ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Uczniowie po zakończeniu roku szkolnego. Jakie plany na wakacje? [WIDEO]

› Kultura i Rozrywka 11 dni temu    26.06.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Nietypowego zakończenia roku szkolnego 2019/2020 doświadczyli dzisiaj uczniowie jarocińskich szkół. Pomimo trwającej epidemii SARS-CoV-2 udało się im odebrać świadectwa.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

Zagrożenie epidemiologiczne w naszym kraju doprowadziło do tego, że w ostatnich miesiącach uczniowie oraz studenci odbywali naukę w domach za pośrednictwem internetu.

Dzisiaj nadszedł dzień, w którym w końcu uczniowie mogli spotkać się twarzą w twarz z nauczycielami oraz koleżankami i kolegami z klasy. Wszyscy wrócili do klas lekcyjnych, aby odebrać swoje świadectwa.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje czas zacząć. Kończy się rok szkolny, jakiego jeszcze nie było [GALERIA, WIDEO][KLIKNIJ]

 

 

Byliśmy z naszą kamerą w Zespole Szkół nr 5 w Jarocinie i zapytaliśmy absolwentów „piątki” o plany na wakacje oraz o ich dalszą edukację. Nie zabrakło także opinii o zdalnym nauczaniu.

 

ZOBACZ WIDEO PONIŻEJ 

 

Póki co, mamy wakacje. Każdy jednak zadaje sobie pytanie, co będzie od września? Najpierw pojawiły się informacje, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nastawia się do kontynuowania zdalnej nauki w roku szkolnym 2020/2021. CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ [KLIK]

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A