochę to słabe, że uciekasz od odpowiedzi, zasłaniając się postępowaniem karnym. Tym bardziej że Pani jako prawnik powinna wiedzieć że tajemnica śledztwa jest do czasu przekazania aktu oskarżenia przez prokuraturę do sądu, co już nastąpiło. Więc wszystkie fakty i dowody są przedstawione w akcie oskarżenia i są jawne. Gazeta Jarocinska może wystąpić do sądu lub prokuratury i może dostać akt oskarżenia i go opisać np. na tym portalu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ FB
2 miesiące temu ocena: 100%  128
Po co ma się odnosić medialnie do zarzutów? Po to ma rzecznika prasowego, żeby przedstawił opinii publicznej stanowisko zarządu powiatu.
~ Jaa
2 miesiące temu ocena: 100%  127
A gdzie można przeczytać to "odniesienie się Lidii C. do zarzutów stawianych w liście "???
~ beata
2 miesiące temu ocena: 100%  126
sprawdź do kogo należy Drukarnia Czechak i wszystko jasne...
~ Aoel
2 miesiące temu ocena: 100%  125
Ok. Masz rację. Przepraszam. Kandydował, ale się nie dostał, więc faktycznie jest osobą prywatną. Natomiast jeśli byłoby to prawdą co mówi Pan Szczepaniak i w świetle tego co nastąpiło później, autor książki wykazał się dużą odpowiedzialnością i moralnością i nie dał sobie zamknąć ust. Szacunek
~ przyjaciele powstańców
2 miesiące temu ocena: 20%  124
autor książki o której tutaj mowa jest osobą prywatną, bez jego zgody nie można sobie w dowolny sposób używać jego nazwiska , to że jest autorem książki to nie znaczy ze można w dowolnym kontekście posługiwać się jego nazwiskiem. Myślę, że powinniśmy to wszyscy uszanować, a gazeta też powinna to wiedzieć. Nawiasem mówiąc to obrzydliwe do czego wykorzystano tą wyjątkową książkę
~ Aoel
2 miesiące temu ocena: 100%  123
Dla wszystkich którzy zakupili czy dostali książkę Pana Gogulskiego z dedykacją Pani Starosty niech jej nie niszczą bo moga być potrzebne jako dowód w sprawie. Wg Pana Szczepaniaka rzecznika powiatu, książki te odbierał osobiście w drukarni Czechak na św Ducha. Umowa natomiast była na tzw "słupa". Mało tego wg Szczepaniaka konieczność wydrukowania książki była podyktowana potrzebą zapłacenia tantiem autorowi książki, aby "zamknąć" mu usta, bo miał być świadkiem w postępowaniu. Za dużo pytań, za dużo wątpliwości. Pani Lidio Czechak, nikt tu nie przesądza o Pani winie, ale powinna Pani to wyborcom wytłumaczyć i wydać bardzo precyzyjne oświadczenie. W końcu Pan Szczepaniak zarzucił pani popełnienie przestępstwa. Nie powinna pani zasłaniać się tajemnicą śledztwa, którego przecież nie ma. No chyba że jest. To też powinna pani precyzyjnie powiedzieć.
~ Errata
2 miesiące temu ocena: 100%  122
Żeby być bardziej precyzyjnym: działaniu, które w konsekwencji doprowadziło do podpisania umowy... Bo z oświadczenia rzecznika prasowego - listu otwartego wynikało że umowę podpisała Katarzyna Szymkowiak wicestarosta (PSL) oraz Mirosław D. członek zarządu powiatu (PIS) koalicji PiS i PSL
~ Ślepa Temida
2 miesiące temu ocena: 100%  121
Oczywiście mam na myśli postępowanie sądowe dotyczące Mirosława D prominentnego działacza PiS, Pana Jacka S. byłego działacza PiS i pracownika Starostwa Witolda B. A nie dotyczące pani, bo o takim nie mam wiedzy. Bo jeśli by postępowanie dotyczyło Pani, to tak, miałaby pani rację.
~ kat
2 miesiące temu ocena: 48%  120
nie wiem czy takich urzędników w Jarocinie nie jest więcej? NP w gminie i w powiecie. A ja jestem za zlikwidowaniem powiatu - po co tylu darmozjadów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SM, KARMA WRÓCIŁA?
2 miesiące temu ocena: 82%  119
Stanisławie były burmistrzu, były starosto i były członku zarządu powiatu. Czy już Ci wiadomo co słychać u powołanego za twoich czasów burmistrzowania prezesa ZGO Mariusza Z? Złożył nowe wnioski dowodowe i co na to PROKURATURA? Złożyła do sądu akt oskarżenia? Podobno w marcu miał iść? Tak deklarowali. Czy pójdzie w maju po wyborach? Jakbyś coś wiedział, to napisz tutaj. PS A co u Ciebie? Jak Twoja sytuacja?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panama Przeróbki Krawieckie
2 miesiące temu ocena: 100%  118
Dratewka czy to prawda że zapisujecie tylko złodziei batoników?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda was wyzwoli (że stołków)
2 miesiące temu ocena: 100%  117
http://m.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-powiecie-aktualizacja,110165.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a cóż to jest prawda
2 miesiące temu ocena: 10%  116
W Jarocinie na pewno próżno jej szukać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kulisy władzy obnażone
2 miesiące temu ocena: 100%  115
http://m.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-powiecie-aktualizacja,110165.html
~ Alex
2 miesiące temu ocena: 24%  114
To na co pozwala GJ to się w głowie nie mieści. Wszystkie wpisy pod oświadczeniem Wiceburmistrza BW zniknęły. Natomiast na urzędników Starostwa Powiatowego i Panią Starostę można pluć. Oj gazeto dokąd zmierzasz. W tym kiepskim mieście wszystko zależy od jednej osoby, która niestety nie jest nieskazitelna. W Sądzie I Prokuraturze jarocińskiej nic się nie załatwi. Albo umarzają, albo przekazują do innych miast. Przekazanie sprawy urzędników Starostwa do Ostrzeszowa najlepiej pokazuje pewien układ. Takie to typowo jarocińskie. Niestety.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fałsz i obłuda pisuarów jarocińskich
2 miesiące temu ocena: 100%  113
"w sądzie i prokuraturze jarocińskiej nic się nie załatwi" Pisuarku to zdanie obnażyło wasze pisuarskie jarocińskie podejście do wymiaru sprawiedliwości. Co masz na myśli? Żeby uniewinniać waszych pisuarskich działaczy i skazywać tych wszystkich na których piszecie doniesienia, czyli waszych oponentów politycznych? Lokalnie nie dajecie rady stąd telefony i wizyty w Warszawie? Niektórych odwiedzacie trzykrotnie jak derkę kolderkę?
~ Cfn
2 miesiące temu ocena: 100%  112
A ty tyle doniesień piszesz, a oni umarzają? Biedactwo. A myśleliście że jak pusiorki powiatowe coś podpiszą to w prokuraturze od razu staną na baczność i od razu akt oskarżenia pójdzie do sądu? A jak ktoś z was będzie przedmiotem śledztwa to od razu będzie umorzone? Uwierzyliście TVNowi że prokuratury są pisowskie? I stąd te wnioski? Dlatego Serdytkowski w tak ciężkim szoku że POP Mirunio musi się w sądzie tłumaczyć i dlatego nawet za reformami wymiaru sprawiedliwości wiecuje.
~ Co za matoł...
2 miesiące temu ocena: 100%  111
Syr.. dytkowski skończ już z tymi sądami wybrańcu i przedstawicielu narodu jarocińskiego. Po to się wykluczają i sprawy są przenoszone żeby właśnie taki matoł jak ty nie pluł później na sędziów. Osoby udzielające się politycznie, piastujące urzędy publiczne mają często kontakt służbowy z wymiarem sprawiedliwości i ktoś potem mógłby podważać stanowione wyroki i dlatego się wykluczają. Potem byś był pierwszy który by na nich "pluł" gdyby tego nie zrobili.
~ Tyle i aż tyle
2 miesiące temu ocena: 100%  110
Prawdę nazywasz pluciem. Mam świadomość że prawda boli najbardziej. Jeśli coś nie jest prawdą to możesz zgłosić komentarz. Niewygodna prawda to niestety nie powód do kasowania wpisu. Wiem, wy politycy byście chcieli żeby wam tylko laurki wypisywać. Niestety, cenzura skończyła się w 89 roku. Tak więc na koniec rada: WYSTARCZY BYĆ PRZYZWOITYM. ZACHOWYWAĆ SIĘ UCZCIWIE. I WYCIAGAĆ KONSEKWENCJE W STOSUNKU DO TYCH Z WASZEJ BANDY KTÓRZY SIĘ DO TYCH ZASAD NIE STOSUJĄ.
~ Urzędas
2 miesiące temu ocena: 0%  109
Rynsztok moralny to jest to co tu niektórzy wypisują, również z niskich pobudek szukający sensacji i poklasku jacy to niby oni są uczciwi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do drukary
2 miesiące temu ocena: 100%  108
Rynsztok moralny to jest zwolnienie dyscyplinarne dwóch pracowników z powodów politycznych z rażącym naruszeniem prawa, składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań, oszustwo na szkodę powiatu o zawartości listu Pana Szczepaniaka nie wspominając.
~ Prawi inaczej
2 miesiące temu ocena: 100%  107
Zadbali o RODO. Zamiast nazwisk literki. To pierwszy etap. Następnym etapem może być nadawanie pseudonimów. Składajcie propozycje. Np. Dziad, Pershing, Panama Przeróbki Krawieckie, Pisarz Listów, Załatwiacz Błahostek, Ubecki korzeń
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krawiec z Panamy
2 miesiące temu ocena: 100%  106
Szewczyk Dratewka
~ Fałsz i obłuda
2 miesiące temu ocena: 100%  105
Szvzerbata Taca
~ Panama papers
2 miesiące temu ocena: 100%  104
Złodziej batoników.
~ Mirosław D. Jacek Sz. Witold B.
2 miesiące temu ocena: 95%  103
Niezły bajzel w tym powiecie. Lidia a wg ciebie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Urzędas
2 miesiące temu ocena: 6%  102
Ci Panowie, niestety nie mają jak na razie prawomocnych wyroków, co niektórzy nie mogą się wprost doczekać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracodawca
2 miesiące temu ocena: 98%  101
W du.... mam czy będą mieli wyroki czy nie. Oczekuje od ciebie Lidio Czechak że wylecą z urzędu i nie będą utrzymywani z pieniędzy podatników.
~ Rynsztok moralny
2 miesiące temu ocena: 95%  100
A w twojej opinii (akt oskarżenia jest jawny) składali fałszywe zeznania czy nie? W świetle zebranego materiału dowodowego czyli nagrań i zeznań świadków. W mojej opinii sprawa jest bezsporna że kłamali. I to ich dyskwalifikuje jako urzędników. Bo te ich kłamstwa były dodatkowo z niskich pobudek, politycznych. I nie ma tu nic do rzeczy czy ich skarżą czy nie. Sprawa jest bezsporna. Gdyby ich pracodawcą była osoba o wysokich standardach moralnych, to już by nie pracowali. Wystarczy być przyzwoitym wobec wyborców. Niestety tego brakuje.
~ Polacy nic się nie stało
2 miesiące temu ocena: 95%  99
Rozumiem, że Ci panowie nadal pracują w powiecie zarządzanym przez Lidię Czechak. Rozumiem, że Mirosław D. nadal jest radnym z Pis. Nikt go z partii nie wyrzucił. Pani Lidio warto się zastanowić nad własną moralnością. O przyzwoitości wobec wyborców nie wspomnę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mają do tego prawo. Kto im coś zrobi?
2 miesiące temu ocena: 100%  98
W pis Jarocin widocznie są niskie standardy moralne i etyczne. Więc Mirek nadal będzie prominentnymi działaczem PiS, a pracownicy którzy są podejrzani o składanie fałszywych zeznań w postępowaniu prokuratorskim nadal będą pracować.
~ Ten news plus ten aktualny daje pełny obraz powiatu
2 miesiące temu ocena: 92%  97
http://m.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-powiecie-aktualizacja,110165.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PATOLOGIA
2 miesiące temu ocena: 96%  96
DEGRENGOLADA
~ Misja i idealizm
2 miesiące temu ocena: 86%  95
Odnowa moralna jarocińskiego PISu powinna być jak najszybciej wdrożona. Z tych dwóch newsów przebija się jakiś patologiczny obraz powiatu. Konieczne zmiany. W PiS Jarocin są naprawdę przyzwoici ludzie. Wystarczy przekazać im stery rządzenia powiatem i będzie dobrze.
~ Znikający artykuł
2 miesiące temu ocena: 74%  94
W Internecie nic nie ginie. Szanowna redakcjo dlaczego zniknął artykuł pt. " Miejski radny nie jest już podwójnym dyrektorem" ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto ci pisał maturę? Pamiętasz jeszcze?
2 miesiące temu ocena: 45%  93
Trochę logiki. Zarzucasz, że zniknął artykuł z internetu. Żeby zdanie wcześniej twierdzić że w internecie nic nie ginie. Tyś musisz być kiblowicz licealny Gonada.
~ Znikający artykuł
2 miesiące temu ocena: 70%  92
Zniknął artykuł o rezygnacji jednego z dyr z ZJ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Drukarnia
2 miesiące temu ocena: 65%  91
Przed chwilą czytałem. Więc nie siej fermentu.
~ WES KREWEN
2 miesiące temu ocena: 44%  90
Żenujący wpis o pojawiającym się artykule - nawet jak na Kelnera. WSTYD, WSTYD, WSTYD!!!
~ Kelner Hau Hau
2 miesiące temu ocena: 63%  89
Ale ten Kelner wyszczekany. Jeszcze.
~ Cd
2 miesiące temu ocena: 69%  88
A raczej zanikającym rozumku
~ Pojawiający się artykuł
2 miesiące temu ocena: 42%  87
Jak dalej będziesz pisał takie pierdy, to pojawi się artykuł o twoim znikającym rozumku
~ Urzędas
2 miesiące temu ocena: 57%  86
Dobrze, żeby GJ podawała prawdziwe informacje. 3 marca stawiła się w Sądzie tylko jedna osoba. To fakt. Osoba ta jednak dobrowolnie zrezygnowała sama z poddania się karze i poprosiła Sąd o przeprowadzenie rozprawy w dniu 24 czerwca 2020 roku. To tyle co do faktów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do urzędasa
2 miesiące temu ocena: 100%  85
Sędzia nie zgodził się na dobrowolne poddanie się karze o które wnioskował prokurator. Prokurator żeby o to wnioskować musi mieć zgodę podejrzanego. Bez tej zgody nie może wnioskować do sądu. Jeśli sędzia się nie zgodził, to oskarżonemu nie pozostało nic innego jak zrezygnować z dobrowolnego poddania się karze. Więc nie rób z tego wielkiego halo.
~ Zbychu
2 miesiące temu ocena: 29%  84
Lokalni opaleni się niecierpliwią? Tak takie działania przeciw PIS obojętnie czy lokalnie czy na szczeblu centralnym szkodzą A Dudzie. Przestańcie wreszcie pisać o jakimś liście i bić pianę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Zdzichy
2 miesiące temu ocena: 87%  83
Może załapiesz jak w TVN fakty 10 minut poświęcą wam o 19tej i na pierwszej stronie gazety będziecie mieli artykuł. I nie będzie to o zakazie obchodzenia imienin e starostwie za czasów Teodora z PSL, waszego koalicjanta.
~ Do Zdzichy
2 miesiące temu ocena: 79%  82
A ty ciągle o sobie i lokalnym grajdołku. Tu walka idzie o to kto będzie prezydentem. A nie o jakieś lokalne podjazdówki. Ale ty tempaku lokalny nigdy tego swoim rozumkiem nie ogarniesz.
~ imćja
2 miesiące temu ocena: 19%  81
co chwilę piszą o jakimś liście. Gdzie ten list lub gdzie te liście ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Człowiek z liściem na głowie
2 miesiące temu ocena: 80%  80
Zaraz ci ktos sprzeda liścia to już bedziesz zorientowany.
~ Ręce opadają
2 miesiące temu ocena: 78%  79
Tu idzie walka czy PiS będzie mógł dalej reformować kraj i odsuwać w dalszym ciągu esbecję i komuszków od wpływów w różnych instytucjach, a co co widać w komentarzach zajmują się swoim lokalnym bagienkiem typu kto będzie starostą czy Lidia Czechak czy może ktoś inny. Żenada. Totalna degrengolada. Jak najszybciej ich rozwiązać żeby dalej nie szkodzili wizerunkowi PISu i Andrzejowi Dudzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytamy czy pis pokazuje środkowy palec wartościom i przyzwoitości?
2 miesiące temu ocena: 91%  78
pani starościno Lidio Czechak, czy jest pani dumna z tego jeżeli to prawda, że jak tutaj piszą w komentarzach prezydencki minister Andrzej D. może sprawić że opisana kryminalna sprawa w starostwie,i jak wynika z listu Jacka Sz. także z pani udziałem zostanie zamieciona pod dywan?! z takich znajomości jesteście w tym waszym pisie dumni??? to tak sprawuje się państwowe urzędy wg PISu za pieniądze podatników? taka jest wasza moralność? macie wstyd pani starościno Czechak? a chociaż trochę przyzwoitości? i wy siadacie w pierwszych ławkach w kościołach i składacie kwiaty na ważnych wydarzeniach państwowych? to pogarda dla ludzi, to widać tę waszą pogardę na waszych uśmiechniętych gębach, wstydzę się i brzydzę pisu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uuuuu
2 miesiące temu ocena: 100%  77
Dowody były tak mocne, że nie było wyjścia żeby nie pojawił się akt oskarżenia prokuratury. Nagrania etc w końcu Polska to nie Korea Północna. To jeszcze niczego nie przesądza. Poczekajmy za wyrokiem.
~ K3
2 miesiące temu ocena: 0%  76
Przecież widzisz, że nie jest zamieciona i nie jest zamiatana, normalnie toczy się postępowanie, są postawione zarzuty, są rozprawy. Sam sobie odpowiedz, czy gdyby sprawa miała byś zamieciona pod dywan, to czy prokurator, podległy służbowo Zbigniewowi Ministrowi, postawiłby jakiekolwiek zarzuty?
~ 49,95
2 miesiące temu ocena: 94%  75
Już raz m. in. przez działaczy lokalnych z Jarocina PiS krajowy przegrał senat. Bo w powiecie jarocinskim senator Wojtyła przegrał o tyle głosów ile w całym okręgu. Bo nic nie zrobiliście dla Wojtyły. Konsekwencji oczywiście żadnych nie ponieśliście, bo znacie takie osobistości jak Dera "załatwiacz". Niech dalej PiS krajowy nic nie robi ze strukturami PiS w Jarocinie to żeby nie skończyło się z Dudą jak z Wojtyłą. Ze zabraknie parę głosów. I platfuski i komuszki będą szampana w maju otwierać. Naprawdę w pis kolesiostwo jest ważniejsze niż przyszłość Polski.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwolennik PiS
2 miesiące temu ocena: 89%  74
Jak do tego dojdzie to tego co odpowiada za Okręg kaliski w PiS ie za jaja będzie trzeba.......
~ Tefałeny
2 miesiące temu ocena: 90%  73
Cisza przed burzą. Jeszcze za wcześnie. Odpalą w kwietniu.
~ Zwolennik PiS
2 miesiące temu ocena: 83%  72
Jak wiedza o liście i Mirosławie D. się rozniesie to opozycja to tak z wykorzystaniem TVN i wyborczej rozdmucha że Prezydent Duda może stracić 1,2 %. Tak ważnych na miarę zwycięstwa albo porażki. Jak najszybciej decyzje. Aferzyści wynocha z Partii PiS
~ Zbychu
2 miesiące temu ocena: 18%  71
No i co ZJ ? Dera pozamiatał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żebym nie był prorokiem
2 miesiące temu ocena: 100%  70
Chyba siebie i nie daj Boże Prezydenta Dudę
~ Będzie dobrze
2 miesiące temu ocena: 96%  69
Z takimi znajomościami niech Pani się nie martwi że lokalni działacze poczuli krew i szczerzą kły. Powarczą (chociażby tu na portalu), ale ugryźć się nie odważą.
~ Będzie dobrze
2 miesiące temu ocena: 94%  68
Kto nie z Mieciem tego zmieciem. Trzeba trzymać z Andrzejkiem Derką, bo on z Solidarnej a oni rządzą w Wymiarze Sprawiedliwości i do tego z naszego fyrtla z Ostrowa Wlkp a tam siedzibę ma Prokuratura Okręgowa. Pani Lidko Czechak naprawdę zazdrościmy Pani kolegi. Dobrze wiedzieć że jest Pani z nim na Ty. Nawet wspierał Panią w kampanii na burmistrza w 2010. Więc będzie dobrze. Wg mnie nie musi się Pani niczym martwić. Pokrzyczą, pokrzyczą i zapomną. Byle do wyborów dotrwać i żeby Andrzejek nadal pracował tam gdzie pracuje. Alleluja i do przodu.
~ Załatwiacz dera kołdera
2 miesiące temu ocena: 97%  67
Pisowcy jak to krzyczeliście na sędziego z Gdańska? Przypomnę "sędzia na telefon". Jak uważacie oszustwo na szkodę powiatu, składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań to "błahostka"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Reformatorzy
2 miesiące temu ocena: 100%  66
Niezawiśli będą mieli okazję wykazać się swoją niezależnością. Ale będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bo dwóch z trzech to działacze PiS. Co prawda jeden zdradził i go wywalili, ale nie wiadomo kogo zna. Może trzeba by jako obserwatorów procesu wezwać ONZ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do hejterów
2 miesiące temu ocena: 86%  65
Gdyby nie było afery z listem otwartym pracownika Starostwa to by nie było tematu. Ale jest i trzeba działać. I wyjść poza czubek własnego nosa. Dość egoizmu. Dla dobra partii. I dla dobra Pana Prezydenta Dudy. Zmiany są konieczne. Inaczej komuniści nas rozjadą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
2 miesiące temu ocena: 91%  64
Daj spokój z dudusiem :) nie bądź śmieszny :)
~ praca u podstaw
2 miesiące temu ocena: 95%  63
Malina czy ty jesteś aż tak głupi, ze w komentarzach nie przewijałeś sie tyle czasu a teraz walisz sobie z imienia i nazwiska odnowiciela ? Jedź do szpitala w Kościanie ale Gnieżnie i podawaj sie za staroste to cie bez kolejki NFZ przyjmą. Zabierz ze sobą tych 2 co wymyśliłeś sobie jako trio.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wprowadzający do pis
2 miesiące temu ocena: 90%  62
Przepraszam czy ktoś może podać 2 co poparło wpis w poczet członków PIS Jacka Sz. rzecznika ? kto był ojcem i matką wprowadzająca? bo w przypadku b. Starosty matką wprowadzającą był Mirek a ojcem Januszek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do POP
2 miesiące temu ocena: 93%  61
Lidzia i Janusz
~ POP podstawowa organizacja partyjna
2 miesiące temu ocena: 92%  60
I kto wprowadzał Mirosława D. To mogłoby być ciekawsze.
~ Ola
2 miesiące temu ocena: 78%  59
Henryk Szymczak ustabilizował sytuację finansową w szpitalu po rządach Mazurka i Martuzalskiego. Za chwilę odda do użytkowania oddział położniczy. Myślę że powiat pod jego rządami pięknie by się rozwijał dla dobra społeczeństwa. A wiedzę którą posiadł zarządzając szpitalem pozwoliłaby mu merytorycznie nadzorować swojego następcę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pogodynka
2 miesiące temu ocena: 83%  58
Ola chyba za dużo wypiłaś, a może coś jeszcze? modlisz się też do tego pana na kolanach, którego wynosisz pod niebiosa?
~ DO WARSZAWIAKÓW CZYTAJĄCYCH KOMETARZE OLI - OTÓŻ OLI SIE WE ŁBIE PIERDOLI ON BYŁ W RADZIE NADZORCZEJ SZPITALA I DOPROWADZIŁ DO DŁUGÓW. USTABILIZOWAŁ NIE ON A POWIEAT DAJĄC KOLEJNE MILIONOWE KROPLÓWKI ZAMIAST INWESTYCJI
2 miesiące temu ocena: 96%  57
osiagnięcia henjia
~ KRUS
2 miesiące temu ocena: 96%  56
A Ty radny Zbyszek Surdykowski też po trupach Lidzi i Januszka którzy cie nakarmili wraz z rodziną pujdziesz z kolega Twoimm najlepszym łapiąc sie na jego slogany o zarzadzei powiatu byś mógł za niego robić a on brylować ? czy będziesz wierny tym którym to zawdzieczasz co masz ?
~ Post PZPRowski kierownik urzędu rejonowego - ewakuacja ze szptala nawet po trupach Lidzi i Januszka tych co go dali na piedestał
2 miesiące temu ocena: 89%  55
Nie osmieszaj sie hendryk
~ Do Januszka
2 miesiące temu ocena: 89%  54
Chyba widzisz Januszek ze nie tylko ooo ni ale i malina w ciebie wali co ? ciebie idzie jeszcze znieść mimo twych poczynań ale maline ?
~ Maliniak
2 miesiące temu ocena: 91%  53
Szymczak co ty ustabilizowałeś ? Szpital chyba 2 lata temu rozbodowany o pustostany . Nikt w pis a szczególnie Januszek nie bierze cie juz pod uwagę bo nie jestes radnym tj nie jestees potrzebny. Życze ci aby Mirek jeszcze raz cie odwołał. To ty szymczak byłeś w radzie nadzorczej i doprowadziłeś do zapaści szpitala -brałeś za to kase i ponosisz odpowiedzialnosc za długi z ksh. Piszesz tu aby w Warszawce widzie ze ktoś cie popiera a chcesz uciec ze szpitala przepraszam nie uciec bo juz utykasz.
~ !
2 miesiące temu ocena: 82%  52
Działacz jedyną osobą która może te odnowę moralną dokonać to członek PIS z Jaraczewa Pan Paweł Kołek.
~ Działacz
2 miesiące temu ocena: 93%  51
Działacze PiS (byli i obecni): Lidia Czechak, Mirosław D., Jacek Sz., Janusz Krawiec powinni zastanowić się nad swoją moralnością.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
2 miesiące temu ocena: 92%  50
popieram Działacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Paki stan
2 miesiące temu ocena: 88%  49
Pan Paweł Kołek nie ma poparcia w pisie jakie ma Henryk Szymczak. Więc nie przejdzie. A Henryk jest szanowany również w PSL. A to warunek konieczny aby zostać starostą.
~ !
2 miesiące temu ocena: 83%  48
Działacz jedyną osobą która może te odnowę moralną dokonać to członek PIS z Jaraczewa Pan Paweł Kołek.
~ Działacz
2 miesiące temu ocena: 83%  47
Ostatnia szansa na odnowę moralną PISu.
~ pseudo działacz dla dobra ogółu = swojego i krewnych
2 miesiące temu ocena: 95%  46
Jak piszesz słowo działacze to podaj choć 1 przykład ich działalności bo ja po za własną ich kabzą żadnego nie widzę.
~ Działacz
2 miesiące temu ocena: 67%  45
Henryk Szymczak jedyną nadzieją lokalnego PiS na odnowę moralną. Panie Henryku najwyższy czas wziąć odpowiedzialność za losy PISu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
2 miesiące temu ocena: 78%  44
Działacz jedyną osobą która może te odnowę moralną dokonać to członek PIS z Jaraczewa Pan Paweł Kołek.
~ też mi autorytet
2 miesiące temu ocena: 88%  43
Malina a ty co konronowirus cie juz dopadł że bredzisz ?
~ znajoma
2 miesiące temu ocena: 83%  42
pani Kasiu i po co to pani było, tak chciała pani mieć władzę, a teraz ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacku, przegrywasz 0:1
2 miesiące temu ocena: 82%  41
Dziwię się że wyroków nie będzie przed majem. Mogliby wtedy jeszcze starać się o o ułaskawienie u Prezydenta. A po wyborach nie jest pewne kto zostanie Prezydentem. Można wnioskować że nic w Warszawie nie załatwili, nawet przyszpieszenia wyroku. Czyli jednak chyba list zawierał nieprawdę, że "załatwione".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ponad prawem
2 miesiące temu ocena: 81%  40
Wystarczy telefon do Andrzejka Derki i "załatwione"? Oszustwo, składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań to "błahostka"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Januszek z Panamy
2 miesiące temu ocena: 83%  39
Derka Kołderka uruchomiony i mogą im skoczyć "niezależni i niezawiśli"
~ mieszkanka Jarocina
2 miesiące temu ocena: 78%  38
wybiło szambo w powiecie ochlapało wielu a ci chodzą uśmiechnięci i uczestniczą w publicznych uroczystościach, czy w ich domach nie mówiło się o wstydzie, o honorze nie wspomnę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
2 miesiące temu ocena: 80%  37
to będzie koniec kariery politycznej pani L. Czechak i K. Szymkowiak, bo jeżeli zarzuty się potwierdzą to kto im jeszcze zaufa? I daj Boże żeby tak było
~ Józek
2 miesiące temu ocena: 69%  36
Normalny, ale chyba inaczej. Skoro w ogóle porównujesz poważne zarzuty mające swój opis zarówno w kodeksie cywilnym jak i karnym zawartym w liście powiatowego rzecznika dotyczącego działań obecnego zarządu powiatu, do oświadczenia w którym facet któremu notabene powiedziano że musi odejść z pracy w którym ocenia czyjś charakter.
~ Normalny
2 miesiące temu ocena: 44%  35
Kelner, Kelner. Szambo to wybiło, ale piętro wyżej i Ty, precyzyjniej Ty oraz Twój kolega, gracie pierszoplanowe role w kiepskiej komedii pod nazwą "kto miał lepszy dostęp do szefa" . Przebijacie kolejne poziomy żenady, śmieszności i niekompetencji. Normalnych ludzi Wasz cyrk zwyczajnie męczy. Idźcie precz!
~ Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść. Miejcie honor
2 miesiące temu ocena: 77%  34
Januszu Krawcu, Lidio Czechak, Janie Szczerbaniu najwyższy czas podjąć honorową decyzję i złożyć rezygnację. Z członkostwa z PiS. Oraz z piastowanych urzędów. List otwarty całkowicie was kompromituje. I nie mam na myśli tylko jego treści. Sam fakt napisania listu przez rzecznika prasowego powiatu i działacza PiS kompromituje wasze środowisko polityczne. Nie wspominając o nagraniach kandydata na radnego powiatowego startującego z list PiS będącymi dowodem w sądzie oraz zarzuty prokuratorskie dla dwóch waszych działaczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
2 miesiące temu ocena: 95%  33
Czekam na to. Jak można być tak obludnym??? Z uśmiechem na ustach pozwać do zdjęć w bagnie stojąc po pas. W głowie się nie mieści. Wszyscy niby tacy prawi i sprawiedliwi. "Prawdziwi Polacy, patrioci" bez skazy z chrześcijańskimi morałami na każdą okoliczność. WSTYD!
~ (...)
2 miesiące temu ocena: 95%  32
oni sami od koryta nie odejdą. Gdzie mogli by ściemniać ? ich może nowa władza odsunąć i osądzić.
~ Sowa i przyjaciele
2 miesiące temu ocena: 79%  31
Nadal pracują w starostwie powiatowym w Jarocinie zarządzanym przez Lidię Czechak? Czyżby posiadali wiedzę która ogranicza decydentów przed podjęciem męskiej decyzji? Analizując treść listu otwartego rzecznika prasoweego powiatu chyba tak dotychczas było.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prokurator
2 miesiące temu ocena: 61%  30
Bardzo wnikliwie... marginalzowana sprawa związana z sytuacja w mieście, rozkładówka o niby aferze w powiecie i obszerna propagandową wkładka opalonego. Ciekawe ile miasto i spółki za nią zapłaciły? Pewnie informacja publiczna może gazeta o tym napisze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Januszek
2 miesiące temu ocena: 68%  29
Zajmij się lepiej działaczami PiS bo albo nagrywają albo piszą listy otwarte o brudach w rodzince pisowskiej lokalnej. Przeanalizuj treść listu i lepiej zacznij pisać doniesienia do prokuratury na działaczy PiS, a nie tracisz czas na wypisywanie farmazonów na tym portalu.
~ Prokurator
2 miesiące temu ocena: 68%  28
Może napiszecie o akcjach w urzędzie u Pawlickiego. Jeden chaos i ciekawe oświadczenie byłego zastępcy Roberta. Wkładka do gazety uciszać sprawy miejskie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do działacza PiS
2 miesiące temu ocena: 81%  27
Nie podszywaj się pod prokuratura. To karalne. Za dużo się naoglądałeś TVN gdzie twierdzą że prokuratury są pisowskie?
~ Dźwiękowiec
2 miesiące temu ocena: 74%  26
Widzę nerwowość w rodzince pisowskiej lokalnej. Jeszcze was struktury krajowe nie posprzątały za szkodzenie kampanii prezydenta Dudy?
~ Redakcja
2 miesiące temu ocena: 39%  25
Wyjątkowo mało wnikliwie przejrzał pan nasze ostatnie wydanie. Polecamy lekturę, poruszamy ta również tematy, o których pan pisze. Miłego dnia.
~ Czytelnik
2 miesiące temu ocena: 15%  24
Do zobaczenia w prokuraturze hejterzy! Kolejny raz redakcja nie panuje nad hejtem. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pegasus
2 miesiące temu ocena: 100%  23
A co? Dzwoniłeś do nominantów partyjnych z ABeCadła, aby uruchomili PEGASUSA?
~ ooo weż sie czytelnik za robotę bo z roboty piszesz
2 miesiące temu ocena: 86%  22
Art. 213. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.
~ Powiatowy rynsztok
2 miesiące temu ocena: 79%  21
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz.
~ Mirosław
2 miesiące temu ocena: 75%  20
Weź pisiorku lepiej zamilcz i się bardziej nie pogrążaj. Cenzurę zlikwidowano w 89. Wiem prawda boli. I będzie boleć. Ust nie udało się zamknąć rzecznikowi prasowemu, to teraz próbujesz portalowiczom?
~ Michu
2 miesiące temu ocena: 82%  19
A pani Czechak poniesie jakieś konsekwencje?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ala
2 miesiące temu ocena: 77%  18
OCZYWIŚCIE, PONIESIE KONSEKWENCJE, OCZYWIŚCIE NIE Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ, Z PEWNOŚCIĄ TO JEST JEJ KONIEC KARIERY POLITYCZNEJ, TO SZAMBO KTÓRE WYBIŁO W STAROSTWIE UFAJTAŁO WIELU, TAKŻE LIDIĘ CZECHAK.
~ Reforma wymiaru sprawiedliwości
2 miesiące temu ocena: 74%  17
Trzeba zadzwonić do Dery. On może wiedzieć.
~ Xyz
2 miesiące temu ocena: 73%  16
Tomasza Gogulskiego usunęli z Pis w XII. 2017. Bo zarzucał działaczom układy i kolesiostwo. Przyjęli innego którego wystawili na listy PiS do powiatu i ich ponagrywał. A kolejny którego przyjęli napisał o nich list otwarty. Porażka ci lokalni działacze PiS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ APEL DO PANA TOMASZA!!!!!!
2 miesiące temu ocena: 88%  15
No to trzeba poprosić Pana Tomasza żeby wycenzurowaną wypowiedź przez gazetę Jarocinska teraz upublicznił. Panie Tomaszu PROSIMY!
~ (...)
2 miesiące temu ocena: 93%  14
za knując (...) w tych kropkach było lepsze precyzyjne oświadczenie i opisane mechanizmy w pis niż list Jacka S. ... ale gazeta sktóciła.
~ Z newsa gazety jarocińskiej
2 miesiące temu ocena: 80%  13
Z oświadczenia Pana Tomasza Gogulskiego: "... stosując podwójne standardy, Janusz Krawiec, któremu wiele razy w życiu pomogłem ale ten podziękował mi w swoisty sposób - knując. (…)"
~ Z newsa gazety jarocińskiej
2 miesiące temu ocena: 75%  12
Z oświadczenia Pana Tomasza Gogulskiego: "Pis jako założenia nie jest zły tylko ludzie w pis są nieodpowiedni. W PiS Jarocin jest wiele patologii i to na pewno nie dobra zmiana dla społeczeństwa i nie rozwój, a marazm i układy."
~ Jaśmin
2 miesiące temu ocena: 5%  11
do ~ Xyz : jakim prawem popaprańcu piszesz pełne nazwiska? ten pan jest osobą prywatną nie publiczną, rozumiem sukinsynu że przeprosisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sam się ukrywasz pod jakimiś literkami tchórzu śmierdzący bo brakuje ci odwagi cepie
~ Z Panamy
2 miesiące temu ocena: 68%  10
Januszek ewidentnie sobie nie radzi.
~ Mariolka
2 miesiące temu ocena: 95%  9
Po co sobie tak utrudniać życie, nielepiej uczciwie żyć... Bez sumienia w spokoju... Chyba za mało życie ich dobilo... Na każdym kroku sa problemy w codziennym życiu i jeszcze sobie dokładać... Nie rozumiem po co...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rynsztok
2 miesiące temu ocena: 95%  8
Być przyzwoitym to dla nich nieosiągalne. Himalaje..... Nie ten standard etyczny i moralny.
~ DNO
2 miesiące temu ocena: 95%  7
Jak ich wyrzucić z pracy jak samemu może się być za chwilę w analogicznej sytuacji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz
2 miesiące temu ocena: 81%  6
Skandal jak to długo trwa w sądzie. Przecież sami się przyznali. Minister Ziobro ma racje aby porządek z tą Kastą zrobić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nowy układ
2 miesiące temu ocena: 76%  5
Po wyborach prezydenckich wszystko będą mieli w pompie. Więc grają na czas.
~ Gdzie standardy etyczne i moralne z którego znany jest PiS?
2 miesiące temu ocena: 77%  4
Jacek S po odczytaniu jego listu otwartego został usunięty z Pis. Wcześniej zarzuty mu postawione lokalnym pisowcom nie przeszkadzały. Mirosław D. który ma więcej zarzutów czy oprócz składania fałszywych zeznań jeszcze nakłanianie do składania fałszywych zeznań i oszustwo nadal jest członkiem PiS. Lidio Czechak, Januszu Krawcu naprawdę uważacie że wszystko jest ok?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzinka pisarzy
2 miesiące temu ocena: 72%  3
Może boją się kolejnego listu otwartego tym razem wujka Jacka Sz.?
R E K L A M A