ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Upały! Wysoka temperatura już w niedzielę. Jak i gdzie się ochłodzić?

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    29.07.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Pogoda Jarocin. Lato w Jarocinie. Upały w Jarocinie. Upały w Wielkopolsce

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu wydało komunikat, jakiego tego lata jeszcze nie było.

 

Choć to ostrzeżenie z pewnością ucieszy tych wszystkich, którzy narzekali na dotychczasową aurę.

 

Od jutra (niedziela) zacznie się fala upałów. - W dniu 30.07.2017 prognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy 30/31.07. od 19°C do 21°C. W dniu 31.07.2017 prognozuje się temperaturę maksymalną od 26°C do 27°C w subregionach pilskim i poznańskim, a od 29°C do 30°C w pozostałych subregionach - informuje synoptyk Leszek Szaradowski.

 -  Temperatura minimalna w nocy 31.07/01.08. od 19°C do 21°C. W dniu 01.08.2017 prognozuje się temperaturę maksymalną od 32°C do 34°C.  

 

Jeśli jutro wybieracie się na wycieczkę w otwarty teren pamiętajcie o okryciach głowy i piciu odpowiednich ilości wody. Dotyczy to szczególnie dzieci i osób w podeszłym wieku.

 

Komu za gorąco, zawsze może pójść na basen. Tam pewnie będzie prawdziwe oblężenie. Na szczęcie mamy do wyboru Jarocin i Żerków [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Na mniej wybrednych czeka kurtyna w rynku [ZOBACZ TUTAJ].

 

Zawsze też możecie pojechać dla ochłody nad jedno z okolicznych jezior. Te przystosowane do kąpieli i strzeżone są naprawdę niedaleko. [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu 1
dla ochłody woda a dla pokrzepienia cukier a nad głowę parasol a w sercu piosenka na Lato 2017 https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A