ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Uczniowie klas policyjnych odebrali dyplomy [ZOBACZ WIDEO]

› Kultura i Rozrywka› Wideo ponad rok temu    8.03.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Powiat jarociński/facebook

Jarocin. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Uczniowie klas z przysposobieniem policyjno-prawnym odebrali dyplomy.

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Uczniowie klas maturalnych z przysposobieniem policyjno-prawnym odebrali 26 lutego (wtorek) dyplomy oraz gratulacje ukończenia szkolenia.

 

- Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu, który był na zajęciach. Funkcjonariusze starali się nas traktować poważnie, już nie jako małoletnich uczniów, tylko właśnie jako dorosłych ludzi, którzy wkraczają w dorosłe życie - mówi Bartosz, uczeń ZSP2 w Jarocinie.

 

W jarocińskiej komendzie policji dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, Witold Bierła, a także Lidia Czechak, starosta powiatu jarocińskiego osobiście pogratulowali licznie zgromadzonym licealistom.

 

CZYTAJ TAKŻE: Szkoły otwierają swoje drzwi, a emki wożą młodzież za darmo [KLIKNIJ]

 

- Chciałabym dalej się kształcić w tym kierunku. Myślałam trochę nad kryminalistyką - mówi Joanna, tegoroczna absolwentka liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym.

 

Zobacz relacje wideo z uroczystości.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!