ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Tylko w Gazecie: Pomoc dla miejscowych przedsiebiorców - #wspieramjarocinskie

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    29.04.2020
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Weronika Molska

Grupa #wspieramjarocinskie ma nie tylko pomóc naszym przedsiębiorcom przetrwać, ale też zareklamować i zachęcić mieszkańców do kupowania lokalnych produktów. Niektórym obroty skoczyły o 80 procent. Warto dołączać, bo projekt się rozrasta.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na początku kwietnia redakcja Gazety Jarocińskiej utworzyła akcję #wspieramjarocińskie. Była to odpowiedź na potrzeby naszych czytelników i klientów reklamowych, którzy próbują się odnaleźć w bardzo trudnych czasach. Do grupy dołączyło już ponad 2 tys. podmiotów.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Informacja AKTUALIZOWANA na bieżąco.

 

Celem projektu jest wspólne budowanie grupy przedsiębiorców i konsumentów w mediach społecznościowych. To tam lokalni przedsiębiorcy, zwłaszcza rolnicy mogą prezentować swoje produkty i prowadzić ich sprzedaż: warzywa i owoce, mięso, jajka, miody, sery i nie tylko. Dodatkowo chcemy, aby powstała kooperatywa, która pomoże połączyć lokalnych rolników, producentów żywności z odbiorcami.

 

 

Grupa #wspieramjarocińskie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Na ten moment należy do niej przeszło 2 tys. osób. Pojawiają się posty reklamujące nie tylko rolników i producentów żywności. Lokalni przedsiębiorcy dostrzegli w niej możliwość prezentacji własnych firm, zwłaszcza Ci którzy często musieli przekwalifikować się.

 

 

Moja firma zajmuje się budowaniem stoisk targowych, zwłaszcza za granicą Sytuacja z koronawirusem wymusiła na mnie potrzebę przekwalifikowania i powrót do zawodu stolarza. Będę produkował meble i altany ogrodowe. Muszę przecież z czegoś żyć - mówi jeden z członków grupy. 

 

Projekt #wspieramjarocińskie wspierają:

DROBUD S.A.

Jarocińska Agencja Rozwoju

oraz firmy: Hydro-Marko, Veolia,

Południowa Oficyna Wydawnicza.

Cały tekst dostępny w wydaniu papierowym lub sklepie jarocinska.pl [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jarocin
miesiąc temu ocena: 100%  7
Do tego pana co stoiska stawia przez kilkanaście lat zarabiał miliony bo za metr2 kasowali po 300e stoiska. Pracowników na własnej działalności zero diet zagranicą oszukiwali wszyscy jak mogli a teraz płaczą.. Wszystkie dofinansowania dostali za siedzenie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elwira
miesiąc temu ocena: 100%  6
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Igor
miesiąc temu ocena: 100%  5
Kupuję gdzie taniej, a nie tak, aby napędzać kurde jarocińskim pseudoprzedsiębiorcom. Oni i tak się na nas wypną.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Vvv
miesiąc temu ocena: 100%  4
Od polskiego chłopa już nic nie kupię. Głosował na PiS, głosował na dudę, to niech cierpi. Jeszcze trochę wyrzucą nas z UE i ciekawe, jak się ci nieboracy utrzymają. Polski chłop jednak był, jest i będzie ciemny. Tylko batem go po karku i do ciężkiej harówy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dominik
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
Cel jest świetny, ale informacji konkretnych niestety nie ma: gdzie można taką grupę znaleźć i jak to działa? Trzeba się domyślić czy chodzi o Facebooka, czy samodzielny portal internetowy czy o grupę jeszcze innego typu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Wspieram lokalnych przedsiębiorców kupując ich towary. Wspieram Polskę kupując polskie towary. Mam jedno ALE. Na stronie opisanej powyżej są również reklamowane produkty, które nie są polskie, widać to od razu, napisy w obcym języku. W dodatku cena podana na priv jest bardzo wygórowana. Taki mój apel do sprzedających, jeśli oczekujecie wsparcia, to jednocześnie nie żerujcie na klientach podbijając ceny. Nie robią tego wszyscy, niektórzy mają takie zapędy. Kupujący też dbają o swój portfel i nie będą przepłacać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji