ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Uczcili urodziny uniwersytetu. Być może to przyszli studenci

ponad rok temu    12.07.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu obchodzi 100 rocznicę działalności. Z tej okazji ogłoszono konkurs, w którym dzieci - przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych - mogły uczcić święto jubilata. Kto się zgłosił o dostał nagrodę?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Zasadniczym celem, który chciał osiągnął marszałek województwa wielkopolskiego - organizator konkursu - było zainteresowanie uczniów i przedszkolaków historią oraz tradycją poznańskiego uniwersytetu, jego patronem - Adamem Mickiewiczem, a także absolwentami.

 

 

Wśród uczestników konkursu byli między innymi uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczanowie [o sukcesie i nagrodzie dla mieszkańców Łuszczanowa czytaj TUTAJ]. Być może przyszli studenci UAM-u.

 

 

[pojechali na konwencję PiS-u do Katowic, czy wystartują w wyborach - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Jedna z uczennic - Amelia Wachowiak z klasy IV znalazła się wśród nagrodzonych. Przygotowując rymowankę na temat UAM-u zdobyła zaszczytne I miejsce.

 

 

Ogłoszenie wyników odbyło się na uroczystej gali wręczenia nagród i wyróżnień na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

 

 

[Jarocin Festiwal 2019. Przygotowania idą pełną parą - zobacz szczegóły TUTAJ]

 

 

Ponad to w konkursie wytypowano dziesięć najlepszych prac reprezentujących Niepubliczną Szkołę Podstawową w Łuszczanowie w różnych kategoriach wiekowych. I tak:

 

Przedszkole: Gabriela Cieślak Szymon Grzempowski

 

Klasy I-IV: Amelia Wachowiak Jakub Grzempowski Joanna Łączniak Jacek Bierła

 

Klasy V-VIII: Wiktoria Góral Maja Trzmiel Karolina Stachowiak

 

Gimnazjum: Aleksandra Działoszyńska

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A