ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Uczniowie z gminy Żerków wezmą udział w akcji „Szkoła do hymnu” Gdzie zaśpiewają?

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    8.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

Dzisiaj przypada termin akcji ogłoszonej przez MEN - „Szkoła do hymnu”.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zaprosili szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego dzisiaj, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.

 

 

Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.

 

[Obchody Dnia Niepodległości w gminie Żerków. Szczegóły zobacz TUTAJ].

 

Również i gmina Żerków postanowiła przyłączyć się do akcji. Uczniowie z całej gminy odśpiewają cztery zwrotki hymnu na żerkowskim rynku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A